0

@puyol_presidend5 żeby nic im nie wypadło z buzi do człowieka oraz, żeby nie zemdleć od smrodu. Przypominam, że używają również tej mienty pod nos co w krematoriach

2

@halfnolife właśnie maski nie chronią, dlatego są głupota xD.
Chronią tę za 40- w górę złotych z różnych tworzyw i włókien węglowych.
Chcę sobię taką zamówić

3

Często się mówi, że Kraj jest bogaty, pięknie zarządzany a jednak w piłce są słabi. Często odnosi się to do Luksemburga, Lichtensteinu czy Finlandi, ale i tak nic się nie równa Islandii, która jest 4 od końca w Europie.
Islandię wyprzedza Czarnogóra, Giblartar czy Armenia, w kraju lodu muszą grać dopiero amatorzy:D

0

@kuz znając życie w klasyku wyjdzie Asensio z Joviciem xD

1

2

@MESSIah16 mam tak jak myślę o Pogbie i Dybali.
Ten pierwszy jest, był i będzie kotem ma na to warunki, żałuję tylko,że ten Manchester się tak długo rozkręcał. Pogba miał wszystko, żeby grać wszędzie a United go strasznie przystosowało.
Dybala zasiedział się w Juve bo papiery miał na grę wszędzie. Niby to nadal Juve, ale więcej mógłby osiągnąć w Anglii.
Thiago też stał długo w miejscu w Bayernie, kontuzję i styl i forma drużyny często przeszkadzały.

0

Tymczasem na Islandii 89 zachorowań. Pora się wyprowadzić z kraju

1

@VamosRakieta kwestia dni

0

Pogodzmy się z tym, że zbliża się drugi lockdown.
Ratuj się kto może

0

@The Game 10 nie stać Realu.
M'bappe zarzyczy sobię 40 milionów a PSG 200-300.
Nie udźwigną tego

0

@dawo17 na całym świecie wygląda to inaczej w porównaniu do nas trochę xD

0

@Coutinho007 czuję, że po to był temat Depaya. Bo co jak co ale Holender z City to grał tyłem do bramki ładnie, ale też często przodem szarpał

1

@Criss18Barca nie mogłem na Wikipedii znaleźć;) dzięki!

0

@mr_robot kto nie dzwonił do spółdzielni spytać się o prąd gdy rachunki zapłacone ten nie zna życia

1

Komentarz usunięty

0

Jaki Granada ma przydomek?

0

@Janiama powiedz bobo, żeby wzięli trochę merytoryki z larambli i o pozdrowienie w kanale sportowym!

0

Brawo! Dostaw nogę złota piłka w końcu z bramką!:D

0

@Oskar00 od eliminacji na euro16 lewy w kadrze to sabotaż

0

@Kwasiak98 prawda jest,że poza strzałem zastawką to on zbyt dużo nie ma do zaoferowania xD

0

Złota piłka śmiechłem xD

0

@Janiama kolega z boiska? Jak ty siew końcu nazywasz nasz były piłkarzy?

1

@dzagos już dwóch im po zgrupowaniu odpadło więc spokojnie. Oby Inter nie dopadł nowy wirus FIFA

0

@FC1899Barca niech ten Leo przegoni tu Ronaldo, będzie smutno inaczej

2

@Zieliniak tak XDDDD

2

@BarcaInfo Juve nie dotrze na mecz z nami, albo zagrają rezerwami beng

0

@kuz uwzględniając majątek Ronaldo i to, że test kosztuje 500 złotych to Cristiano mógłby zrobić 10 milionów testów, któryś wyjdzie na pewno negatywny

0

@kuz tych wszystkich paralityków i idiotów trzeba było by w normalnym świecie do książek na rok odesłać,żeby nauczyli się myśleć i analizować. Świat jest pełen idiotów

0

@Bobo25 rozumiem twój ból. Coś takiego,że stację podzielone są meczami to kryminał!

0

@AV0CAD0 no widzisz. Najważniejsze to myśleć elastycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?