0

@Cave ja żałuję, że wiosnę zmarnowałem zamiast się uczuć, uprawiać nałogowo sport i pogłębiać wiedzę. Na szczęście teraz odrabiam;)

0

@nabial Zidane wyjdzie 4-4-2. My nie możemy się otworzyć bo Pique z Lengletem to zapalniki ale oni nie mogą się otworzyć bo tam każdy jest pod prądem..

Na pewno Real nie wyjdzie ofensywnie, chyba, że chce zagrać Vabank z Vinim czy Asensio, ale przeczuwam,że to mogło by się skończyć katastrofa dla nich. My zawszę możemy wpuścić Dembele, Braita, Pedriego czy Puiga z Pjaniciem i ma kto biegać

2

@Avatarr jednak Bartomeu przepierd około 400 milionów xD

0

@Homeopata8989 moim zdaniem świadoma osoba wie ile tutaj jest winy Bartomeu a ile Leo

0

@Triv44 wystarczy być ostrożnym. Są milionerami albo i miliarderami to stać ich żeby z rodziną albo przyjaciółmi mieć dom czy pensjonat i przeczekać ciężkie chwile. Przecież oni tym wirusem zarażają się przez własną głupotę albo ich znajomi i rodzina są na tyle mało inteligentni, że nie biorą pod uwagę, że piłkarz może przez to przegapić mecz lub rozgrywki

1

@Zoker do kogoś kto ucieka jak zobaczy kogoś bez maseczki nie mam szacunku i specjalnie chodzę bez. Kupiłem sobie prawdziwa maskę z włóknem węglowym i nie mam się czego bać, a ludzie chodzą cały czas w maskach z kwietnia. Ile w tym sensu?

2

@Rewolucja123 kur*a gmocha xDDDD wyplułem kanapkę xD

1

@sendesara wow, potężne iksde a dopiero 12

1

@Tomek_TF o Moukokoku słyszę od 3-4 lat. On strzelał w u17 jako dziecko to jest niesamowite

0

@culesjasiules pewnie ma porozumienie. Podpisał na początku sezonu deklaracje i podpiszą kontrakt po urodzinach

0

@MesQueUnClub_87 w czym przyjacielu pracujesz? Już interesowało mnie to podczas wiosny i godzin na LR

0

@TylkoBarca7273 dziś Depay a Malen w przeciągu 2-3 lat. Jak już nie będzie Griezmana, Brajta, sprawa Dembele się rozwiąże i okaże się ile wart jest Trincao

5

Dla mnie to Guardiola wie, że jego koniec w City nadchodzi więc przygotowuje stopera dla klubu jego sympatii i tyle

1

@Zip oni walczyli bo musieli, jak niby mieli uciec? To że ideologia walki o Polskę się pięknie sprzedaje to nie znaczy,że tak było. Każdy chciał uciec i to mój dziadek nawet mówił. Nie każdy dał radę i musiał walczyć

2

@FATIlity31 kiedyś pewne miasto walczyło w imię "HonOrU"
I nikomu się to nie opłaciło... Tylko straty z tego powodu i miasto doszczętnie zniszczone.
Pewnie,że bym uciekał, jak pewnie cała rodzina i to większość rodzin w Polsce, które oszczędzają pieniądze i mają na samolot.
Od walki są żołnierze a nie cywile a ja nie zamierzam spełniać jednego z moich największych koszmarów i chować się za gospodarczym przed kulami.
Dziś wojna to by była bomba, która spostoszyła by cała Polskę więc i tak nie było by o co walczyć.

1

@WiernyDoKoncaFCB Chiny wymyśliły wirusa żeby zabić gospodarkę na świecie i samemu wspinać się na poziom którego reszta świata może nie nadgonic.
Pewnie tak to było

1

@banann16 nie no nie można Roberta stawiać na tej półce co Ronaldo i Messi bo na tej półce nie jest nawet Iniesta, Nazario czy Zidane więc jakim prawem Robert

5

@Yosemite wszystko się zmienia.
Dziesięć lat temu upadła piłka angielska a podniosła się bo motoryką zabili braki techniczne. Za dziesięć lat Hiszpania dołoży motorykę i intensywność i znów Anglia będzie goniła.
Tak to się będzie zmienić póki MlS nie osiągnie globalnego poziomu

0

Jeżeli chodzi o wygląd i urodę to Carrasco nic nie można zarzucić;D

0

@tristan87 12 lat miał w tedy?

0

@HK23 Kimich jeszcze nie stoi przy Modriciu

15

Robert nic nie gra a tylko przy nim Szpaku drze jape. Jaki ten komentarz jest stronniczy

0

@Survier Chyba rok półtora temu

0

@masa11 sezon temu Real miał ławkę, teraz sytuacja robi się dramatyczna, bo będą wypadać piłkarze a ławki brak

0

@damianex10 zwłaszcza, że to będzie ich czwarta porazKa z rzędu;)

0

@DonMatteo901 brzmi lewactwem. Czyli rozwiązanie idealne ale nie realne

0

@Piotr,1985 kiedyś Grabowski był u mnie w robocie. Mimo wszystko ledwo wchodził na stację, bardzo słabo wyglądał.
To było około rok temu

0

@tomFCB albo z bankiem pogadać bo te przelewy ostatnio nie dochodzą

0

@Wossi61FCB zależy, jak nie zdąży Ramos to gram za stówę na Barcę

0

@Jordi10 myślę,że decyzja o braku transferów będzie straszliwym błędem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?