jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pertezm jakim cieniem
1
@MESSIah16 ponieważ och dowódca to przeinteligentna osoba, taktyk, prawdziwy dowódca.
Łeb na karku to Putin ma, wieczny szacunek dla tego Pana
0
Davies, Halland, Fati itp itd.
Jak Sancho jest od niech wszystkich lepszy
1
@PatrychoO albo nawet trzy
3
@MESSIah16 to jest piłkarz zaraz po Messim i Ronaldo.
0
@MatiFCB2000 kolega mówił że podobny
0
Pedri mi przypomina Jordiego El Nino;)
1
@NeroTFP nie lubie Muzyki, która teraz jest, wszyscy pchają w to politykę ostatnie czasy i słuchać się nie chcę. Plus wypowiedź o Quebo i ręce opadają
0
@PatrykBarca Kane ma 27 lat i już jest starym wyjadaczem? Myślę,że to nie jest profil tej nowej 9 ale tsk, zdecydowanie Kane
0
@BarcaInfo na szczęście wygramy z Kijowem i można już gruoe odpuścić. Bardzo mnie cieszy ta zaliczka
1
@Fenelon każdy już widzi, że Leo chcę na stare lata wygrać coś jeszcze, niech idzie i cieszy się grą, Barcelona musi się zmienić i ja wierzę,żeby ten Griezman tu wytrzyma jeszcze długie lata
1
@BarcaInfo a Sancho? To dziwne, przecież on ich wszystkich zjada
0
@itmustbejoke bo Griezman grał naprawdę dobrze i w drugiej jak wszedł świeży Leo to Betis miał na prawdę ciężko
0
@TheGoldenEleven Barcelonie, grunt,żeby Polacy się zaorezebtiwani godnie,ale też tak, żeby jakiś braków nam nie obnażyć
0
@Barwindg znudziło by Ci się bardzo szybko. Ogólnie taki tryb życia jest marzeniem każdego, ale do póki nie żyje tak.
Pandemia w tym roku sprawiła, że potrafiłem siedzieć w domu bardzo długie godziny, dnie i miesiące i był hajs, jedzenie, konsola, książki i wszystko.
Nie da się nie rozwijać, to zabija w tobie zbyt dużo życia
0
@insp1re Enrique to miał pomysł, nie dało się nas zatrzymać, bo gdy nie szło to oddawaliśmy piłkę i gol, różny, wolny? Też duże zagrożenie.
Enrique miał pecha bo ban i nieudane transfery, mimo to jestem pewien, że gdyby środki które dostał Valverde miał Enrique to nie było by dyskusji Pep vs Lucho
8
@Klaudix no co Islandia, Norwegia, Finlandia, USA, Kanada.
Bardzo podoba mi się to zadowolenie mieszkańców z życia, w dodatku widoki, górzysty, często zimowy klimat jest tym czego zawszę potrzebuję.
Z innej bajki to Japonia,Szwajcaria (choć też góry) Monaco, Lichtenstein ( choć tu też góry)
Czemu? Nawet nie wiem, wydają mi się ciekawymi miejscami
1
@Pertezm elastyczne myślenie nie boli choć może
0
@kuz nieeee, nic z tych rzeczy:'D
1
@DaPi jedyne słuszne San to San Fierro
2
Gdyby na Xboxa można by było coś wgrać, włożyć pendrivela z pachem itp to bym go wziął,ale takto wybieram PS5
1
@Cadafaz nie nie, to nie była żadna aluzja do twojej osoby;)
Tylko zauważyłem że wyjątkowo w tym roku bardzo często a wręcz codziennie widzę ten temat.
2
@Xavyol tragedia
1
@AlicjaFCB w tym roku nie było dnia,żeby ktoś komuś nie zaglądnął w portfel. Za komuny każdy miał tyle samo i takiego typu patologi nie było. Parę pokoleń musi wymrzeć, żebyśmy oduczyli się patrzeć komuś w sakiew
0
@MesQueUnClub_87 ale tak po górach to bym pochodził
5
@kamiVeB no w końcu z Polakami gra xd
2
@darek60 rany boskie
5
Takie 11-12 dziś to spokojnie mogli Hiszpanię wbić;)
3
#rap #qebo #fabijnski #hejtpark
Chciałbym się odnieść do wczorajszego hejtoarku, mianowicie do tekstu który ciągnie się za Sebastianem od wiosny. Chodzi o jego krytykę do Quebo względem jego cukierkowej STROHY muzycznej..
I generalnie tak, uważam, że Fabijański nie jest jakimś idiotą czy głupkiem, ale mimo sporego intelektu stanął w miejscu w dziedzinie w której jak sam mówił siedzi 10-15 lat. Bo czym jest rap? Zawodowiec, artysta ci powie,że to wyraz siebie na bicie i to wszystko, natomiast Sebastian musi mieć wraz z tym czarno na białym treść, przekaz i surowy kontekst, ponieważ to jest dla niego prawdziwy rap.
Ja powiem tak, słuchaj czego chcesz i nic nikomu do tego, ale nie możesz krytykować kogoś za to, że robi no właśnie prawdziwy rap.
Bo właśnie wiele osób wkłada Que do jednego worka z Kwiatkowskim na podstawie Fanbase. Mogę się mylić, ale Kwiatkowskiego nie szanuję cała scena hiphopowa i na swoim podwórku nie ma tak ogromnego szacunku. Dlaczego Que ma szacunek? Bo przebył drogę od Bonusa RPK przez Eripe do Dawida Podsiadło. Dlaczego ma szacunek jeszcze? Bo we wszystkim co robił, w każdym stylu i stylistyce zostawił swój slad, swoję flow, swoją charakterystykę.
Wiele osób niestety nie wie do końca czemu Quebo jest tak kochany i uwielbiany przez każdego kto siedzi w rapie dużo czasu i idzie do przodu z rozwojem. Ludzie nie znają Quebo przed Taconfide i RomanticPsycho.
Que przed wystrzałem w kosmos (:v) rozpierd****każda bitwę freestalowa swoimi panczami które były oparte na wiedzy, filozofi, grze słowem czy porównaniami, był cały czas posądzany o pisanki. Następnie w pół roku zniszczył podziemie i mainstream (choć nadal tam nie był) i wyznaczył nowy nurt w polskimi rapie, dzisiejszy rap to sposcizna po Eklektyce i Płycie roku, które pokazały jak to robić dobrze. Większość raperów po 2014 roku opierała swoją twórczość do pewnego momentu na Eklektyce i Płycie roku, bardzo dużo nawiązań, odwołań, podobnych zabiegów, choć najbardziej ludzie przywłaszczyli sobie lekkość pióra na poważnych bitach w wesołym flow, tyle luzu scenie nikt nie dał, prostu rap z ciężkim językiem i nową składnią wersów której wcześniej nie było.
To wszystko było bardzo nowe na tamte czasy i nawet dziś te rzeczy są niedoścignione.
Potem Ezoteryka, epka z Białasem, mnóstwo colabo, hype i w zasadzie przywłaszczenie sobie tronu.
Ten kto w tedy siedział w naszym podziemiu wie jaki szum zrobił Quebo, to jest niesamowite jakiego to rozmiaru nabrało teraz.
Que cała karierę tasował stylami i nie było dziedziny w której odstawał, teraz nagrał ciepła płytę z dużą miłością i w zasadzie hejt pojawił się stasunkowo niedawno. Maleńczuk czy właśnie Fabijański troszkę zakpili sobię z tematu, ale chyba żaden nie orientuje się jakie asy ma Quebo w kieszeni!
Benz Dealer z Tonym Cashem, prawie pewny Feat z G- eazym no i śmietanka na torcie. Legendarna kartęczka, która ujawniła się na stronkach w okolicach wiosny 2019.
Linka nie znajdę ale był tam Lil Pump, MGK, Adelle między innymi.
No i o co chodzi? Chodzi o to, że Que i jego ekipa od dawien dawna puszcza cichaczem takie smaczki w świat, od lat coś wychodziło na światło dzienne. Po prostu Que z ekipą lubią raz na ruski rok pościć coś w internet,żeby o sobie nie dać zapomnieć ale i posadzić ziarno zaciekawienia o co z tym chodzi.
Jestem tylko ciekawy co powie Seba gdy vwyjdxie Benz Dealer na tłustym bicie z mocną bragga i wbiję 50 koła w parę tygodni, bo tak to się musi skończyć. Que ma ogrom planów i wiele się jeszcze wydarzy!
0
Nareszcie nasz ulubiony Francuz ściął te swoję kłaki, teraz będzie strzelał!