jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaŁolat nadal był Konrad w obiegu.
Po prostu lewonożny skrzydłowy bez gazu to wymarły profil, którego zwykle wrzuca się do środka w rozwoju. Bernardo to świetny przykład, ale Silva też zaczynał na skrzydle, Mata też tam grywał
0
@kamilop niE dziwię się, jak grał to słabo i jego technika i wybory zostawiały wiele do życzenia
0
@masq nie przeczę, ale jednak Konrad to nasz chłopak z inną specyfika gry na skrzydle, z lepszą specyfiką gry na skrzydle. Szybszy, silniejszy i grający w Barcy B - przesiąknięty La masia.
Nie rozumiem po co był transfer Trincao
0
Przyjąłbym te 60 mln za Trincao i ogrywalbym Konrada
0
@Huberc1kk jest Balde nie musimy spieszyć się z prawą obrona
1
@Grubson06 jaka chu kariera. Pieniądz pieniądzem ale nawet w Liverpoolu by to dostał. Szkoda tego talentu
16
Wiecie co jest najpiękniejsze na świecie dziś?.
Za rok, albo za dziesięć - tak! Lepiej weźmy dekadę. Wieku z nas będzie mieć rodziny, dzieci niektórzy wnuków. Zrobimy magistry, mój stary pewnie odkopie motocykl z garażu, założymy firmy i znajdziemy pracę marzeń.
A Ansu Fati będzie mieć 28 lat i będzie w wieku w którym się jeszcze nawet nie wchodzi w najlepszy piłkarski wiek.
Wszystkiego co najlepsze Ansu!
1
@Kengo generalnie węże są okropne, zwłaszcza te które duszą.
Niby nikt nie chciałby być ugryziony i umrzeć po jadzie, ale lepsze to chyba niż by IE żywcem zgniecionym i polknietym
0
@Pogba nie przesadzaj. Gościnny na listopada będzie wyglądał zniewalająco!
0
@kuz myślę, że całe społeczeństwo by odwiedziło cmentarz w te dwa dni i dopiero w tedy by się zaczęło.
0
@tobiasson92 w nowym naukowym bełkocie Myśliwiec mówił,że ta maski jedną mają sporą wartość
1
@Tomo1989 ja byłem w piątek tydzień temu i żywej duszy nie było;) zależy pewnie od godziny
4
@tristan87 nie przewidziales tego? Bo ja byłem i tym pewien od momentu gdy uświadomiłem sobie,że listopad się zbliża
2
@tobiasson92 gdyby naród był mądrzejszy to by chodził w maseczkach i zaraza by odchodziła. Wszyscy woleli picie, zabawę i łamanie zasad
2
To było jasne, że cmentarze zamkną, nie można było wcześniej pójść do babci dziadka?
2
Rząd rzędem, ale wystarczyło zachować reżim i żadnych obostrzeń by nie było
0
@Zoker po pierwsze nie wiem co ma chucherko do gry. Iniesta, Crouch, Dele Ali, Foden, Busquets, i długo by wymienić, sylwetka nie ma znaczenia. Przypominam, że mamy na obronię Pique bicepsa. A i chcemy giganta Garcie
1
@Encore jak sobie nie poradzi nigdzie indziej jak w pojedynkę pomoc Atleti rozklejał więc to ty nie pitol bzdur
0
@domin682 nawet trzech;D
2
@mr_robot właśnie, cisnął bardzo silne Atleti więc argumenty o jakości Puiga są do kitu. Ten chłopak po prostu musi grać, ale chyba nie ma miejsca w 4-2-3-1
0
@dawidw4 zgodzę się, nawet tej przewagi dryblingiem ma problem zrobić
0
@Encore a raczej kopanina jaka tam była w latach 2010 - 2013 ;D
0
@Mixtape pewnie w przeliczeniu gol/ strzał Messi deklasuje Ronaldo. Więc ciężko to ocenić zwłaszcza, że jest między nimi 18 cm różnicy
1
@ViscaBarca123 mógłby na meczu bo czasem aż bym chciał, żeby stracił ale żeby chociaż spróbował minąć dwóch trzech
17
@Yosemite CR7 tylko regularnością można postawić obok Leo, tylko
0
@FkubaC zapowiada się Puig
2
Ale Lech gra po europejsku.
Nie zdziwię się jak Żurawia będzie chcec drużyna z Belgii, Chorwacji czy innej silniejszej ligi
3
@mr_robot bo Rosja to nie miejsce na taką imprezę. Tam musi być słoneczko, plaże i jakiś dziki kraj przesiąknięty futbolem. Ewentualnie Europa w innym miejscu niż dotychczas.
Brazylia jest idealna, ale mistrzostwa w Anglii chętnie bym obejrzał
2
@klemens100 pierwszy przypadek korony był w październiku i listopadzie 2019 właśnie
0
@Gwyn witam w klubie. U mnie wszystkie objawy ale fakt spokój najgorsze już a teraz tylko węch i smak