jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pod paragrafem o dodaniu 25 nowych gameface'ów w najnowszej aktualizacji, która wczoraj zadebiutowała na PC, kryje się pewien "koń trojański", ale raczej w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W każdym razie tamtejsi moderzy wyciągnęli z kodu gry modele takich osobistości jak między innymi: Dua Lipa, David Beckham, Lewis Hamilton, Daniel Ricciardo, Giannis Antetokounmpo czy DJ Snake! Już śpieszę z wyjaśnieniami. Otóż najprawdopodobniej jest to związane z jednym z trybów w VOLCIE, gdzie za zadanie mamy pokonać jakąś gwiazdę niekoniecznie związaną z futbolem. Podobnie bywało w przeszłości, ale na pewno nie na taką skalę.
I co? Wiecie w jaka stronę zmierza wasza śmieszna gra?
Za parę lat mars, lasery, Travis Scott z Donaldem Trumpem na pomocy a na ataku Frank Sinatra z Nikola Tesla w starciu z znanymi Youtuberami którzy mają na ławce Will Smitha, Zeusa i Cleopatre a tymczasem Ansu Fati nadal bez twarzy.
0
@endriuuu2 znam dziesiątki osób, które przechodziły covid, trzy osoby zmarły, ale około 70 osób które znam a przechodziły to gówno zastosowały własną kwarantannę i starsze osoby nie ucierpiały
0
@MESSIah16 mimo wszystko nie chciałbym tak żyć.
0
@MESSIah16 poczekaj chociaż do lata i przyjmi, przecież nikt zcke na siłę nie zaszczepi;D
2
@SiSenior " Raperzy wyglądający jak: "moda mnie boli"
I ta ich krytyka nowej szkoły
I ta nowa szkoła, która tak zazdrości przeżyć
Bo nigdy nie pozna Bałut, Dziesięcin i Jeżyc
Wieczne płakanie za tym, co się kochało kiedyś
Chociaż ten rap to było kurwa to (yo
0
@sebasek99 chcę być miły, itp,ale jeżeli to prawda to najpotężniejsze xD na świecie w tej chwili i trochę wybuchłem śmiechem
0
@Criss18Barca w ostatnie dwa tygodnie z osób które poznałem, które opowiedziały mi co się dzieje w ich rodzinach to naliczyłem około 50-75 osób które nie czują węchu, smaku i CZEKAJĄ AZ U RESZTY DOMOWNIKOW POJAWIA SIĘ TE OBJAWY.
Codziennie słyszę o co najmniej 5-6 przypadkach owych objawów lub gorączek.
Mam wrażenie, że u nas nie ma dziennie 30 tysięcy tyłko 100-200 i takie są fakty
0
@BarcaInfo umówmy się nie po to Barca wychowała sobie Ansu i Konrada i kupowała Pedriego czy Trincao,żeby teraz w Neymarow się bawić
0
@IronSanHybrid jest na netflixie
26
@BarcaInfo przecież to byłby dosłownie kosmos i jakiś krok do przodu w piłce nożnej.
Od czasu jak Font posypał sobie głowę popiołem że sprawa Koemana to bardzo do siebie przekonuje.
1
@kaamil1910 i tylko zyskać, Depay to wielki talent holenderskiej piłki kiedy ona była w kryzysie, zawsze miał gaz i młotek w nodze, dziś divrzevgra tyłem do bramki i pracuje dla drużyny, uważam że gole mogą przyjść jak Dembele, Fati czy Messi zaczną mu dogrywać. Nawet jak się nie sprawdzi to na nim zarobimy
1
Fajnie że to zaznaczył, w końcu jesteśmy czegoś pewni!!!
0
@LuisSalvano idę o zakład,że do końca roku szkolnego będzie zdalne
0
@Yosemite tam jeno Brazylia jest poważna.
Chile młodzieży po prostu nie ma i po odejściu tego co mają dziś przepadną, Columbia, Argentyna podobnie choć ten ostatni lepiej.
Brazylia ma super kadrę, Urugwaj ciągle kogoś ma Maxi Gomez, Valverde, Bentarcur, Aroujo - poradzą sobie
0
@joloskyy nie przechodził tego dziadostwa i nie wie
1
@BarcaInfo mógłby jakieś minuty w końcu dostać
5
@MaTt_BarcaFan wam to tłumaczyć trzeba milion razy a nie milion na koncie. Po pierwsze nie zaglądaj w portfel a po drugie nie znasz zasady mały hajs male zmartwienia, duży hajs to duże zmartwienia?
Oni mają firmy, interesy, kredyty, auta i domy do spłaty.
Myślisz, że będą z oszczędności dopłacać, żeby fakturę wystawić?
0
@Wossi61FCB Fabian, Szczęsny, Dragowski
Kędziora, Bereszynski ( liczę,że Gumny wygryzie Kędziora) Glik, Bednarek ,Walukiewicz, Bochniewicz, Puchacz, Rybus
Bielik, Klich, Linetty, Moder, Zieliński
Jóźwiak, Grosicki, Płacheta, Szymański
Lewy, Milik, Piątek
Jako, że kadra prawie na pewno zostanie wydłużona do 27-30 piłkarzy to znajdzie się miejsce dla Krychowiak, Recy, Góralskiego, Kamińskiego, Kadziora, Frankowskiego. Skorupskiego
Sam bym nie brał paru osób na czele z Krychowiakiem, ale jest covid i bardzo dużo osób pojedzie na to euro, także o miejsca się nie ma co martwić
1
@DaPi i po co zdradzasz nowa historię z GTA. Tylko Miami będzie
1
@Chakalaka w ile czego niszczą? Wolnej Polski?
0
@Rewolucja123 jeszcze się bronisz ale będziesz po nim cisnąć jak po De Jongu za pół roku;D
5
@ranger3120 tak co pokazuje prawie każdy mecz bez niego
5
@Fabik87 tak! Oby w końcu postawili na tego pana.
Ilaix Andu i Balde, piękne trio!
1
@NeroTFP góra Carvalho w środku wraz z Gomesem na lewej Guereuro a na prawej Semedo albo Pereira, kadra jest!
1
Milan żałuję że sprzedał
0
@Encore może teraz tak, ale gaz plus masa spotkań w championsship się bardzo przyda.
Moim zdaniem Jóźwiak, Płacheta Grosicki i Szymański powinni pojechać że skrzydłowych
4
Płacheta to taki piłkarz, który musi na euro pojechać
0
@DaPi jestem zdania,że świat idzie do przodu i piłka też musi, ktoś wyobraża sobie, że dzisiejszy stan futbolu zostanie taki sam za 50 lat? No absolutnie, trzeba iść i próbować nowych rzeczy, nie tylko dla pieniędzy, ale też dla rozwoju.
Toni narzeka, że nikt nie pyta o zdanie piłkarzy? I co? 5759 k powie,że chce ligę narodów a 5757 powie,że nie i Co? Będziemy się dzielić i bawić w tfu... Demokrację? Zmiany są ciężkie do akceptacji, ale uważam, że wszystko się odpłaci i spłaci. Za 50-70 lat liga mistrzów będzie tylko przystawka dla rozgrywek między Europą : Barcelona, Realem, Manchesterem City czy United a Ameryka:
Atlanta, LA Galaxy czy Portland Timbers
Tak to widzę kiedyś;)
1
@Hosh o to to, zabytkowe, prawdziwe świątynie to działa sztuki i warto zostawić to muzeum młodym pokoleniom. W Pradze i we Wiedniu są to piękne ikony, które są bardzo wyjątkowe
1
@Kluivert_P dziewczyna jest bardzo wierząca i mi często truje o to.
Byłem ostatnio i nawet myślałem nad tym co mówi ksiądz, ale nadal to nie było i nie jest nic odkrywczego, nie potrzebuje kogoś kto mi coś wyjaśni w sprawach poruszanych przez księdza.
Jak to mówią, dla mnie przykłady świeca sztucznie jak Dubaj nocą.
Uważam, że to co przekazuje ksiądz może być dla normalnej zdrowej osoby przydatne w 5% reszta to to co wiesz, albo to co jest oczywiste.
Kościół jest okej, ale dla ludzi, którzy są głupi i nie rozumieją wieku rzeczy, albo dla osób, które nauczyły się chodzić i chodzą żeby ich sąsiedzi widzieli. Ja szczerze? Nie rozumiem po co tam się chodzi, jest kwestia potrzeby, która w miarę rozumiem, ale pomijam bo na mnie sztuczność tego miejsca wrażenia nie robi od momentu gdy dowiedziałem się,że to nie przedmioty są złote tylko farba.
Po cichu liczę, że kościoły w ciągu 50 lat znikną. Nie dlatego,że mam coś do Boga i do wiary ( akurat uważam,że jest to spoko, ale do granic) chodzi mi tylko o tą otoczkę i niestety staromode.
Dla mnie jest oczywiste, że jak chcę pogadać z twórcą to zamykam się w sobie w ciszy i tyle, nie potrzebuję obrzydliwych pieśni, modlitw czy pajacowanie w sukniach. Świat pójdzie do przodu i chciałbym żeby ludzie poszli w stronę indywidualności w religii, żeby nikt nikomu nie zaglądał do duszy i niestety do portfela też a w szczególności chytrzy ludzie