2

Tak jest! W sobotę Barca na Eleven!

0

@MESSIah16 każdy musi dbać o siebie i tyle.

1

@TheGoldenEleven Moder Jóźwiak muszą grać

1

@BarcaInfo ale było by fajne jakby zaczęli - Dembele, Cou, Griezmann, Trincao

0

@barcelonaLM generalnie zakaz handlu jest okej, boli mnie tylko, że nie dotyczy stacji benzynowych. To boli:)

1

Jurgen Kloop przyznał w książce "Robimy Hałas" , że poglądami jest lewakiem;)
"Jeżeli chodzi o poglądy to bardziej centra i lewica, ale raczej głosowałbym na lewicę. Na prawicę nigdy bym nie zagłosował" dodał również, że jeżeli on ma dobrze to chcę żeby każdy z jego otoczenia też miał dobrze.
Taka ciekawostka;)

0

@MESSIah16 w primie to Nazario jednak był najlepszym Brazylijczykiem

4

@NeroTFP z czwórki Mina, Marlon, Aroujo i Todibo najmniej wierzyłem w Urusa. Mam nadzieję, że chłopak rozjwb.....

5

@TR3YWAY bzdura, ludzie w Ameryce szaleją bardziej niż my na Euro

0

@Coutinho007 niektórzy go chcieli za Dembele xD średniak i to mocny

0

@MarioVeB! Czekaj. Właśnie sobie sprawdziłem potężnego Gomez a.
73 bramki w karierze wyglądają miernie. Depay ma 117 i o wiele więcej asyst. Przypomnę, że za Vangaala i Mou dużo nie grał, albo wcale.
Depay > maxi
Mimo dwóch lat różnicy

0

@Coutinho007 mogli by go na lewą dać a nie tylko prawa

1

Dziś jedynym zagrożeniem Ukraińców jest Adama

0

@Seledynowy nie, normalny występ. Błędu chyba żadnego nie popełnił. Szkoda, że czasem nie spróbuję dryblingu

0

@kiper09 żaden z nich nic ciekawego nie gra w kadrze

2

Z drugiej strony po co państwo ma się przejmować ogólnoświatowym wirusem. Każdy ma mózg i jest dorosły a jak nie dorosły to ma nad sobą rodzica. Niech każdy wedle uznania chodzi w masce i martwi się o siebie, moim zdaniem kraj nie musi żadnych restrykcji dawać.
Spowodowało by to tylko noszenie maski w tedy kiedy trzeba a nie kiedy policja patrzy

1

@MESSIah16 korona wirusy są będą i ludzie chorowali na nie dawno temu. Ten jest niewiedziec czemu bardzo popularny. Skoro nowotwory w przyszłych latach mają powoli przestać się pojawiać to medycyna musi szukać czegoś innego, żeby zarobić. Tak to widzę

0

@Barca1992 Neto musi grać do el clasico.
Potem niech Stegen wraca liga mistrzów i niech rywalizacja zacznie się od pełnej sprawności Niemca

0

@escarabajo jex najeb*** albo niespełna rozumu

1

@culesjasiules jest nowe okienko rozliczeniowe i będą mogli przyjść w styczniu. Kasa od sponsorów i ligi nadal wpływa

5

@Chakalaka tygodnik NIE jest jak zakłady pogrzebowe as bytom!

0

Ale dziś Holandia z Włochami wjedzie aż miło

4

@Danny Gaucho najlepsze jest to, że najlepsi Argentyńczycy w historii mieli długie włosy xD
Maradona, Messi to tylko wierzchołek góry lodowej

0

@don'T.R.I.P.e to jest Nawet przyjemne jak nie trafisz w kość;)

0

@Katalończyk 99 ja wiem, pewnie ty też. Chciałem tylko przestrzec tych którzy tam idą, że egzamin jaki odbędą na koniec nauki jest egzaminem WEwnetrznym nie ZEwnetrznym czyli jest nieważne dla pracodawców bo nie jest on organizowany przez ministerstwo

1

@patrykppp17 chodzi o to, że traktory za 200 k są fajne, ale jak Unia cis ograniczy żeby wyjść na zero to już źle. Banda ćwierćinteligentów
Choć nie wszyscy, ale z mojego regionu to niestety kretyni

0

@Yosemite uwaga po tym sezonie Falcao poszedł do 8-6 siły La liga czyli Atletico xD
Biorąc pod uwagę,że był w tedy wielki Milan, Inter, Liverpool, United, Lyon Marsylia czy Arsenał to nie wiem jak oni go ściągnęli na Calderon

0

@Prezes_sycylijczyk fajną na siedzenie w domu, naukę, granie, dobra książkę lub serial!

0

Czy ktoś się uczy w Żaku z myślą,że zdobędzie zawód z którego będzie korzystać?

0

@Munio 2000 lub mniej, ale ponad tysiąc trzeba wydać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?