0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@sokot myślę, że domyślnie będą razem grać

1

@Kacper1432 ja jestem pewien, że będzie grał co mecz i zanim się obejrzysz statystyki będzie miał lepsze od Mbappe. Zdrowie jest i nic nie zapowiada się, żeby miało odejść.

0

@obcy sezon długi jest. Przyjdzie mecz z Elche gdzie do przerwy będzie 3-0 i w tedy możemy się bawić

0

@Ghostface jedyne to czego żałuję to tego, że mamy środę a ja wtorek i poniedziałek już w miarę dobrze żyłem i mogłem w domu babcie zarazić, inna sprawa,że mnóstwo czasu spędzam w pokoju a z babcią się mijam. Jest szansa że ją to ominęło i jutro wywozimy ją do drugiej córki, nie będę ryzykował..
Na zlecenie pracuję więc wolne do 12 sobie biorę i w tedy pomyślimy

1

@Coutinho007 Martino z Fabsem na 9

1

@baczmus Eleven i canal plus zapłacili rachunek!

1

@Ghostface bardzo podobnie do mnie. Obyśmy z tego wyszli.
Na badania nie pójdę bo rodzina musi pracować. Ja pozostaje w pokoju pod dezynfekcja oraz przy maskach

0

@Striker wiem,ale nie możemy uznać, że drużyna z CR7 to nie faworyt każdych rozgrywek

0

@NaFazieHitman mysie,że byli badani skoro ich wpuścili na mecz

3

Czemu dzisiejszy mecz był cholernie ważny? Ponieważ wygraliśmy z zespołem z topu topów.

Od 2012 zwracam uwagę na to z czy odnosimy zwycięstwo nad drużyną z topu w początkowej fazie sezonu.
Jeżeli tak to ta drużyną zawsze nabierają rozpędu i było ją stać na wszystko.
W tamtym sezonie nie przypominam sobie zwycięstwa z klasową drużyna bo ani Inter ani BVB to nie jest i nie był top.. teraz drużyna może odnosić się do tego meczu i podbudowywać tym zwycięstwem, zwycięstwem które mogło skończyć się 6-8 bramkami, choć gdyby nie war to pewnie 3-0 w plecy i dziękuję dobranoc.
Brawo drużyna!

0

@Avatarr 21 bymiu. Okaz zdrowia bo jestem chory raz na 3-4 lata. Sportowiec, aktywny człowiek. To musi być wirus z Chin

0

@l0Messini czyli fisiado

1

Dobra. W sobotę/ piątek mocna grypa, zmęczenie, rozwolnienie, bardzo słabe mięśnie, gorączką kaszel a w teraz się skapnałem że straciłem węch i smak, dla potwierdzenia wypiłem kieliszek spirytusu bez najmniejszego obrzydzenia. To już musi być korona wirus.

0

@Encore pierwsze pół roku bez zastrzeżeń. A na pewno do grudnia

0

@Kubix93 wiem jak jest kumplu

1

@ShinobiQWE jajcuje spokojna głowa;D

3

@Encore no mówi gdy nie było busiego xD

0

@barcadreed bo dziecka w brzuchu jeszcze nie utrzymujesz

1

@matelkovebno potężne XD
W roczniku Pedriego nie ma sobie obecnie równych na swojej pozycji. Chyba największa młodzieżowa nadzieja Hiszpanow,ale cię on nie przekonuje.
Rok, dwa temu były płacze, że Barca nie ma młodych gniewnych i wszystkim podoba się BVB, Monaco czy Ajax. Gdy my w końcu mamy dwóch trzech mega przyszłościowych to wytykamy głupotę trenerowi..
Niech chłopak gra i się rozwija bo to turbo talent

0

@ViscaBarca123 pewnie zagra super i w nagrodę ławka w weekend

2

@PatrychoO nie wiem ile jest przekrętu we współpracy z Beko, Cupra, PESem czy Rakutenem. Jeżeli pieniądze są dobre i na zdrowych zasadach to nie ma co zmienić, jednak uważam, że jest tysięcy sponsorów na tynku którzy mogli by wielkiej Barcelonie dać więcej. Liczę,że zarząd będzie chciał zrobić wszystko żeby zarabiać jak przystało na najlepszy klub

3

Ciekawe co by teraz zrobił Andrzej Lepper gdyby go nie zabili 0,o

2

Patrząc na to jaką wojna domowa się szykuję to przydałby się jakiś zamach stanu

0

@kibicsportu mnie skoki nie interesują więc nie komentuje oraz nie dyskutuje gdy o nich piszecie, ale czy ja nie mogę się przyznać przed tobą,że cieszylbym się jakby ich nie było? Zabraniam Ci się tym ekscytować?

0

@wroclawianin89 co jak co ale Juve jest strasznie osłabione

1

@Rewolucja123 Frankie jest młodym pomocnikiem i jeszcze ogarnie trzymanie pozycji i operowanie piłka. Rabiiot to dopiero jest drewno

0

@Tasde na odwrót

0

To kiedy możemy witać Laporte?

1

@NaFazieHitman jest dużo zręcznościówek na rynku przecież

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?