0

Paul Scholes, najbardziej niedoceniony piłkarz angielski.
Zapraszam do dyskusji

0

@DaPi bardzo kontrowersyjnie jeżeli chodzi o treść przed edycją na dziś

0

@DaPi kiedyś 48 mi stuknelo. Ale nie polecam

1

@LuisSalvano tak zwany obrzęk, będziesz żył;)

0

@Chakalaka to musisz być Miki Messi

0

@BarcaInfo okulary dresy czapa i jak Tony Pulis

0

@adi7adi8 bzdura adi
Sześć lat w piłce to jest wieczność a USA robi ogromne inwestycje w piłkę, to kwestia czasu aż MLS dojdzie do poziomu top 5 lig europejskich a kadra będzie na poziomie Holendrów, Niemców itp

0

Pytanie do sportowych świrów, którzy lubią uderzyć w miacho z ziombelami.
Fastfood, o stosunkowo małej ilości kalorycznej bez obrzydliwego cukru?
Szukam czegoś, żeby od biedy zjeść o tej 4:28 na stacji czy w innej nocnej restauracji. Nie szukam żadnych złotych środków, bardziej spokoju dla mojego sumienia i szacunku dla całego dnia na zdrowych produktach, a niestety czasem dopadnie głod a tu tylko kebab

15

Dzięki Bogu,że następna przerwa kadrowa za pół roku;)

0

@BarcaInfo no to Depay bat trik i dowodzenia Złomek

0

@Jakchcesz to możliwe jest przecież, tylko że na przestrzeni tysięcy jak nie milionów lat

0

@MESSIah16 społeczeństwo wystarczy,że samo by odpuściło by sobie zgromadzenia i przestrzegalo maseczek jak pisma świętego i wszystko było by dobrze

0

@daniel32778 Walijczycy to ekipa z rodzaju, grają w swojej ojczyźnie, albo chociaż w podobnych ligach. Charakterystyka znana, grają tym co mają i wyciągają maxa. Nie płaczą bo porażce i nie szukają sensu walijskiej piłki jak w Polsce

0

@LionelM95 żaden

1

@Shapiro na szczęście Jurgen jest w obwodzie

4

W pierwszym składzie na dzisiejszy mecz wyszedł skład złożony z:
Bramkarza Juventus
Obrona: Benevento, Southampton, Crotone, Sampdoria.
Pomoc: Lech Poznań, lokomotiv Moskwa, Torino
Atak Bayern, Dynamo, Derby Country

Czy to nie jest aby przerost formy nad treścią? Czy my nie oczekujemy zbyt dużo? Mamy średni skład i to mocno średni z dwoma topami. Słowacja, Słowenia, Serbia, Grecja, Austra, Dania, Szkocja, Czechy może Szwecja - to jest nasz poziom. Nam się uroiło od wybranej z Niemcami 7 lat temu, że my jesteśmy zaraz pod czołówka, my od 82-88 nie stoimy nawet koło Włochów, Belgów, Chorwatów czy Walijczyków lub Szwajcarów nawet.
Włosi to chłopy grające w większości albo i w całości w jednej lidze i każdy z nich kopie w Juve, Milanie, Interze, Napoli czy Florentinie. My nie mamy mieć prawa szans z bardzo dobrą ekipa złożona z piłkarzy o klasie europejskiej.
Przestań my oczekiwać cudów i stawiać się w roli tych którzy muszą dogonić zachód bo nigdy nie dogonimy. Hiszpanię zmiotą nas jak w 2010 i boję się o beresia w starciu z pięknym Ansu, albo lepiej! Wyobraźcie sobie bohaterską walkę Recy, Krychowiak i Libettego z Traore? Przecież chłop będzie miał lotnisko. My po prostu przestsnmy podskakiwać i mydlić sobie oczu, spróbujmy kiedy Szymański, Moder, Puchacz, Gumny, Buksa, Jóźwiak i Płacheta będą grać w Premier League s nie jak drużyna złożona jest z młodych gniewnych i tych którzy kiedyś grali w Monaco, Sevilli czy Hull

0

@Janiama nie ma znakomitych trenerów no Ci dzisiaj grali w latach 90 i dwatysiace. W tędy piłka była na dramatycznym poziomie w Polsce i trzeba pamiętać,że to ważne. Nasi piłkarze już powoli dostosowują się do poziomu europejskiego a i na trenerów przyjdzie czas.

0

To nie był słaby mecz Polaków tylko kompletny Włochów.

0

@RomanHoffer o czym ty mówisz?

5

Góralski>Vidal
Fakt nie opinia

0

@kiper09 oby z nami choć trochę odpoczął. Niesamowicie wydolny jest holender

1

@Fawrf Dembele ma takie samy statystyki w Barcelonie

0

Ta Holandia z Bośnia lecą gdzieś w TV?

4

@xBoMBoWiECx De Jong to w grudniu będzie oddychał rękawami

3

@SkN wierzę, widziałem, mam zdjęcie, autentyczne zdjęcie.
Zrobione przypadkiem a jednak jest. Około 2011 albo wcześniej. Wierzę i nie umiem tego wyjaśnić

2

@tbas o rany, co ja czytam

0

@masq przedewszystkim ćwiczenia, rehabilitacja. Masaże również

0

@msmsms piękny wokal ale na hot 16 pokazała swoją stronę liryczną i wypadła dramatycznie.

0

@KapiFCB w aucie masz prawdziwych piłkarzy tylko z nazwy. Najbardziej zabawne jest to że Militao nie ma twarzy a gra w drużynie która ma kontrakt z EA. To jest poważne?

0

@KapiFCB nie mam problemu do volty czy futa poza pay to win.
Tylko nie jest to dobry kierunek,dla gry piłkarskiej, chociaż dziś to bardziej zręcznościówka.
Kolorowe linie i siatki, zaraz gwiazdy na boisku, pierw zobaczą jak to się przyjmie w volcie a za 5 lat będą ikony znanych gwiazd.
@Striker bez sensu, nie ma się do czego czepiać, chodzi tylko o kierunek w jskim idzie fifa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?