0

@HK23 założę się że PSG

1

@NeroTFP szanuję za podejście i rozsądek. I słowa wsparcia w ciężkich chwilach!

0

@VIPER2712 spokojnie depayku do stycznia!

1

W ogóle ruchy Polaków w tym okienku transferowym to jakieś spełnienie marzeń.
Karbownik, Moder, Płacheta, Jóźwiak poszli do lig gdzie można na prawdę się zaprezentować i szybko osiągnąć awans sportowy.
Derby i Norwich będą się biły o awans, a Braiton jest za silne na spadek, więc wszystko fajnie.
Jak chłopski szli hurtowo do Włoch to byłem załamany, to zawszę kończy się w jeden sposób. Taktycznie nie dali rady i fizycznie w sumie też, teraz chłopcy o fajnej motoryce są w miejscu gdzie można biegać i ponieść się fantazji i o to chodzi. Oby Bielik szybko wrócił do zdrowia, Szymański pracował na transfer! Przedstawiciel La liga prezentował się najlepiej! I coś z tej kadry można złożyć.
Nie wiedzieć czemu Linetty zrobił krok w bok, potencjał był, ale niestety chyba już po ptokach, pozostanie Ziela w Napoli to kryminał nie wspominając o Arku xD
Gumny w Bundeslidze, Klimala w Celtiku. Jest na prawdę dobrze

8

@tbas nie rozumiem tej logiki, mógłby mu zbudować dom z pier****nym basenem w dwa tygodnie za 1 euro, ale to o to w tym chodzi? Czego się ten człowiek nauczy? Gdy jesteś odwodniony to pijesz wodę litrami czy raczej podają Ci odpowiednią dawkę,żeby nie przedobrzyć?
Czasy się zmieniły, dziś bezdomnym zostać to jest sztuka, ludzie którzy niestety przeżywają to piekło to w większości przypadki patologiczne, są sytuację gdzie ktoś bankrutuje i kończy na ulicy, no ale pozostać bezdomnym to jest sztuka i zwykle własny wybór. Możliwości jest mnóstwo, wystarczy chcieć. Ktoś biedny, szukający resztek jedzenia czy pomocy spokojnie może to znaleźć nawet za sto euro, bo za taką kwotę to można sobie życie ułożyć, wystarczy ambicji. Jeżeli pan chciał zapić a Mo mu dał coś żeby przeżyć to i tak przepije i przeje to na marne.

4

@Chakalaka akurat mentznen to dla mnie ostatnia ostoja w konfederacji, nie wiem co im na łeb siadło ostatnio, ale polecieli za daleko i pewnie przepadną jak tak dalej pójdzie

0

@ViscaBarca123 bardzo wierzę, że nie kabinuja z lewą obrona bo w perspektywie mają Balde

5

@NeroTFP nie wien czy wolno wiedzieć, ale czemu się zrzekasz?

1

@arasz1819 nie tak nie było, bo Milik nie jest idiotą

0

@BarcaInfo przypomniały się czasy kiedy wracał do zdrowia, a dziś? Zdrowy od początku sierpnia!

1

@Kwiatek67 Pique to karierę skończy za dwa lata pewnie

0

@tobiasson92 mój Sieradz taki piękny, 4 kilometry od mojego domu xd
Mama jak chciała do pracy jechać to nie dała rady bo policja stała

0

@Bamboleo pracowałem przy heblownicy kiedyś i nawet w słuchawkach hałas straszny. Raz do leksrza

1

@Hubso Ilax ciągle rośnie;)

0

@Tuc duża część moich planów i marzeń to wkład pieniężny więc niestety 1

1

@Ratamahatta za Enrique gdy był zdrowy to grał. Z PSG w pierwszym wyszedł i kilka razy w ważnych mieczach grał. Miał na niego pomysł Enrique gdy ściągnął go w 2014. Niestety więzadła dały o sobie znać i sympatyczny Brazylijczyk nigdy nie osiągnął fajnego poziomu.
Piłkarz skrojony pod Barcę, jakby omijały go kontuzję to dziś by grał i stanowił o sile Barcy. Barca ładnie trzymała i wierzyła w wychowanka, oby mu się wiodło jak najlepiej

1

Jskby ktoś Braitwhitowi powiedział w wrześniu tamtego roku, że za rok będzie miał 9 w Barcelonie to chłopak popłakał by się że śmiechu xD

0

@Coutinho007 dołożyć mogę unię, gorzej pewnie z szybkością decyzji i z inteligencją boiskową, szansę dostanie

1

@tristan87 pod każdym postem było. Zwalniają zwykłego człowieka a Mesut zarabia 18 milionów, to jego powinny koszta obowiązywać.
Mi się wydaje, że ta postać nie była pracownikiem Arsenalu tylko ktoś zupełnie inny mu płacił, nie wydaje mi się,że był pracownikiem klubu, tylko pracował na stadionie.
Piękny gest Mesut!

0

@BarcaInfo dobra wiadomość, Oriol, Matheus jeszcze mogą odejść tam gdzie okienko jest otwarte?

0

@michaleu dopóki Hiszpania nie ogarnie się z podatkami to La liga będzie trzymać się tylko gorzej

0

@LuisSalvano raczej nie, ale w styczniu ogłasza i może przy ewentualnej sprzedaży Olriola, matheusa itp zwolni się pieniądz i przyjdzie Depay, dopłacimy im 10 milionów i może w styczniu przyjdzie

0

@XaviHeart ja też, ale jak za darmo i wychowanek to sopoko

0

@Chakalaka biedny Luis xD

0

@czółkovsky Mac Miller, Yelawolf, Young Lungs, Macklemore, Rae Sremmund aka raheem Sterling a konkretnie Swae Lee, xxxtentacion, Lil peep.
Zapomniałem o Tokenie, Freddim Gibsie, Tech 9ine

1


Oglądając wszystkie bramki Griezmana dla Barcy można wyciągnąć wniosek czemu mu nie idzie.
Na pewno o pozycję chodzi? Czy może o atak pozycyjny? Atletico i Francja żyli z przechwytów i kontr ataków. W Barcelonie taki przechwyt i akcja bramokowa, która nie jest wymuszona trafia się max raz na mecz.
W Atletico i kadrze atak pozycyjny wyglądał inaczej, każdy był zajęty Godinem, Mbappe, Costą, Gimenezem, Giroud itp, po wrzutce czy Nawet szybszej klepie Griezman jak grzyb po deszczu wyskakiwał a u nas tego nie ma.
Griezman musi mieć nakastnika do pomocy, żeby absorbować uwage dla korzyści Francuza. Bramki i asysty Griezmana były zdobywane dzięki poruszaniu się i ustawieniu, cała drużyna też pracowała tak, żeby ten Griezman mógł wyrosnąć nagle spod ziemi.

Co jest nie tak z Griezmanem w Barcelonie? Ludzie popadają powoli w jakąś paranoję, głosy o psychice, o niechęci w szatni się pojawiają. Griezman i słaba psychika? Głupota, emanuje od niego taka pewność siebie, że trudno jej nie zauważyć. O Cou pół roku La Rambla pisaka, że musi iść do psychologa xDDDD a tu o przygotowanie fizyczne tylko chodziło.
Pół szatni francuskiej, duży szacunek u kolegów, Koeman go ceni, tu problemów nie ma.
Gra w Barcy jest trudna i prawdopodobnie Griezman naturalnie nie pasuje do tej gry. Widziałbym go w 442, ale nie z Messim. W tym ustawieniu też najlepiej grał jakby nie patrzeć.
Jeżeli sytuacja się nie zmieni to Griezman odejdzie w lipcu i tyle będzie z tej przygody, on i Barca wiedzą, że jest problem.
Uważam, że jeżeli Griezman dopasuje się do gry pozycyjnej i do bycia jednym z wielu to wszystko będzie dobrze;)
No i oby ściął te kłaki w końcu

0

@VeB77 ten Mati mógłby Barcę b do segunda wprowadzić

0

@IronSanHybrid aż się socjopata przypomniał

0

@Hrzan dawno temu

0

@Mula tak, Lyon to idioci, pieniądzem nie śmierdzą a 20, 15 milionów przeszło koło nosa, chociaż kto wie. Teraz przyjdą oficjalne potwierdzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?