La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1522 Culés

4

Idealnie odwzorowana forma obu zespołów. My może i daliśmy ciała ze słabeuszami, ale z mocnymi rywalami prawie zawsze dominowaliśmy i graliśmy swoje. Mecz z Atleti też był naszą dominacją ale pechowo się skończył.
Real z kolei pudrował strasznie swoją formę przepychając mecze, gra nie wyglądała jakoś zachwycająco, problemy w LM, w lidze też ciut szczęścia i błyski indywidualne.
Dlatego dziwił mnie większy kurs na Barcę przed meczem, bo sportowo jesteśmy przed nimi i mimo wyników i tak jesteśmy w lepszej formie co potwierdził dzisiejszy mecz.

2

@kuz w sumie z Atletico to była jedyna porażka z topowym rywalem. Z Bilbao wygraliśmy, a powinniśmy więcej, Real x2 zniszczony, Bayern tak samo, ponownie Bilbao pokonane, tym razem w pucharze, Villareal też wysoko, BVB na ich stadionie też pokonaliśmy jako pierwsza drużyna w tym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?