jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Proszę niech ten Umtiti się kuruje bo Langlet to tragedia
0
@Encore to im wyższy jesteś tym wolniej biegasz?
3
@neeed wędka jest gdy wejdziesz na boisku i Cię ściągną jeszcze
0
@tobiasson92 co ty bredzisz? Przy znajomych miałeś maskę? Prawda jest taka,że nie miałeś jej w tedy kiedy policja nie patrzyła. Jak nie ty to każdy kogo znam kiedy nie musiał nie chodził w masce bo każdy był nieśmiertelny.
Przykład : Wietnam i koniec dyskusji
1
Wybory wyborami ale dziś potężny Pedri daje trzy asysty i w pojedynkę ustala mecz!
2
@IronSanHybrid Chyba Mexykanie
0
@Barca1992 idz w dół jest już 500 takich dyskusji
1
@Xwowrak ogromny reżim, przeogromny. W Korei jedno z większych miast przebadali w całości w 5 dni. Testy RACZEJ robią w przeciwieństwie do Polski
0
@Jakchcesz niestety tak to nie wygląda. Z medycznego zdrodła wiem że szczepić się do połowy roku po prostu nie powinno, bo z tymi szczepionkami problemy mogą , które uwidocznia się po paru miesiącach, albo nie będą do końca sprawdzone
0
@bartekvisca zdalne to obowiązek a kościoły zamknięte, oby na zawsze, choć na dwa tygodnie da satysfakcję
1
@YoNoEntiendoNada jak byłem w Czechach we wrześniu to rzeczywiście ludzie nie przestrzegali zasad. Był moment w którym tylko ja miałem maseczkę w sklepie
0
@Hasszz wspomina i są skuteczne
0
To co nadal "wypierdalać z maseczkami"?
To tylko nasza wina, że sytuacja jest jaka jest, lockdawnu by nie było gdyby nie my i nasza "wolność" a raczej "woLNoŚc"
0
@damiano996 od pewnego czasu lewy słabiej
0
@bixmix ludzie od wiosny nie ogarnęli nadal tego,że jeżeli komuś nie otworzysz drzwi to nikt Ci tam nie ma prawa wejść xD możesz mieć w chacie 30 osób i póki drzwi nie otworzysz to Ci mogą co najwyżej nasikać
1
@Survier ja bym chciał natomiast 10 -0 dla nas
0
@ViscaBarca123 a jak maia sobie radzi? W końcu był napastnikiem
0
@SuperPatsonFCB prawdopodobnie wojsko na ulicy
3
Don Borleone, ale ja chciałbym mieć takie towarzystwo wśród swoich znajomych;D
1
@kerouac wzorowe zachowanie
3
@NeroTFP Fisz, Rip, Bisz, Taco, Białas, Astek, Rado Radosny, Tet, @laikike1 no i VNM.
Zapomniałbym o Zeusie
0
@Danger204 tego już nikt nie przełknie, to w końcu najważniejsze święto Polaków
0
@zodiak_10 i tu i tu Leo miał jak u pana boga za piecem. Czyż nie?
0
@Arkon uważam,że teraz jest, ALE.
Jest masa rzeczy w których Ibra jest lepszy od Roberta, umiejętność Aklimatyzacji - przedewszystkim, gra tyłem do bramki - prawdopodobnie najlepsza na świecie.
Możliwości i wachlarz zagrań, technika użytkowa, ekwilibrystyka zagrań oraz panowanie nad piłką w powietrzu. Muszę przyznać, że Ibra ma kilka rzeczy w których Robert nie jest zbliżony do niego poziomem, ponieważ Robert nie ma tego wzrostu, doświadczenia, doświadczenia w grze w innych ligach. Mimo to Robert na pewno ma lepszy finish, piłka go dobrze szuka w polu karnym no i Robert jest lepszym rozgrywającym napastnikiem, ale musisz się ze mną zgodzić,że to prawdopodobnie wszystko. Jasne może Robert ma mniej takich super cech, ale sukcesy w ostatnim czasie ma większe i przyczyniły się do ogromnych osiągnięć.
Ciężko mi porównać powtarzalność bo Ibra dłużej siedział tylko w PSG,gdzie statystyki też ma Lewandowskie.
Trzeba też wziąć pod uwagę w jakich klubach grał Ibra a gdzie gra Robert. Robert gra w jednej lidze już chyba 10 lat i zna ją od podszewki w klubie gdzie wszystko jest, było i będzie na tip top - trzeba od niego wymagać powtarzalności schematów co przekłada się trochę na powtarzalność z konsekwencje itp.
Król Ibra jednak nigdy nie grał w dobrze zorganizowanej drużynie poza Barcą oraz Interem Mu - gdzie też strzelał i wygrywał trofea.
Muszę zaznaczyć, że trochę wybory Ibry nie pozwalają mu " stać" w statystykach koło Lewego bo nigdy na dłużej nie zagościł w jakimś klubie poza PSG.
Może gdyby od 10 lat grał w United czy Juve to dziś ta dyskusja by nie miała miejsca.
Uważam,że jeżeli ktoś pyta czy lekszy jest x czy y to trzeba wziąć pod uwagę parę rzeczy i które bardziej cenisz.
W mojej drużynie byłby Ibra ponieważ: Mental, ekwilibrystyka zagrań, technika na najwyższym poziomie - i użytkowa i widowiskowa, jest przewaga w kilogramach i wzroście no i wszędzie gdzie jest to strzela jak głupi, więc w mojej głowie też by strzelał. Dlaczego nie Lewy? Bo strzela tylko w Bawarii i nie wiem czy strzelałby gdzieś indziej plus nie da takiej różnorodności zagrań w polu karnym. Ktoś ładnie powiedział,że Ibra strzeli nawet z jajka i tyłka. No i uważam że nie ma schematu w którym lepiej sprawdziłby się Lewy od Ibry, po prostu : dobija Lewy? Dobilby też Ibra, zgrywa głową Lewy? Ibra nawet nie musi podskakiwać i też to zgra.
Niemniej jednak teraz Lewy dysponuję taka powtarzalnością jaka Ibra nigdy nie dysponował, choć jak mówiłem wpływa to na jakość skrzydłowych i pomocy oraz czasu ile spedza w danym miejscu.
Jakby Robert wyczyniał cuda w Madrycie to pewnie inaczej byśmy gadali bo inne rzeczy przemawiały by za Robertem a takto trochę aspektów odchodzi.
W ogólnym rozrachunku stawiam na Ibre;)
0
@ngif myślę, że w tedy kluby musiały by tworzyć dwumetrowcow na różne i Adamy Traore na kontry;)
0
@norbi77 spodziewam się,że w tedy zniknie gra na czas a piłkarze będą szybko wznawiać grę to tak trzeba. Mój pomysł zakładał wyeliminowanie czasu dodatkowego, który i tak jest z dupy
0
@Arkon w zasadzie Ibra ma papiery,żeby być najlepszym napastnikiem w dziejach
2
@MasterOne przynajmniej w miarę chłodno.
Czemu nie Anglia? W samym Londynie można rozegrać ten turniej... A tu jeszcze Liverpool, Manchester, Briminghan
0
@InniSzataniCzynni coś mi się zdaje,że gdy odszedł Guardiola i przyszła pierwsza oferta za Leo to klub spanikował i dał Messiemu wszystko. Piłkarzy pod niego brał. Enrique to ukrócił ale wybór Valverde był iście Tata Martinowy
5
Zmiany w piłce nożnej, które powinny pojawić się jak najszybciej:
- brak doliczonego czasu gry, zegar zatrzymujemy w momencie kiedy piłka nie jest w grze.
Koniec z zabieraniem piłek, głupim staniem przed piłka, odkopywanie, spowolnieniem akcji. Karanie kartką za przeszkadzanie tego typu powinno być normalnością, gdybym był sędzią nie było by dla mnie różnicy która jest minuta i kto to zrobił, u mnie kartka z automatu. Trzeba coś z tym zrobić w przepisach bo nic tak nie denerwuje w piłce jak takie wybijanie z rytmu u ciągu spotkania.
- definitywnie zostajemy przy 5 zmianach.
Im więcej zawodników wypoczętych tym lepiej, dla zespołu, piłkarzy, widowiska i tępa spotkania. Moim zdaniem Premier League zapłacze na wiosnę i zimę,że brakuję paliwa, zostali przy 3 zmianach a reszta Europy normalnie przy 5, to będzie dla nas na przykład korzyść.
- przedefiniowanie Varu i przepisów.
Var powinien zostać przekształcony w jednego sędziego na boisku, oraz jednego w studiu. Każda powtórka jest analizowana przez sędziego w studiu i to on podejmuję ostateczną decyzję jako osoba, która pracuję w ciszy i spokoju i bez presji nikogo. Wiąże się to z tym, że ilość kamer musi wzrosnąć oraz regulacja przepisów powinna nastąpić im szybciej tym lepiej. Nie może być tak, że jeden sędzia dyktuje karny a drugi po powtórkach mówi, że nie. Każda sytuacja musi być analizowana na bieżąco i podejmowana decyzja powinna być po konsultacji z drugim sędzia.
- wasze propozycję???