0

@laikike1 no zbliża się wyczekiwany okres sylwestrowy! Szkoda tylko, że jebnałe* strzał w Czerwiaka ale co tam;D i tak katuje niemiłosiernie parę rzeczy od ciebie i pewnie już na zawsze respekt zostanie. Ludzie nawet tu nie wiedzą kto jako jeden z pierwszych odjeba* SB

0

@Bocheno1 trzeba się zastanowić co będzie dla nas ważniejsze. Pracodawcy i rządy będą musieli dojść do wniosku czy ludzie mają pracować lepiej czy gorzej i taniej.
Nie ma rozwiązań bez wyjścia, uważam,że prędzej czy później trzeba będzie w tym temacie wiele zmienić.
Narazie ludzie o tym nie mówią ale temat może nabrać rozpędu jak parę bystrzych osób to spostrzeganie

0

@ranger3120 mam nadzieję,że coś się dzieje w tym kierunku na świecie.
Tak samo emerytury, widzę tych ludzi pracujących po 55 roku życia i jest mi przykro, większość z nich ma uszkodzone, kolana i kręgosłupy. Przecież to nie jest nawet zgodne z biologią człowieka.
Moim zdaniem po 50 powinno się pracować tylko lekko i przyjemnie.
Mam wujka, który pracuje przy wykończeniowe i wygląda na 80 lat, zero siły, wykrzywiony, przygarbiony powoli Parkinson się zbliża a ma 60 lat. Wrak człowieka
Przez to wszystko mam ochotę pójść do wojska i skończyć pracę przed 50 i to by było uczciwe

0

@Pogba szkoda, że odszedł, nigdy nie zawiodł a robotę robił. Bardzo go dobrze wspominam

0

@FacE jak się przejdziesz po mieście to prędzej piłkę w krzakach znajdziesz. My z chłopakami od 5 lat piłki nie kupiliśmy, wszystko zguby kogoś

0

@kuz myślę, że logistycznie nie do zrobienia. Oni by musieli siedzieć tam cały czas a wszystko kosztuję.
Uważam,że mogą się jeszcze przejechać bo są zbyt profesjonalni a narazie to inwestują w ten interes. Zbyt mały Fanbase żeby z tego wyżyć na dłuższą metę

5

Po dwunastu godzinach, pełnych godzinach pracy na nogach znów wraca do mnie refleksja, czemu my pracujemy według stuletniego systemu?
Radek Koterski któryś tydzień wstecz wypuścił film na temat czasu pracy i stąd myśli w mojej głowie.
Radek mówił, że blisko sto lat temu podzielono dobe na trzy części.
Praca- 8h
Odpoczynek (czas wolny) - 8 h
Sen - 8h
Kiedyś była 12-15 godzinna praca i sen, ludzie szybko odchodzili z tego świata na skutek przemęczenia. Rozwiązaniem miało być podzielenie doby na trzy - co oczywiście świetnie się sprawdziło, ale to już przeszłość?!

Dziś mało kto śpi 8 godzin, ja 5-6 a czasem 7h, choć rzadko.
Po pracy czekają nas obowiązki - pranie, gotowanie, porządki, podwórko, samochód czy chociażby nauka i rodzina. Żyjemy w czasach gdzie ludzie nie mają czasu żeby zapalić papierosa i wypić kawę samemu w spokoju od świata, a przecież każdy potrzebuję tych paru chwil w ciągu dnia, żeby zająć się sobą.
Gdy pracowałem na tartaku to po pracy musiałem odespać dwie godziny, z mojego wolnego czasu wzięto 2 godziny które mogłem poświęcić na naukę, konsolę czy na chwilę spokoju, oczywiście nie chciałem nigdy iść spać więc resztę dnia uciekały mi oczy i byłem padnięty, miałem czas ale energii już niekoniecznie.
Któregoś dnia po prostu nie wstałem bo byłem zmęczony a moje stopy nie chciały słyszeć o chodzie, więc stwierdziłem,że nie warto, to nie o to chodzi w życiu!

Czy nie lepiej znów usiąść do tego tematu? Nie możemy przejść na interwał? Pracować 6-4 godziny na pełnych obrotach a nie 8 i szukać okazji żeby usiąść, pogadać odetchnąć? Sam po sobie wiem, że gdy jestem skoncentrowany i w gazie to zrobię to co mam zrobić - lepiej, szybciej i z uśmiechem na ustach.
Czy to nie o to chodzi?
Co sądzicie o krótkiej intensywnej pracy? Czy wolicie żmudna, męczarnie i prace tych ostatnich 2,3 godzin na oparach? Bo skoro wiemy, że musimy wytrzymać 8 czy 12 godzin to na początku nie damy z siebie wszystkiego i w zasadzie wychodzi na to samo pod tym względem. Jedyną różnicą jest regeneracja, która mamy wcześniej, na własnych zasadach z większą ilością wolnego czasu!


2

@don'T.R.I.P.e coś w tym jest

0

@izabella dla nich Diego był parę naście razy więcej wart niż dla nas Jan Paweł.
Niech wszystko zostanie im wybaczone

0

@AmigoBlancos ale, że Zidane jest rocznik 72' to się nie spodziewałem.

1

@Janiama ja pamiętam czasy przed Messim tylko trochę i natrafiłem na zajawkę na Cafu, Ronaldo czy Kake i Ronaldinho, mało się mówiło o Maradonie

2

@emeu Netflix and chilli?

0

@BarcaInfo po którymś z tych panów było czarne tło.
Może nie musimy tego robić z powodu Maradony, ale w zasadzie nie obraził bym się jakbyśmy jakoś uczcili te śmierć

2

@MarioVeB! Oni nie są świadomi jeszcze kto umarł, dla wielu milionów jest to śmierć na poziomie bliskiej osoby. Zmarł pierwszy z kosmitów, powtarzam pierwszy z kosmitów

0

Diego Armando Maradone znałem na pięć dłoni, tak blisko a jednak daleko, żegnaj Diego!

2

Dobrze, że nie mam fejsbuka imię widzę co się dzieje w internecie.
Diego to nie był mój idol i nie człowiek na którym się wychowałem. Ale umiera pierwszy z kosmitów piłki nożnej.
Spokoju Diego.

1

Czy historia kwoty 102 złote ma szansę stanąć na równi z historią z kanarem?

1

@Coutinho007 o ile na początku Griezman na skrzydle grał to Cou z Fatim i Messim robili na prawdę dużo dobrego z Sevilla się kombinacje zaczęły i o

0

@Pilka_jest_okragla nie płakał bym po nim. Pierw Puyol go uczył potem miał on uczyć Masherano chociaż niestety to Argentyńczyk rządził obrona, kiedy już Umtiti i Langlet mieli być z Pique parą gdzie to Gerard rządzi to albo Umtiti szybko go przerósł umiejętnościami albo Langlet dopasował się do jego poziomu.
Uważam, że nie był to najlepszy obrońca w naszej historii i gdyby nie umiejętność wyprowadzenia piłki to Guardiola szybko bo sobie go darował bo w pojedynkach i stykowkach jest beznadziejny i zawsze był

0

@Barca1992 myślę, że Enrique miał lepsza drużynę bo po prostu Xavi, Iniesta i Busquets byli starsi bardziej doświadczeni dlatego byli lepsi niż ich wersję sprzed lat a zwłaszcza Busquets który sobie zakładał siatki u nas pod polem karnym.
Plus Alba >>>> Abisal
Neymar>>>> Henry i Villa
A Suarez> Ibra, Eto i Villa
Drużyny Enrique też nikt nigdy nie zatrzymał w przeciwieństwie do Guardioli.

0

@Janiama po co Messi hamulcowy?

0

@Rewolucja123 dla mnie to nadal błąd w wyjściu obrony.
Łatwiej było zrobić naszym obrońca krok do przodu niż wrócić na gazie De jongowi

1

@Pilka_jest_okragla ten wymóg, żeby co mecz robić coś niebotycznego i niesamowitego a twoją robota jest rozegrać, przeciąć i podać do przodu.
"Te oczekiwania moich rozczeniowych fanów,że wolą numery o piciu, jedzeniu, spaniu"

1

W ogóle Mati wszedł na boisko bez prezentacji, trochę słabo to wygląda, mimo, że spisał się w miarę przyzwoicie

0

@Comentateiro Inter to w ogóle xd zespół.
Conte poleci pewnie w trakcie sezonu, Inter nic nie gra i całe szczęście, że jest Lukaku bo inaczej to uuu

2

@Yosemite jak wygra to Norweg to troszkę beczka z potężnego Lewego i mocarnego Bayernu, się tylko troszkę

0

@AduŚ07 od dawna była dyskusja, że kupno ps5 na premierę to kretynizm. Sprzedaj i za rok kupisz lepszą wersję i pewnie taniej.

1

@laikike1 super Mar! Uważam tak samo, wiadro pomyj i metry mułu a tu wchodzę w mecz i okazuje się,że grają całkiem Dobrze i w zasadzie to albo ludzie się kompletnie nie znają albo parę osób nie radzi sobie z emocjami podczas meczu.

0

@SergioTomas do 51 minuty każdy był jechsny z błotem a Koeman już miał się pakować

4

@BarcaInfo przecież ma 100 na koncie, niech dorzuci do budżetu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?