1

W styczniu lub czerwcu Garcia, Depay przejdą za darmo, brawo City i Lyon za przedsiębiorczość!

0

Transfery będą ogłaszać jeszcze pare dni, spokojnie:D

1

@NeroTFP aleś ty głupi, gdzie jest "kwestia godzin"
"Otoczenie piłkarza"
"Środowisko pozytywnie nastawione"
"Bartomeuout"
"Sergio Sztanga Busquets"
"Nowy Xavi"
" Znów Fabs na 9"
"Vidal na skrzydle"
" Rakitic, Gomes w środku i gramy chłopski"

4

@BarcaInfo dawaj ol ten hajs i Depay fichado

2

@Damian11 Koeman inaczej uważa nm i to się liczy

2

A co z Todibo w Fulhamie?

1

@MESSIah16 marzyłem kiedyś,żeby u nas wylądował, ale pojawił się Fati, niech się rozwija, życzę młodemu kariery

0

To że na zachodzie jest czas do 18 to nie ma znaczenia. Lo Celso został zawodnikiem Totkow 5-4 września, wszystko już ustalone tylko dopinany formalności, do jutra powinniśmy przywitać Depaya i Garcie za Dembele i Todibo.

Dembele może mieć dobrze w Manchesterze mimo wszystko, daj tylko Bóg mu zdrowie, pensja schodzi co też jest fajna rzeczą

2

@Rewolucja123 te podsumowania robią się coraz częstszym widokiem, szkoda,że nikt licencji trenerskiej nie pokaże

1

@Mario96w mówiłem

0

@VIPER2712 ale by było sprzedawanie Fatiego

1

@LucaBrasi mimo wszystko chciałbym się z Bartomeu pożegnać polubownie, wspomnę go milej chociaż za ostatnie okienko kiedy działal dla dobra trenera, drużyny a nie patrzył na interesy

1

@VIPER2712 Depay nie przyjdzie za 25 milionów, myślę, że to plotka i Barca wynegocjuje około 20 milionów plus zmienne sięgające 20-30 milionów

2

Mówiłem. To jest głupota nie zarobić na nim ani centa, pójdzie za dyche plus zmienne i zrobi Barca deal życia

0

@VIPER2712 ja mam wrażenie, że od kiedy go Salah na Camp nou minął jak tyczkę to stoi w miejscu a okazji do wykazania się miał dużo. Gdyby nie Umtiti i szklane nogi to by nie wąchał murawy

0

@VIPER2712 liczę,że zastąpi Pique a Garcia Lengleta którego sprzedamy za duży hsjs

0

Odejście Dembele a przyjście Depaya to fajna sprawa, tylko że w tedy prawa strona zostanie z słabym Trincao i Griezmanem.
Konrad powinien łapać minuty

1

@kkbarca Bzdura od dwóch sezonów gra w linii z Dembele, albo i wyżej. W ol napastnicy są bardzo mobilni

0

@Fabik87 z komentarzy wynika że brakło napastnika

0

@El dominatore mało kto pamięta ale to był ciężki tydzień

0

@Janiama tu nie chodzi o kwestię sportowe, mogę grać 5 razy w tygodniu. Mogę żyły wypruwać, mogę trenować ile się da, ale co z tego skoro ja nawet nie mam ochoty w niedzielę zagrać? Można się szkolić, ale co z tego jak i tak piłka Ci tylko nas głową lata:D
Z chłopakami gramy tylko po ziemi na orliku bo piłka nie po to jest okrągła i jest fajnie jest joga bonita i każdy się cieszy gra. Na meczu? No to spina kopanie się i udawanie kogoś kim się nie jest, chciałbym spróbować niższych klas w innym kraju, ciekawi mnie czy tam też kopią się czy grają

10

Jako osoba grająca w piłkę już dłuższy czas to jestem kompletnie wypalony tą dyscypliną. Tylko jeżeli chodzi o mecze w których gram, treningi kocham, oglądać mecze uwielbiam, ale grać? Mi się odechciewa.
Nie ma tam przyjemności, kopanina, jakaś pojebany ambicja jakbyśmy grali o niewiadomo co. Poziom to okręgówka, czyli tragedii nie ma a tak naprawdę to tylko obijanie się o innych i komu piłka szybciej odbije się niewiadomo gdzie od nogi.
Wolę stokroć iść z chłopakami w 14 pograć na orliku czy nawet na żywym boisku niż w jakieś kluby się bawić, nie jara mnie to.

1

@MaTt_BarcaFan fajny niby, ale jak widzę,że ktoś na niego idzie to wiesz, że go minie

0

@Kondziubarca chciał go trener więc był potrzebny, to on ma wymagać od zarządu a nie kibic kogo kupuję klub

0

@abram3k i co Martial Ława?
Edison chciał grać bo Copa America się zbliża.
Nie wiem co myśleć, wzmocnienie super, ale nie lubię gdy ktoś młodych stopuje

3

Komentarz usunięty

5

@msmsms jestem na etapie kiedy pierścionek.
Najgorszy etap związku, ale seks zdecydowanie najlepszy;D

1

@daniel32778 nikt nie uważał nic co miało wartość bo miał w tedy 16 lat i grał w Juvenilu, nikt nie wiedział kto to poza @ViscaBarca123 .
Większość natomiast wyzywała,że chciwy itp itd

2

Myślę, że pierwszą rzeczą
Po zakończeniu kariery przez Zlatan powinna być pierwszy planowa rola w filmie o Chaku Norisie.
W końcu na codzien dziewięćdziesięciolatek nie dostaje roli pierwszo planowej;)

0

@Majsteer ale by takie 3-4 zero dla Sevilli wjechało, aż miło.
4-4-2 z Roberto Busim i Messim z tamtego sezonu ajj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?