jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avatarr praca @Rewolucja123 czasem trochę przekłamuje rzeczywistość, bo każdy błąd u Puiga był spowodowany zaangażowaniem, walka o piłkę, dynamiką akcji u w ostatecznym rozrachunku wyglądało to rzeczywiście dobrze i Puig napędził trochę drużynę, zresztą jak zawszę
0
@zadafcb jestem ciekawy jak szybko Adama zjadłby ten sport
0
@koksik2700 ten filmik to bzdura
3
@BarcaInfo Kimich?
2
@neeed no skoro grał u każdego to znaczy że coś w tym jest parafrazując Puiga xD
0
@Barca1992 a oglądałeś piłkę po lockdownie
0
@Coutinho007 Moukokoku chyba kontraktu nie ma a raczej coś na zasadzie deklaracji
0
@Ratamahatta poza tym Puig jedynie pyskówka odstaje.
Bo piłkarsko to piłkarz na pierwszy skład
0
@kamilop wszyscy to wiemy od przeszło miesiąca a ty się dopiero teraz budzisz, że to może być to xD
3
@baczmus historia na faktach. Jak graliśmy z Jagiellonia w Białymstoku za juniora w makroregionie to na odprawię przed meczem trener stoi i omawia przebieg spotkania. W trakcie wspomina o stałych fragmentach, które u nas brała jedna osoba z niewyobrażalnie ułożona nogą.
- różne Graka
-ale trenerze...
-nie przerywaj, Wolne dochodzące odchodzące i strzały Graka.
- no bo..
- różne, prawy i lewy Graka. A
dasz radę karne wziąć?
- trenerze ale ja dziś pałzuje za kartki.
- aha... To grany inaczej
I śmiechu było co nie miara;D
0
Dobra teraz tak, wracam z roboty o 3 i nie dam rady obejrzeć dzisiejszego partidazo.
Albo rano, albo jeszcze w nocy chcę obejrzeć mecz.
Czy gdzieś znajdę cały na internecie?
0
@Kacper1432 co jest w tym ryzykowne
0
@Jacu327 nie to nie on, sprawdzałem
1
@PatrykBarca dokładnie,
@damianex10 Ray też jest świetny, super, że wraca się do takiej muzyki bo to sztuka
0
Pamiętam że w gimnazjum pani na polskim do rozprawek puszczała nam piosenki jednego wykonawcy, bardzo ciężki głos w spokojnym tonie przy delikatnej muzyce i lekko chypowatym głosie, czuć,że to musi być czarnoskóra osoba.
Za Boga nie wiem kto to jest, może ktoś pomoże, na pewno to żaden noname a raczej gwiazda lub legendą, ale nie mogę doszukać sie tego artysty. Piękna muzyka
0
@Rewolucja123 dziś wyjdzie w pierwszym i przekonany się co może wnieść do składu. Podziwiam twój optymizm względem Trincao dla mnie był to dobry ruch tylko na początku, z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się dziwiłem, że Barca stawia na ten profil skrzydłowego, skrzydłowego z umiejętnością kreacji akcji, z dryblingiem, z gra na małej przestrzeni.
Wolałem skrzydłowego,który jak ruszy to się za nim pali
0
@Geble za 7,5 miesiąca 22 lata
0
@Fawrf ludzie też nie są lepsi
0
@MesQueUnClub_87 na początku może i takie mecze były, że wchodził był dynamiczny, ale nadal dynamiczny do boku
0
@arasz1819 mentalność Polska będzie opisywana w papirusach za tysiące lat
1
@BarcaInfo Wayne Rooney w Hiszpanii brzmi jak jakieś nieporozumienie
0
@kkbarca pisali by jakby to ludzi obchodziło, a że afery obchodzą to co zrobisz
0
Czuję jutro minuty dla Puiga
0
@robsesh kupili mu tylko Desta, De Beeka, Wanljduma i Depaya nie widać i nie słychać
0
@Cyzix Chyba 18 miliardów
0
@monsterrize po prostu Messi już się zastarzał i niestety pogorszyła się jego fizyka, co okrutnie widać
0
Straciłem dostęp do Facebooka oraz massangera, mogę jakoś usunąć te konta z *dystansu"? Odzyskać nie odzyskam już, się chciałbym, żeby one wyparowały
0
@dawidw4 jak będzie 9 będzie drugie skrzydło i nie będzie Leo to będziemy grać
0
Co się dzieje z Toreira?
0
@szela1899 i niech tak zostanie, w tym sezonie Chyba poza liga mistrzów raz albo dwa Barca była w canale. Za tydzień też eleven