- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1192 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1192 Culés
1
To , co dzieje się w tej chwili w Argentynie, jest równie wzruszające, co przerażające. Nie wiem dokładnie, jak jest z covidem w Argentynie, ale z pewnością liczba zachorowań im wzrośnie. Pełen amok w hołdzie dla Diego, ale większość bez maseczek. Oby nie zapłacili za to zbyt wysokiej ceny! Ale cóż, tak czci się "boga piłki nożnej" w Argentynie. W sumie to ich rozumiem.
0
@izabella dla nich Diego był parę naście razy więcej wart niż dla nas Jan Paweł.
Niech wszystko zostanie im wybaczone
0
@jeyx77x Ale masz porównania! Dziwne , jak na mój gust. Porównywanie piłki nożnej z wiarą jest dość dyskusyjne.
Wybaczone to im pewnie będzie. Oby się nie pozarażali. To nie jest kraj z doskonałą służbą zdrowia, będą umierać szybciej niż u nas.
2
@izabella moim zdaniem normalne i dobre porównanie. Dla Polski JPII jest bardzo ważnym człowiekiem i jest na pewno w top. Dla Argentyny Diego jest Bogiem, ze tak to określę. W Ameryce Płd. bardzo żyją piłka i oni za ten Mundial i za całokształt gry go kochają i będą kochać. Coś jak Messi w Barcelonie
2
@DaPi Dobra, nich wam będzie, jeśli to waszym zdaniem dobre porównanie. Dla mnie nie. Ale maseczki powinni nosić zarówno ci, którzy czczą pamięć JPII , jak i ci , którzy dziś opłakują Diego.
Ci, którzy kochają Messiego też, żeby nie było.
Argentyńczyków rozumiem. Jako maluch oglądałam jego mecze siedząc pod stołem, tatuś mnie tam kamuflował, a mamusia udawała, że nie widzi.
Rozumiem ich odczucia, ale trochę logiki czasami się przydaje.
0
@izabella wiadomo, ze powinni mieć maseczki, ale jednak emocje biorą gore w takim wypadku chyba i oni tez chyba są sceptycznie nastawieni do noszenia maseczek. Nawet u nas w Europie, w Hiszpanii jak przychodziła do nas korona, to wiele młodych osób wypowiadało się, ze oni nie będą nosili i się stosowali do obostrzeń i będą sobie imprezować. Co się później działo w Hiszpanii każdy wie.