0

@Avatarr praca @Rewolucja123 czasem trochę przekłamuje rzeczywistość, bo każdy błąd u Puiga był spowodowany zaangażowaniem, walka o piłkę, dynamiką akcji u w ostatecznym rozrachunku wyglądało to rzeczywiście dobrze i Puig napędził trochę drużynę, zresztą jak zawszę

0

@zadafcb jestem ciekawy jak szybko Adama zjadłby ten sport

0

@koksik2700 ten filmik to bzdura

3

@BarcaInfo Kimich?

2

@neeed no skoro grał u każdego to znaczy że coś w tym jest parafrazując Puiga xD

0

@Barca1992 a oglądałeś piłkę po lockdownie

0

@Coutinho007 Moukokoku chyba kontraktu nie ma a raczej coś na zasadzie deklaracji

0

@Ratamahatta poza tym Puig jedynie pyskówka odstaje.
Bo piłkarsko to piłkarz na pierwszy skład

0

@kamilop wszyscy to wiemy od przeszło miesiąca a ty się dopiero teraz budzisz, że to może być to xD

3

@baczmus historia na faktach. Jak graliśmy z Jagiellonia w Białymstoku za juniora w makroregionie to na odprawię przed meczem trener stoi i omawia przebieg spotkania. W trakcie wspomina o stałych fragmentach, które u nas brała jedna osoba z niewyobrażalnie ułożona nogą.
- różne Graka
-ale trenerze...
-nie przerywaj, Wolne dochodzące odchodzące i strzały Graka.
- no bo..
- różne, prawy i lewy Graka. A
dasz radę karne wziąć?
- trenerze ale ja dziś pałzuje za kartki.
- aha... To grany inaczej

I śmiechu było co nie miara;D

0

Dobra teraz tak, wracam z roboty o 3 i nie dam rady obejrzeć dzisiejszego partidazo.
Albo rano, albo jeszcze w nocy chcę obejrzeć mecz.
Czy gdzieś znajdę cały na internecie?

0

@Kacper1432 co jest w tym ryzykowne

0

@Jacu327 nie to nie on, sprawdzałem

1

@PatrykBarca dokładnie,
@damianex10 Ray też jest świetny, super, że wraca się do takiej muzyki bo to sztuka

0

Pamiętam że w gimnazjum pani na polskim do rozprawek puszczała nam piosenki jednego wykonawcy, bardzo ciężki głos w spokojnym tonie przy delikatnej muzyce i lekko chypowatym głosie, czuć,że to musi być czarnoskóra osoba.
Za Boga nie wiem kto to jest, może ktoś pomoże, na pewno to żaden noname a raczej gwiazda lub legendą, ale nie mogę doszukać sie tego artysty. Piękna muzyka

0

@Rewolucja123 dziś wyjdzie w pierwszym i przekonany się co może wnieść do składu. Podziwiam twój optymizm względem Trincao dla mnie był to dobry ruch tylko na początku, z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się dziwiłem, że Barca stawia na ten profil skrzydłowego, skrzydłowego z umiejętnością kreacji akcji, z dryblingiem, z gra na małej przestrzeni.
Wolałem skrzydłowego,który jak ruszy to się za nim pali

0

@Geble za 7,5 miesiąca 22 lata

0

@Fawrf ludzie też nie są lepsi

0

@MesQueUnClub_87 na początku może i takie mecze były, że wchodził był dynamiczny, ale nadal dynamiczny do boku

0

@arasz1819 mentalność Polska będzie opisywana w papirusach za tysiące lat

1

@BarcaInfo Wayne Rooney w Hiszpanii brzmi jak jakieś nieporozumienie

0

@kkbarca pisali by jakby to ludzi obchodziło, a że afery obchodzą to co zrobisz

0

Czuję jutro minuty dla Puiga

0

@robsesh kupili mu tylko Desta, De Beeka, Wanljduma i Depaya nie widać i nie słychać

0

@Cyzix Chyba 18 miliardów

0

@monsterrize po prostu Messi już się zastarzał i niestety pogorszyła się jego fizyka, co okrutnie widać

0

Straciłem dostęp do Facebooka oraz massangera, mogę jakoś usunąć te konta z *dystansu"? Odzyskać nie odzyskam już, się chciałbym, żeby one wyparowały

0

@dawidw4 jak będzie 9 będzie drugie skrzydło i nie będzie Leo to będziemy grać

0

Co się dzieje z Toreira?

0

@szela1899 i niech tak zostanie, w tym sezonie Chyba poza liga mistrzów raz albo dwa Barca była w canale. Za tydzień też eleven

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?