- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1996 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1996 Culés
0
Sędzia puścił grę jako przywilej, nie zatrzymał, nie użył gwizdka, a Rodrygo zatrzymał piłkę ręką. Powinna być kartka za takie coś w sumie, albo chociaż piłka dla Mallorcy. :)
0
@kuz ale on tego celowo ręką nie zagrał, podpierał się przed upadkiem, ogólnie gola nie powinno być, gra przerwana i piłka Realu zaraz po tym jak piłka trafia w rękę Rodrygo, bo wcześniej był faul.
0
@kuz
Nie dość, że ręka podpierająca to jeszcze wynikająca z faulu na Rodrygo. Wy naprawdę potraficie obrócić kota ogonem żeby tylko narracje zbudować pod siebie :D
0
@bartas97 No to Ty sobie coś wmawiasz, bo w każdym innym meczu tak samo by to wyglądało czy to Barca czy kto inny, według przepisów powinna być gra zatrzymana przynajmniej, ale to hiszpanie więc mają to w dupie.
0
@kuz
Mógłbyś przytoczyć ten przepis który mówi że w takiej sytuacji gra powinna być zatrzymana?
0
@bartas97 Nie znam hiszpańskiego ale ktoś tu kiedyś wrzucał przepisy odnośnie zagrań ręką ze strony hiszpańskiego związku i tłumaczył.
0
@kuz
A przytoczysz ten post gdzie ktoś wrzucał i przetłumaczył?
0
@bartas97 Nie przytoczę bo nie mam na to czasu. Ręka nie miała wpływu na gola bo sędzia musiałby wcześniej zatrzymać grę, mógł to zrobić ale nie zrobił i tyle. Idź drążyć gdzieś indziej.
0
@kuz
Ale to Wy drążycie szukając wszędzie spisków, skandali, błędów etc.
Z resztą ktoś wyżej wrzucił i nie ma zastosowania to, co piszesz
@joloskyy Cie wyręczył ;)
0
@bartas97 Nikt nic nie drąży tylko luźno komentujemy meczyk wieczorkiem na stronie o Barcy. Nie podoba Ci się to idz sobie na rm.pl, tam będą komentarze przychylne Realowi i nie będziesz musiał walczyć z każdym jednym postem.