jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 żeby nic im nie wypadło z buzi do człowieka oraz, żeby nie zemdleć od smrodu. Przypominam, że używają również tej mienty pod nos co w krematoriach
2
@halfnolife właśnie maski nie chronią, dlatego są głupota xD.
Chronią tę za 40- w górę złotych z różnych tworzyw i włókien węglowych.
Chcę sobię taką zamówić
3
Często się mówi, że Kraj jest bogaty, pięknie zarządzany a jednak w piłce są słabi. Często odnosi się to do Luksemburga, Lichtensteinu czy Finlandi, ale i tak nic się nie równa Islandii, która jest 4 od końca w Europie.
Islandię wyprzedza Czarnogóra, Giblartar czy Armenia, w kraju lodu muszą grać dopiero amatorzy:D
0
@kuz znając życie w klasyku wyjdzie Asensio z Joviciem xD
1
@VamosRakieta xD
2
@MESSIah16 mam tak jak myślę o Pogbie i Dybali.
Ten pierwszy jest, był i będzie kotem ma na to warunki, żałuję tylko,że ten Manchester się tak długo rozkręcał. Pogba miał wszystko, żeby grać wszędzie a United go strasznie przystosowało.
Dybala zasiedział się w Juve bo papiery miał na grę wszędzie. Niby to nadal Juve, ale więcej mógłby osiągnąć w Anglii.
Thiago też stał długo w miejscu w Bayernie, kontuzję i styl i forma drużyny często przeszkadzały.
0
Tymczasem na Islandii 89 zachorowań. Pora się wyprowadzić z kraju
1
@VamosRakieta kwestia dni
0
Pogodzmy się z tym, że zbliża się drugi lockdown.
Ratuj się kto może
0
@The Game 10 nie stać Realu.
M'bappe zarzyczy sobię 40 milionów a PSG 200-300.
Nie udźwigną tego
0
@dawo17 na całym świecie wygląda to inaczej w porównaniu do nas trochę xD
0
@Coutinho007 czuję, że po to był temat Depaya. Bo co jak co ale Holender z City to grał tyłem do bramki ładnie, ale też często przodem szarpał
1
@Criss18Barca nie mogłem na Wikipedii znaleźć;) dzięki!
0
@mr_robot kto nie dzwonił do spółdzielni spytać się o prąd gdy rachunki zapłacone ten nie zna życia
1
Komentarz usunięty
0
Jaki Granada ma przydomek?
0
@Janiama powiedz bobo, żeby wzięli trochę merytoryki z larambli i o pozdrowienie w kanale sportowym!
0
Brawo! Dostaw nogę złota piłka w końcu z bramką!:D
0
@Oskar00 od eliminacji na euro16 lewy w kadrze to sabotaż
0
@Kwasiak98 prawda jest,że poza strzałem zastawką to on zbyt dużo nie ma do zaoferowania xD
0
Złota piłka śmiechłem xD
0
@Janiama kolega z boiska? Jak ty siew końcu nazywasz nasz były piłkarzy?
1
@dzagos już dwóch im po zgrupowaniu odpadło więc spokojnie. Oby Inter nie dopadł nowy wirus FIFA
0
@FC1899Barca niech ten Leo przegoni tu Ronaldo, będzie smutno inaczej
2
@Zieliniak tak XDDDD
2
@BarcaInfo Juve nie dotrze na mecz z nami, albo zagrają rezerwami beng
0
@kuz uwzględniając majątek Ronaldo i to, że test kosztuje 500 złotych to Cristiano mógłby zrobić 10 milionów testów, któryś wyjdzie na pewno negatywny
0
@kuz tych wszystkich paralityków i idiotów trzeba było by w normalnym świecie do książek na rok odesłać,żeby nauczyli się myśleć i analizować. Świat jest pełen idiotów
0
@Bobo25 rozumiem twój ból. Coś takiego,że stację podzielone są meczami to kryminał!
0
@AV0CAD0 no widzisz. Najważniejsze to myśleć elastycznie