jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BlAugrAnAPolAnd Włosi to nie jest żaden europejski top.
Chiesa to młody talent, ale w zasadzie jeżeli chodzi o topowych zawodników to daleko im do Portugalii, Holandii czy Anglii.
Verrattim i Jorginho nie zwojują świata
0
Zarobki Polaków w Serie A:
1. Wojciech Szczęsny (Juventus) - 6,5 mln euro brutto
2. Piotr Zieliński (Napoli) - 3,5
3. Kami Glik* (Benevento) - 2,5
3. Arkadiusz Milik (Napoli) - 2,5
5. Karol Linetty (Torino) - 1,4
6. Łukasz Skorupski (Bologna) - 0,9
7. Bartłomiej Drągowski (Fiorentina) - 0,8
8. Arkadiusz Reca (Crotone) - 0,6
9. Bartosz Bereszyński (Sampdoria) - 0,45
10. Sebastian Walukiewicz (Cagliari) - 0,3
10. Paweł Dawidowicz (Hellas Verona) - 0,3
*Glik jest najlepiej opłacanym piłkarzem Benevento!
Źródło: transfery piłkarskie
To powiedzmy sobie to szczerze... Dramat. Szczęsny czyli pierwszy bramkarz Juve zarabia uczciwe pieniądze, na poziomie.
A co do reszty to słabiutko. 3,5 miliona euro dla Zielińskiego w drugiej sile Włoch serie A...
Partey przez ostatni tydzień zarobił 250 tysięcy euro.
Ludzie muszą patrzeć na to że pieniądze są tylko w Anglii, piłkarza wytyka się kokosy przez całą karierę i ma się ich za milionerów. Linetty tyle lat we Włoszech siedzi a nie ma nawet 10 milionów na koncie, niby to bardzo dużo, ale w Anglii byle junior dostaje półtorej miliona na start.
Anglia będzie tyłko odjeżdżać
0
@Dior mogę mieć.
Ile dajesz?
Edit:
Przymierzam się do kupna ps5 za rok, więc sprzedałbym wszystkie gry łącznie z x boxem, ale dziś GTA jest za grosze i chyba bardziej oplacatsie po prostu kupić na allegro tak między nami
1
@pawelfcb2010 the same, każdy kto wie jak piłka funkcjonuję mógł przewidzieć, że dobity zespół to najlepszy ceł żeby nastrzelać, jak jest 4-2 i zbliża się koniec to albo goleada albo remontada
1
@Encore ja widzę, potrzeba trenera, który troszkę rozwinie go pod względem taktycznym
2
@Encore przyzwoicie, bez błędów, ale bez konkretów
0
@4drian0 sport tyłko się rozwija, wszystko idzie w te stronę!
0
Navas, Ibra, Ronaldo pokazują że wiek to tylko liczba, dobrze,że czasy idą w stronę gry nawet do 40.
Oby za 50-40 lat jako dziadek będę mógł oglądać piłkarzy kończący kariery w wieku 45 lat a 35-40 latki będą stanowić o sile drużyn, to samo jeżeli chodzi o próg juniorów, oby 15-14 latkowie szybko wbijali się do składow!
0
@BarcaInfo ten Munir to niezły pechowiec, del Bosque go wziął, żeby go zaklepac i przy okazji zniszczyć młodemu karierę reprezentacyjna, szkoda Munira, oby dostał pozwolenie
1
@Kurkmen zbliża się niestety, kolega znajomego z kierunku pracuje w ministerstwie i szkoły będą zamknięte jak stan się pogorszy, czyli na pewno zamkną, co do reszty nikt nic nie wie ale każdy na górze wie,że nas czeka drugi LD
1
@Bobo25 bądź mądry wiersze pisz -,-
1
@FC1899Barca zgadzam się
0
Czytałem analizę pewnej Pani prawnik i w rozporządzeniu nie ma nakazu chodzenia w masce jeżeli jesteś zdrowy, a zaświadczenie od lekarza może być SMSowe albo i mailowe, warto przedzwonić po znajomych i zdobyć owe zaświadczenie, żeby się z policją nie użerać
0
@daniel32778 człowiek powinien myśleć i w takim przypadku ludzie sami poeonni wiedzieć kiedy iść do sklepu
1
@ksobi mądrego to aż mądrze posłuchać!
1
@LionelM95 zlecenie bo studenciaki xd
@lucca87
4
@emeu oraz parny i duszny wieczór w czerwcu na Ciudad De Valencia
1
Mój kolega, rówieśnik dostał wypłatę i mi pokazał wyciągi z konta. Uwaga bo to drastyczne :10 058 zl, gdzie ja dostałem 10 dni temu 1 526.
Odechciało mi się pracować.
Jeździ walcem przy budowie tras szybkiego ruchu, cholernie ciężka praca, ale mi gula skoczyła
0
@AV0CAD0 wygryw dnia!
0
@Janiama stan wojenny? Żeby firmy przetrwały kryzys? Oszalałaś?
0
@itmustbejoke to miało swój klimat, przed świętami oglądało się to dobrze
1
@BarcaInfo skąd o i takie rzeczy wiedzą xD
Że co minę zrobił jak zobaczył amigosa przy piłce czy co?
1
@NeroTFP mam 24 lata ocalalem prowadzony na rzeż...
0
@ForcaMilosz i to jest komentarz który zrobił mi dzień
2
@katalonia15 złapie Cię jakiś policjant? Biegającego po mieście?
Ja nie mam zamiaru kolejny raz szopkę odstawiać z maseczkami, w chwilach zwątpienia rurae, i tak nawet nie ruszą za mną
0
@geass i tak by go dogonił
1
Jean-Michel Aulas (prezydent Olympic Lyon) opowiedział o sytuacji Memphisa Depaya który chciał trafić do Barcelony ????️
Obecnie Depay jest rozczarowany, ale nie Lyonem tylko bardziej Barceloną. On zrobi wszystko, co w jego mocy, aby się tam przenieść w styczniu - oznajmił działacz.
- Od początku miałem jasność co do Memphisa. Dwukrotnie rozmawiałem z prezydentem Bartomeu. On powiedział mi, że nie widzi możliwości transferu. Wiem, że Koeman sprawił, że Memphis wciąż miał nadzieję i był gotowy do poświęceń - dodał.
- Nie porzuciłem pomysłu przedłużenia kontraktu z Depayem, ale on ciągle odmawia, więc to będzie trudne do zrealizowania - zaznaczył.
Holender może już w styczniu podpisać umowę z nowym pracodawcą ⚠️⚠️
Z grupki o FCB.
Interesuje mnie Memphis tutaj, ponieważ sam Depay to ciekawy zawodnik i historia z nim związana.
To był taki pierwszy talent po erze Van Persiego czy Robbena i były w nim ogromne oczekiwanie.
Kupili go do MU jako następca CR7 i generalnie początki miał dobre, gole, asysty wszystko było i to wszystko na bezczelności. Trochę się Depay rozlegurował i tracił miejsce w składzie, na koniec ani Van Gaal i Mourinho nie widzieli w nim przyszłości, a szkoda.
Depay się odbił, trochę przez swoją głupotę co ma już za sobą, bo od kiedy jest w OL to dojrzały gracz,który bierze e na siebie. Imponuje techniką, dynamiką i dryblingiem, uważam, że jakby dostał w sezonie 30-50 podań od teamu Cou- Messi to mógłby mieć z 20 bramek w sezonie, co było by fajna cyfrą!
0
@Coutinho007 tylko z różnica w mięśniach, Dembele może ma inny balans ciała ( nie powiedziałbym,że lepszy) za to Adama ma dynamikę, które nie ma nikt na świecie
0
@LucasW123 odpuszczam, jak jakimś cudem kupię ps5 kiedyś to spróbuję
3
Cieszę się z debiutu Adamy Traore w kadrze, pamiętam gdy debiutował 6 lat temu u Martino.
Szkoda,że Enrique nie dał mu szansy u nas na zrobienie kariery. Szybko byśmy zapomnieli o Pedro, świetny piłkarz i uważam, że jego parametry fizyczne to far od Boga z którego Adama dopiero zacznie czerpać garściami bowiem ma dopiero 24 lata.
Jeżeli chodzi o grę w kadrze to zawodnik którego nie da się dogonić to jest skarb i musisz mieć go w kadrze bo przyjdzie Ci rozbić autobus to masz czołg który Ci zawszę do linii bocznej się przedostanie i wrzuci. Co do gry w Wolves to jestem wręcz przekonany, że Adama wychowany w La Masii ma technikę i zmysł taktyczny, żeby zrobić krok na przód, myślę o transferze do top six, United? Raczej mają inne plany co do prawego skrzydła.
Liverpool? Możliwe, nie wiem ile Salah czy Mane będą chcieli tam siedzieć, ale Kloop mógłby chcieć taka armatę w kadrze, choć pewnie ma Eljota w planach.
City? Guardiola już raczej nie, ale może nowy trener? Myślę, że wszędzie by pasował Adama
Chelsea? Skład raczej obsadzony, jest Ziech, Odoi, Havertz, Werner i Pulisik więc ma kto grać z przodu.
Arsenal ma młodzież i to chyba tyle
Ale jest Totenham, który jest moim zdaniem idealnym klubem dla Traore, Mourinho ze swoją głową mógłby stworzyć maszynę do wrzutek na Kane.
Bądź co bądź, Adama musi iść krok do przodu, w drużynie gdzie będzie miał Pleymakera, który po prostu piłkę da na stronę Adamy to Traore będzie świetną bronią w kontrach i w ataku pozycyjnym też;)