1

Rzucili mi się w oczy robienie miejsca dla kogoś kogo nie ma.
Pewnie gdyby był bliżej z Fatim to młody Hiszpan by na tym korzystał, i jestem przekonany że skorzysta Depay

0

@Rewolucja123 bardzo Cię szanuję za twoją pracę i analizę meczów, ale kompletnie nie rozumiem tego,że bronisz Trincao. Jasne, że sytuacje w jakich zaczyna mecze zwykle są nie na rękę, ale mimo to nie widać w nim przebojowości, ani czegoś ekstra.
Dembele wczoraj świetna zmianę zaliczył, wszedł na pewności i zrobił trochę wiatru.
Trincao wszedł i oddawał do najbliższego.
Daje mu jeszcze czas, bo coś może się przestawiać, nie uważam jednak że bez dynamiki i szybkości zrobi tu karierę. Podtrzymuje wczorajsza opinie, że Kamil Jóźwiak > Trincao.
Chodźby że względu na dynamikę poruszania się, pewne także tu brakuję, ale dam sobie rękę uciąć,że Kamil by dał więcej z wątroby.
Nie wspomnę nawet o Konradzie, który powinien dostać szansę zamiast Braitwhite w zimę

0

@joloskyy dobrze wygląda jako stoper

0

@tobiasson92 trzeba czekać. Czesi tą mądry naród i prędzej czy później zarażenia się będą kończyć

0

@Comentateiro skąd te liczby skoro na wiosnę jeszcze nigdy nie zmarło tak mało osób? Przynajmniej takie i formacje były podane

3

@Nocturno pisałem to na wiosnę i zostałem zjechany niemiłosiernie. Kolega wyżej ma rację, ale trzeba pamiętać o tym,że Pani w Ciąży nie doniesie bo pewnie z głodu umrze jak gospodarka i służba zdrowia ostro pier***nie

1

@Rust_Cohle nie szczęścia tylko lepszego ustawienia

0

@Volk kur my nawet nie mamy pp na boisku xD

0

@FafitFCB zobacz sobie Alaskę, Nevade albo Minesote;)

1

@Coutinho007 oby chłop wykopał Leo z rozegrania, jednak Cou tam powinien grać i koniec

0

@neeed przynajmniej jest szybki i dynamiczny, potrafi zrobić różnice 1 vs 1 i o to chodzi

0

@arkasath brak kogoś kto zna się na strzelaniu goli

2

@PatrykBarca Malcom to przynajmniej miał gaz i ambicje brazola. Szkoda,że tak mało szans dostawał bo akurat serducho to miał

2

@PatrykBarca czy po tych w ciemno wrzutkach nie było zagrożenia? Było.
Przesadzasz trochę, akurat gość,który radzi sobie z Realem nie będzie słabszy.
Musi zadomowić się na boisku i spokojnie nauczyć gry z chłopakami

0

@tobiasson92 trochę tak, ale pewnie byśmy tego finansowo nie uciagneli

0

@vota De Bruyne?

1

Nie rozumiem jednej rzeczy. Z Celta i Villarealen Messi siedział na szpicy i było wszystko płynne i naturalne. Potem cis się poje bao i Messi się cofa a do ataku wypycha Pedriego, Griezmana czy Ansu i nic z tego nie ma
Depay to obowiązek w zimę i chyba sam Koeman zdaje sobie sprawę,że robienie miejsca przez Griezmana nie ma sensu póki nikt w wolne strefy nie wchodzi. Messi też nie ma z kim grać na ścianę.
Bez 9 nie ugramy nic

0

@kkbarca tak @neeed nie

0

@Catalanian1991 pragnę zauważyć,że ani Leo ani Griezman nie będą dobrze grać bez napastnika

0

@Krzychuuuu14 myślę, że nie i po głębszej analizie nawet na poważnie nie jeden przyzna mi rację

0

@FafitFCB myślę,że ta przerwa kadrowa zrujnowała nas jak domek z kart

0

@TheMefju ogólnie Barca gra kupę od Liverpoolu ale wymaganyzzeby jeden chłopak grał dobrze i bezbłędnie. Póki drużyna nie będzie grała dobrze to nikt nie zaliczy udanych i perfekcyjnych występów

8

Kamil Jóźwiak > Trincao
Fakt, nie opinia

2

@Rewolucja123 nie rób podsumowań czasem, odechciewa się

3

@insp1re wolne miejsce można sobie zrobić, Enrique oddawał piłkę i mecze wygrywały się same

0

@tbas jak Ci powiem to Ci się smutno zrobi

3

@barcelonaLM nie z Elche, z trzecią liga

6

Nigdy więcej Trincao nigdy więcej

0

@AduŚ07 ty to porownujesz?

2

Te trzydzieści milionów na Trincao to głupota, Konrad się kisi w domu i dziwi czemu ten gościu gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?