jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ksyku262 daj znać jak dzieciątko się trzyma! Mam nadzieję,że obejdzie się bez żadnych głupich chorób które zostawia znamię na jej przyszłym życiu. Powodzenia!
1
@Kurkmen Forbes opublikował,że Leo zarabia 120 milionów rocznie, więc jakby nie patrzeć to Barca to nie jego główny dochód xd
3
@Wossi61FCB Pedri rzuci 3 razy między obrońców i po meczu;))))
0
@NeroTFP tak, marzenie ściętej głowy. Wiecznie młody Szwed i taka historia.
0
@Zoker no średnio właśnie, jak myślisz ile waży Adama Traore? Bo jeżeli się nie myle to waży tyle ile Busquets xD niedowaga Croucha też całkiem niezła, Iniesta mimo spoko wagi był chudziutki i to samo Ali
5
@Davvd przez to że w drużynie mamy mnóstwo nowych piłkarzy to chcę się aż ich oglądać;)
0
@VOne tak, szybko minęło na szczęście
0
@Pilka_jest_okragla Messi nie ma prawa grać na takim poziomie jak Cr nie to ciało
0
@Encore po prostu transfer do Herty to kretynizm. Agenci piątka to imbecyle, nie wchodzi się w taki projekt a ucieka w momencie jak trener mówi że to " wali i ucieka w Bieszczady"
Trzeba było iść gdzie kolwiek do Premier League i tam by został, Butnley, Aston Villa itp. mam nadzieję,że na euro nie pojedzie, a pojedzie ktoś kto wypłynie na szersze wody
0
@Rewolucja123 mi się wydaje,że się na niego uwziales trochę;)
2
@qbsonFCBarca jechanie było po Puyolu i mówiono, że po Xavim nikt nie będzie jechać bo będzie grał super. Jechane było po Xavim bo gra w szerz i do tyłu i mówione było, że po Alvesu nikt nie będzie jechał bo to lepszy piłkarz niż Cafu..
Daniego każdy się chciał pozbyć bo wrzutki i mówione byko, Że Iniesta ma taki szacunek, że nikt na niego słowa nie powie. Oczywiście Iniesta był powoli słabiutki i było wyzywanie, na szczęście przyszedł Cou i ludzie zapomnieli o słabszej formie Iniesty, no i po Leo nikt nie będzie miał prawa jechać za to co zrobił!
Dziś po Messim jedzie pół strony i mówimy, że Stegena nikt nie dotknie bo gra super xD
Przyjdzie czas,że każdego zaczniemy dyskredytować a powinniśmy po prostu się uśmiechnąć i cieszyć się,że legenda która tyle dla nas zrobiła jeszcze gra w naszej koszulce. Sam bym chciał odejścia Leo, ale tylko po to żeby projekt nowy zacząć ale nigdy nie będą psioczył i narzekał, w głowie mam do końca życia Getafe, Real, Arsenal, Leverkusen, Bayern, Atletico i tego co strzelił i jak okiwał już mu nikt nigdy nie zabierze. Teraz jest jak jest, ale trudno, swój wiek ma i trzeba zrozumieć powoli pewne braki.
Chcę tylko pojechać na jego ostatni mecz nie zważywszy na cene, dlatego już pieniądze zbieram.
Tego dnia na Camp Nou będzie potok łez, nawet teraz mi się o zy spocily
1
@usztafik że koledzy nie ogarnęli?
0
@Don-Corleone ja po prostu uważam, że czas grającej Barcy na metrze się skończył i pora to odświeżyć.
2
Tak z innej beczki, ale kompletnie w tym ustawieniu zbędny jest Messi. Możemy gadać co chcemy,ale na siłę trzymamy Leo.
Jakaś tam część mnie żałuję,że nie odszedł ponieważ to na prawdę była by rewolucja i nowy etap.
Jestem przekonany,że Griezman grający za plecami Depaya byłby lepszym zawodnikiem, drużyna na tym też by pewnie zyskała .
Prime Leo minął, sezon 18/19 był moim zdaniem jego absolutnym najlepszym sezonem ponieważ robił wszystko i to dobrze.
Miał rację mówiąc, że ten związek zaczyna się trochę gryźć, Keoman pewnie też po cichu liczył na projekt bez Leo, ponieważ miałby autorski pomysł i mógł to zrobić po swojemu, teraz jednak zawszę trzeba brać pod uwagę Messiego, który musi grać z Griezmanem w ataku.
W styczniu pewnie przyjdzie Depay więc jak Będzie grać Barca?
Depay niżej Griezman i niżej lewej strony bliżej Messi a na prawej Fati?
Nie widzę tego
0
@damiano996 Pep by zrezygnował z Leo, jestem pewien, że on to wie i jest jedyną osobą, która by mogła to zrobić
7
Nic nie mówię ale za tydzień z Betisem na Eleven!
0
@Tomek_TF nie tak nie było. W pierwszej połowie lewą strona w drugiej prawa i grajta chłopcy
2
Cieszy mnie, że to skuteczność kuleję a nie intensywność. Głowy do góry, sezon jest bardzo bardzo długi i dyspozycja dojdzie.
0
Coutinho nie ma po co wracać, Pedro jest Panem piłkarzem
0
@SinMistico bo jakbyś oglądał nie tylko jak chodzi piłka to byś widział, że Fati robi ruch gdy kryty jest De Jong a czas ma Langlet
0
Mam dziwne wrażenie, że te koszulki średnio im się odróżniają. Czwarte zagranie normalnie do rywala w najprostszej sytuacji
0
Cieszy mnie to że wygląda na to, że Konrad zaliczy debiut!
0
@sawyer00 moim zdaniem pornografia ma sens do pierwszego stosunku, potem niestety wypacza życie seksualne i tworzy urojenia
2
Niech wróci jako osoba która dba o młodzież, konkretnie nie wiem jak brzmi stanowisko,ale niech to on zajmie się La masia.
Xavi, Jordi, Iniesta, Puyol, Valdes niech też wracają.
2
@sewciu50 szczerze to jakby ściął jak w 2015 to by się lepiej na niego patrzyło.
0
@szymon6847 ja powiem to co mówię od żony 2017.
Głupoty w nim trochę jest i było, ale Valverde nie powinien dawać mu chodźby na trening z drużyną wejść póki nie będzie pewien,że jest gotowy. Przygotowanie fizyczne valdka zabrało chłopakowi 3 sezony i to są fakty
0
@Janiama w co ciekawe Barcelona pożegnała w tym okienku Vidala i Rakiticiem których profilem był na pewno silny postawny pomocnik, który jest wybiegany
0
To ciekawe bo na początku sporo strzelał, czuję dziś przełamanie
0
@Yosemite ale by się Ramos odbił!
1
@abram3k Nike przypada albo zmienia gwiazdy na Mbappe, Sancho czy Haalanda