jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 uważam, że Leo bez problemu poradziłby sobie i jeszcze w swoim czasie rekord by tam nie jeden pobił, lewy również by sobie dobrze poradził,ale dla mnie Harry jest lepszy, po prostu
0
"Dla mnie Kane jest najlepszym napastnikiem w światowym futbolu. Myślę, że jest bardzo niedoceniany. Ludzie uwielbiają mówić o Lewandowskich i Benzemach, ale gdyby ci faceci przyszli do Premier League, nie robiliby takich liczb, które Harry Kane robi regularnie"~ Andros Townsend.
Jestem w stanie się zgodzić, o ile Lewy to maszyna a Benz ma to coś to Kane od lat jest top 3 na swojej pozycji. W 2017 przegonił Suareza, Messiego i CR7 , mało kto o tym pamiętać
0
Holandia Hiszpania dziś lecą gdzieś w Tv?
5
@BarcaInfo najbardziej martwi mnie to że obecny sztab ma super potencjał i nie wyobrażam sobie jakiś zwolnień
0
@kamilo0066 wielu trenerów mimo pomysłu jest szybko odpalanych. Dużo czasu potrzebuję Arteta
0
@Janiama możesz mieć rację, albo coś się wypaliło, albo to nie to.
1
Kiedyś strzelałem na bramkę Radka Majeckiego i ścigałem się na skrzydle z Seba Szymańskim a dziś nie mam ochoty amatorsko sportu uprawiać, tylko rekreacyjnie. Bardzo źle się z tym czuję, co poszło nie tak?
0
@TheGoldenEleven jak dla mnie wszystko się zgadza, Dybala powinien w pizdu odejść z tego Juve, strasznie loty obniżył
0
@Nieznajomy podziwiam zapał kupowania teraz tych konsol, one za rok będą stare, nie lepiej poczekać i kupić przerobiony odświeżony produkt gotowy na całą generację a nie pierwszą wersję?
2
@FCB24 nie po to mamy mózg, żeby się ograniczać do myślenia 0 1
Griezmann pięknie wyprowadzał piłkę, znajdował się w sytuacjach, ruszał między strefami i brał na siebie ciężar.
Bramek dziś nie ma, nie będzie jutro, ale nie da się marnować tyłu sytuacji w nieskończoność.
Może teraz zacznie się prawo serii i Griezman strzeli w 10 meczach 12-13 bramek i co w tedy?
Najważniejsze jest, że ma sytuację i sam się w nich często znajduje, bramka z Alves to konszt lisa pola karnego.
Ja jestem pozytywnie nastawiony bo często problemem napastników w Barcelonie jest natłok okazji. Często było tak, że w Słabszym albo innym klubie nasi napastnicy strzelali gola po jednej sytuacji w meczu, teraz często mają po 6-7 okazji i nie trafiają. To wkoncu wróci do Griezmana i zacznie strzelać, grunt to dobra gra a najlepiej żeby bramki się rozłożyły.
Dodam od siebie,se cena mnie nie obchodzi i bardzo imponuje mi praca z tyłu, jestem zdania że taki zawodnik jest był i będzie Barcy potrzebny
0
@Nolife1899 w takich sytuacjach spójrzmy na świat, jeżeli się to sprawdza to czemu nie? Polska powinna się rozwijać kulturowo itp, choć w tej chwili to nie do pomyślenia.
Musimy przeczekać parę pokoleń
0
@Artsssfc spełnienie marzeń by to było, Zidane zawsze coś ma przeciw nam. Jego odejście definitywne będzie dla nas zbawieniem.
No i tą ławka wkrótce się wysypie bo mecze dopiero się zagęszczają a oni idą na cienkich nóżkach
0
@tristan87 myślę, że jego sufit to rzeczywiście najlepsze kluby na świecie, widać w nim talent i bije od niego bogactwo umiejętności. Już 26 lat na karku i za rok musi już zmienić ligę. Top 6 premier league albo top 4 La Liga
0
W walce z karnymi i symulkami, wymuszeniami i cała masą nieprawidłowości może powinniśmy w ogóle usunąć karne lub zastąpić je czymś innym.
Zapraszam do dyskusji
23
Ramos najlepszy obrońca wszechczasów? XD
Nigdy nie był nawet dobrym obrońca, w zasadzie nie wiem jakiej on pozycji jest przypisany.
Pod względem indywidualnym jest taki sobie a na pewno jest wielu lepszy ch obrońców. Wszystko nadrabia serduchem, charyzmą i walką, ale błędy potrafi popełniać gorzej niż nasz słabiutki pique
1
@DaPi Bilbao, United, BVB, Milan, Lyon.
Getafe/espanyol, Butnley, Juve, Bayern, PSG
34
Ale będzie potężne zdziwko jak wszystkich dopadną kontuzję a wesoły Dembele będzie zdrow jak ryba;)
1
@Criss18Barca wygląda dobrze. Jóźwiak, Płacheta.
Problem jest z napastnikiem koło Roberta, ale nie widzę nic złego grając 4-3-3 z Moderem, Klichem i Zielem w środku
0
@maroon ale jak na początku były wpadki to pisaliście, że to będzie niewypał
2
@justfootball zniszczenie czarnego rynku oraz super pieniądze dla państwa zawszę za
0
@Coutinho007 akurat teraz Pedri sporo grał jako fałszywy skrzydłowy i aż tak źle to nie wyglądało. Mimo to liczę na De La Fuente
0
@Cobra303 Kimich jest najlepszym piłkarzem Bayernu a potem lewy
0
@justfootball lockdown wziął się z tego,że my nie potrafiliśmy siedzieć w domach kiedy było trzeba i chodziliśmy bez masek kiedy tylko było bez przypau..
W głównej mierze to wina społeczeństwa i w drugiej kolejności rządu, że tak się sprawy mają. Nie wiem co bym zrobił jako premier, ale kto kolwiek co by innego zrobił jako premier?
0
Chciałbym odnieść się w końcu do meczu. Bardzo dobrze się to oglądało, wynik dobry, choć w defensywie jest widocznie słaba organizacja po starcie piłki. O ile pomoc nie wróciła w pore to o tyle Langlet że spółka mogli zrobić ten krok do przodu i zablokować rywala. W obronie brakuje mi gęstości, oby przyszło z czasem.
Co najważniejsze, kontuzja Fatiego. Bałem się od początku jego debiutu,że w końcu zrobią mu krzywdę i wkoncu zrobili, na dodatek kolano kur*a.
Boję się o konsekwencję tego zajścia, oby do końca roku Fati się wyleczył a to chyba najpozytywniejszy scenariusz.
Kontuzję zniszczyły wielu,ale uspokaja mnie to, że Messi za młody też miał poważna kontuzję i jakoś z tego wyszedł. Mimo to boję się,że to może wracać i kariera skończy się zanim się zaczęła.
Pedri będzie zastępował Fatiego i jestem pewien że w roli fałszywego skrzydłowego trochę namiesza.
Bardzo liczę na pierwsze minuty Konrada, idealna okazja żeby go wprowadzić
0
@VirtuoZ podziwiam, żadna z tych drużyn nie mogła się równać Barcy 14/15
0
@justfootball już protesty wystarczająco dużo ludziom krzywdy zrobiły
0
@mekston w tym sezonie nie przyznają złotej piłki
0
@Qlewer mnie też to drażni. Mi się wydaje,że po prostu się takich rzeczy nie powinno robić z szacunku do kolegów z szatni. Pieniądze to nie wszystko a mógł odejść do jakiej ligi tylko chciał
10
@sebo939 gdyby lewy choć stał obok Haalanda w jego wieku...
0
Langlet i Pique jakby skończyli kariery to nikt by za bardzo nie zapłakał