jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rzucili mi się w oczy robienie miejsca dla kogoś kogo nie ma.
Pewnie gdyby był bliżej z Fatim to młody Hiszpan by na tym korzystał, i jestem przekonany że skorzysta Depay
0
@Rewolucja123 bardzo Cię szanuję za twoją pracę i analizę meczów, ale kompletnie nie rozumiem tego,że bronisz Trincao. Jasne, że sytuacje w jakich zaczyna mecze zwykle są nie na rękę, ale mimo to nie widać w nim przebojowości, ani czegoś ekstra.
Dembele wczoraj świetna zmianę zaliczył, wszedł na pewności i zrobił trochę wiatru.
Trincao wszedł i oddawał do najbliższego.
Daje mu jeszcze czas, bo coś może się przestawiać, nie uważam jednak że bez dynamiki i szybkości zrobi tu karierę. Podtrzymuje wczorajsza opinie, że Kamil Jóźwiak > Trincao.
Chodźby że względu na dynamikę poruszania się, pewne także tu brakuję, ale dam sobie rękę uciąć,że Kamil by dał więcej z wątroby.
Nie wspomnę nawet o Konradzie, który powinien dostać szansę zamiast Braitwhite w zimę
0
@joloskyy dobrze wygląda jako stoper
0
@tobiasson92 trzeba czekać. Czesi tą mądry naród i prędzej czy później zarażenia się będą kończyć
0
@Comentateiro skąd te liczby skoro na wiosnę jeszcze nigdy nie zmarło tak mało osób? Przynajmniej takie i formacje były podane
3
@Nocturno pisałem to na wiosnę i zostałem zjechany niemiłosiernie. Kolega wyżej ma rację, ale trzeba pamiętać o tym,że Pani w Ciąży nie doniesie bo pewnie z głodu umrze jak gospodarka i służba zdrowia ostro pier***nie
1
@Rust_Cohle nie szczęścia tylko lepszego ustawienia
0
@Volk kur my nawet nie mamy pp na boisku xD
0
@FafitFCB zobacz sobie Alaskę, Nevade albo Minesote;)
1
@Coutinho007 oby chłop wykopał Leo z rozegrania, jednak Cou tam powinien grać i koniec
0
@neeed przynajmniej jest szybki i dynamiczny, potrafi zrobić różnice 1 vs 1 i o to chodzi
0
@arkasath brak kogoś kto zna się na strzelaniu goli
2
@PatrykBarca Malcom to przynajmniej miał gaz i ambicje brazola. Szkoda,że tak mało szans dostawał bo akurat serducho to miał
2
@PatrykBarca czy po tych w ciemno wrzutkach nie było zagrożenia? Było.
Przesadzasz trochę, akurat gość,który radzi sobie z Realem nie będzie słabszy.
Musi zadomowić się na boisku i spokojnie nauczyć gry z chłopakami
0
@tobiasson92 trochę tak, ale pewnie byśmy tego finansowo nie uciagneli
0
@vota De Bruyne?
1
Nie rozumiem jednej rzeczy. Z Celta i Villarealen Messi siedział na szpicy i było wszystko płynne i naturalne. Potem cis się poje bao i Messi się cofa a do ataku wypycha Pedriego, Griezmana czy Ansu i nic z tego nie ma
Depay to obowiązek w zimę i chyba sam Koeman zdaje sobie sprawę,że robienie miejsca przez Griezmana nie ma sensu póki nikt w wolne strefy nie wchodzi. Messi też nie ma z kim grać na ścianę.
Bez 9 nie ugramy nic
0
@kkbarca tak @neeed nie
0
@Catalanian1991 pragnę zauważyć,że ani Leo ani Griezman nie będą dobrze grać bez napastnika
0
@Krzychuuuu14 myślę, że nie i po głębszej analizie nawet na poważnie nie jeden przyzna mi rację
0
@FafitFCB myślę,że ta przerwa kadrowa zrujnowała nas jak domek z kart
0
@TheMefju ogólnie Barca gra kupę od Liverpoolu ale wymaganyzzeby jeden chłopak grał dobrze i bezbłędnie. Póki drużyna nie będzie grała dobrze to nikt nie zaliczy udanych i perfekcyjnych występów
8
Kamil Jóźwiak > Trincao
Fakt, nie opinia
2
@Rewolucja123 nie rób podsumowań czasem, odechciewa się
3
@insp1re wolne miejsce można sobie zrobić, Enrique oddawał piłkę i mecze wygrywały się same
0
@tbas jak Ci powiem to Ci się smutno zrobi
3
@barcelonaLM nie z Elche, z trzecią liga
6
Nigdy więcej Trincao nigdy więcej
0
@AduŚ07 ty to porownujesz?
2
Te trzydzieści milionów na Trincao to głupota, Konrad się kisi w domu i dziwi czemu ten gościu gra