jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 dokładnie.
Jest mecz że słabym zespołem i rezerwy już wiedzą, że zagrają.
De Jong, Messi nie powinni nawet pojechać a Koeman powinien wziąć jakiegoś obrońcę pomocnika czy napastnika z rezerw
0
@MesQueUnClub_87 prawda, wielokrotnie odpuszczałem sobie mecze, a wyjazd w Valadolid czy w innym Las Palmas jeszcze w brzydkich strojach to kuźwa nie dało się na to patrzeć.
Busquets, Vidal, Rakitic i piłeczka chodzi....
1
@lukas10 Coutinho, Griezman, Messi, Pedri, Puig a ty o Eriksena pytasz?
0
@mroofkoi4t nie zachwyca bo poprzeczkę ustawił sobie wysoko. Odpoczynek powinien nadejść, ale trochę do dupy że w momencie kiedy mamy łatwy kalendarz
0
@Jacu327 no koniec kariery praktycznie
0
@Rewolucja123 ogólnie musi popracować. Dostaje regularnie szansę i tak samo je marnuje, dużo rzeczy robi na siłę i choć wczoraj nawet kogoś wyprzedził to zaraz zwalniał i do środka
2
@Coutinho007 Konrad powinien grać ile wlezie.
Trochę bije się, że go szybko stracimy przez bogactwo z przodu, się i tak czekam na niego
1
@NeroTFP bycie przed światem ma swoje plusy i nie jest niczym złym jak nie siedzisz do 1,2 w nocy:D
1
@Yosemite Milan mógłby odpuścić sobie ligę Europy i po prostu grać w tej lidze, wyszło by on to na dobre.
Mogą to wygrać, kwestia szczęścia
2
Karamoko Dembele ma kontrakt tylko do końca tego sezonu, może by spróbować go podpisać do Barcy B, Juvenilu A.
@ViscaBarca123 co myślisz o tym chłopaku?
0
@Colon nigdy nie przestanie mnie dziwić to że tam jest teraz ciepło a u nas zimno
0
@Max112 w tamtym sezonie do momentu kontuzji miał genialne statystyki. Przypominam,że Lyon groszem nie śmierdzi i odejście Ndombele, Fekira, Mendego trochę ich osłabia.
Aouar, Cherki, Denayer, Coqueret to kolejni którzy będą musieli odejść.
Lyon ma fajną drużynę i trenera, ale zbyt dobrze im nie idzie z resztą nie tylko im.
Depay jest tam piłkarzem który robi wszystko i bierze na siebie grę, szkoda, że już nie gra na skrzydle jak za czasów PSV ale i tak uważam,że ma fajne wartości
0
@Tomello489 nie chcę kolejnego langleta który ma wszystko a tak na prawdę nic.
Kupmy raz w życiu konkretnego stopera, chociaż jest Aroujo, Mingueza
Konkretny stoper czytaj byk 190 cm i postury Umtitiego w którego ciągle wierzę.
0
@NeroTFP mnie tylko wkurw jak piszą, że Cristiano ma ciało 23 latka a potem narzekanie na zmęczenie i kontuzję
0
@Triv44 oraz że Quentina Tarantino dostał imię na cześć raczkującego już przyszłego pasterza Quique Setiena..
Zapytasz dlaczego Quentin a nie Quique? Ponieważ ojciec Quentina podczas wpisywania imienia swojego syna w urzędzie był pod wpływem i pamiętał tylko Q
0
@kuz autobus to bardzo trudna taktyka bo każdy z obrońców musi cały czas pilnować swoich kolegów i patrzeć wyżej.
Barcelona często mierzyła się ze słabymi autobusami i kończyło się to bardzo źle dla rywali. Mourinho dał schemat który wrócił na dobre w 2014 kiedy to cuda się kończyły i Enrique zaczął oddawać piłkę. To około 5 lat zanim zespoły z La Liga na prawdę opanowały ten autobus tak, że Barcelona ledwo wygrywała, a jak już to na styku.
Uważam że drużyny w premier league by równie długo się adaptowały, może niektóre szybciej bo jest więcej klasowych drużyn, ale często by się zdarzały wysokie zwycięstwa
0
@kuz w syneyach z 2013-2014 chyba nigdy nawet nie wygraliśmy xD
2
@Rewolucja123 Langlet z lewą nogą na PO, czyste szaleństwo
1
@marcin62 a Beckham jest kompletnie nie grywalny
1
@Coutinho007 tak już przestanie strzelać także może być krucho. Btw, szybko leci ten sezon jak my już myślimy o 1/4 :D
4
Lazio, PSG, Ajax, Porto.
Na tę chwilę to są opcje co do 1/8 ligi mistrzów.
Real, Sevilla i Atleti niech zostaną na drugich miejscach. Real może trafić na United, City, Bayern, Chelsea, BVB i Liverpool.
Pięknie się zapowiada, choć liczę na odpadnięcie PSG i awans Lipska.
Generalnie Ci wielcy mogą się powybijać nawzajem bo takie Atletico z City, Real z Bayernem, United z Juve
Wszystko się może wydarzyć, oby Real znów odpadł na samym początku
3
@Granto no to jest pół roku xD
3
Haalanda i Kloop
2
@KSSniper powiedzieć,że prime Messiego to 2012 to bezczelność.
Jak on tak na prawdę jak zaczął w 2011 to w 2014 się trochę uspokoił a potem to już inny piłkarz był
1
@Rewolucja123 pewnie tak było
0
@Don-Corleone nie no sorry ale Do Maria od finału LM grał kupę w mundialu. Gdyby był lepszy i skuteczniejszy to może dziś....
1
@Comentateiro Messi w 2014 mógł iść na emeryturę a jednak. Niech Maradona natchnie ich z grobu na Copa America i mundialu!
1
@NeroTFP to słabo to wygląda, niemniej jednak nie dziwię się , że ma status Boga w Neapolu
1
@Kondziubarca wirus to trailer przed wojną Rusko- Amerykańska
2
@vangoor no myślę, że trzy dni to bym płakał jak bóbr i do świata bym się nie odezwał