jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paul Scholes, najbardziej niedoceniony piłkarz angielski.
Zapraszam do dyskusji
0
@DaPi bardzo kontrowersyjnie jeżeli chodzi o treść przed edycją na dziś
0
@DaPi kiedyś 48 mi stuknelo. Ale nie polecam
1
@LuisSalvano tak zwany obrzęk, będziesz żył;)
0
@Chakalaka to musisz być Miki Messi
0
@BarcaInfo okulary dresy czapa i jak Tony Pulis
0
@adi7adi8 bzdura adi
Sześć lat w piłce to jest wieczność a USA robi ogromne inwestycje w piłkę, to kwestia czasu aż MLS dojdzie do poziomu top 5 lig europejskich a kadra będzie na poziomie Holendrów, Niemców itp
0
Pytanie do sportowych świrów, którzy lubią uderzyć w miacho z ziombelami.
Fastfood, o stosunkowo małej ilości kalorycznej bez obrzydliwego cukru?
Szukam czegoś, żeby od biedy zjeść o tej 4:28 na stacji czy w innej nocnej restauracji. Nie szukam żadnych złotych środków, bardziej spokoju dla mojego sumienia i szacunku dla całego dnia na zdrowych produktach, a niestety czasem dopadnie głod a tu tylko kebab
15
Dzięki Bogu,że następna przerwa kadrowa za pół roku;)
0
@BarcaInfo no to Depay bat trik i dowodzenia Złomek
0
@Jakchcesz to możliwe jest przecież, tylko że na przestrzeni tysięcy jak nie milionów lat
0
@MESSIah16 społeczeństwo wystarczy,że samo by odpuściło by sobie zgromadzenia i przestrzegalo maseczek jak pisma świętego i wszystko było by dobrze
0
@daniel32778 Walijczycy to ekipa z rodzaju, grają w swojej ojczyźnie, albo chociaż w podobnych ligach. Charakterystyka znana, grają tym co mają i wyciągają maxa. Nie płaczą bo porażce i nie szukają sensu walijskiej piłki jak w Polsce
0
@LionelM95 żaden
1
@Shapiro na szczęście Jurgen jest w obwodzie
4
W pierwszym składzie na dzisiejszy mecz wyszedł skład złożony z:
Bramkarza Juventus
Obrona: Benevento, Southampton, Crotone, Sampdoria.
Pomoc: Lech Poznań, lokomotiv Moskwa, Torino
Atak Bayern, Dynamo, Derby Country
Czy to nie jest aby przerost formy nad treścią? Czy my nie oczekujemy zbyt dużo? Mamy średni skład i to mocno średni z dwoma topami. Słowacja, Słowenia, Serbia, Grecja, Austra, Dania, Szkocja, Czechy może Szwecja - to jest nasz poziom. Nam się uroiło od wybranej z Niemcami 7 lat temu, że my jesteśmy zaraz pod czołówka, my od 82-88 nie stoimy nawet koło Włochów, Belgów, Chorwatów czy Walijczyków lub Szwajcarów nawet.
Włosi to chłopy grające w większości albo i w całości w jednej lidze i każdy z nich kopie w Juve, Milanie, Interze, Napoli czy Florentinie. My nie mamy mieć prawa szans z bardzo dobrą ekipa złożona z piłkarzy o klasie europejskiej.
Przestań my oczekiwać cudów i stawiać się w roli tych którzy muszą dogonić zachód bo nigdy nie dogonimy. Hiszpanię zmiotą nas jak w 2010 i boję się o beresia w starciu z pięknym Ansu, albo lepiej! Wyobraźcie sobie bohaterską walkę Recy, Krychowiak i Libettego z Traore? Przecież chłop będzie miał lotnisko. My po prostu przestsnmy podskakiwać i mydlić sobie oczu, spróbujmy kiedy Szymański, Moder, Puchacz, Gumny, Buksa, Jóźwiak i Płacheta będą grać w Premier League s nie jak drużyna złożona jest z młodych gniewnych i tych którzy kiedyś grali w Monaco, Sevilli czy Hull
0
@Janiama nie ma znakomitych trenerów no Ci dzisiaj grali w latach 90 i dwatysiace. W tędy piłka była na dramatycznym poziomie w Polsce i trzeba pamiętać,że to ważne. Nasi piłkarze już powoli dostosowują się do poziomu europejskiego a i na trenerów przyjdzie czas.
0
To nie był słaby mecz Polaków tylko kompletny Włochów.
0
@RomanHoffer o czym ty mówisz?
5
Góralski>Vidal
Fakt nie opinia
0
@kiper09 oby z nami choć trochę odpoczął. Niesamowicie wydolny jest holender
1
@Fawrf Dembele ma takie samy statystyki w Barcelonie
0
Ta Holandia z Bośnia lecą gdzieś w TV?
4
@xBoMBoWiECx De Jong to w grudniu będzie oddychał rękawami
3
@SkN wierzę, widziałem, mam zdjęcie, autentyczne zdjęcie.
Zrobione przypadkiem a jednak jest. Około 2011 albo wcześniej. Wierzę i nie umiem tego wyjaśnić
2
@tbas o rany, co ja czytam
0
@masq przedewszystkim ćwiczenia, rehabilitacja. Masaże również
0
@msmsms piękny wokal ale na hot 16 pokazała swoją stronę liryczną i wypadła dramatycznie.
0
@KapiFCB w aucie masz prawdziwych piłkarzy tylko z nazwy. Najbardziej zabawne jest to że Militao nie ma twarzy a gra w drużynie która ma kontrakt z EA. To jest poważne?
0
@KapiFCB nie mam problemu do volty czy futa poza pay to win.
Tylko nie jest to dobry kierunek,dla gry piłkarskiej, chociaż dziś to bardziej zręcznościówka.
Kolorowe linie i siatki, zaraz gwiazdy na boisku, pierw zobaczą jak to się przyjmie w volcie a za 5 lat będą ikony znanych gwiazd.
@Striker bez sensu, nie ma się do czego czepiać, chodzi tylko o kierunek w jskim idzie fifa.