- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1054 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1054 Culés
1
Jean-Michel Aulas (prezydent Olympic Lyon) opowiedział o sytuacji Memphisa Depaya który chciał trafić do Barcelony ????️
Obecnie Depay jest rozczarowany, ale nie Lyonem tylko bardziej Barceloną. On zrobi wszystko, co w jego mocy, aby się tam przenieść w styczniu - oznajmił działacz.
- Od początku miałem jasność co do Memphisa. Dwukrotnie rozmawiałem z prezydentem Bartomeu. On powiedział mi, że nie widzi możliwości transferu. Wiem, że Koeman sprawił, że Memphis wciąż miał nadzieję i był gotowy do poświęceń - dodał.
- Nie porzuciłem pomysłu przedłużenia kontraktu z Depayem, ale on ciągle odmawia, więc to będzie trudne do zrealizowania - zaznaczył.
Holender może już w styczniu podpisać umowę z nowym pracodawcą ⚠️⚠️
Z grupki o FCB.
Interesuje mnie Memphis tutaj, ponieważ sam Depay to ciekawy zawodnik i historia z nim związana.
To był taki pierwszy talent po erze Van Persiego czy Robbena i były w nim ogromne oczekiwanie.
Kupili go do MU jako następca CR7 i generalnie początki miał dobre, gole, asysty wszystko było i to wszystko na bezczelności. Trochę się Depay rozlegurował i tracił miejsce w składzie, na koniec ani Van Gaal i Mourinho nie widzieli w nim przyszłości, a szkoda.
Depay się odbił, trochę przez swoją głupotę co ma już za sobą, bo od kiedy jest w OL to dojrzały gracz,który bierze e na siebie. Imponuje techniką, dynamiką i dryblingiem, uważam, że jakby dostał w sezonie 30-50 podań od teamu Cou- Messi to mógłby mieć z 20 bramek w sezonie, co było by fajna cyfrą!
2
@jeyx77x
Liczbą, cyfry są od 0 do 9 ;)
0
@jeyx77x ja jestem za tym aby przyszedł latem Dembele jak jest zdrowy powinien dostać szanse.Jeśli nawali to czas na Depaya.Jeśli nie nawali Dembele można kupić ich obu bo do lata ktoś idejdzie z zespołu.