0

@don'T.R.I.P.e Aroujo powinien zastąpić Mingueza a Umtiti Lengleta

2

@MrCule_X pewnie że tak, naszym problemem jest patoobrina z Lengletem na czele

1

@MesQueUnClub96 to nie czytaj bo to nasi stoperzy nam zabrali punkty w tym meczu

3

Mówię to od tamtego sezonu. Langlet to średniak i oby jak najszybciej odszedł z tego klubu

0

@kuz pierwszy albo drugi Enrique

2

@Keson Griezman, Lewy i paru innych mogą im jedzenie donosić, Neymar na parę sekund się przysiadł ale szybko wstał, Iniesta też chwileczkę z nimi pogadał ale nadal tylko podgrzewał miejsce dla Crackwhite

0

@tristan87 raczej United. Pogba to najbardziej kompletny pomocnik w zasadzie poprzedniej dekady. To że od 2018 wrzesień sposcił z tonu to inna sprawa, z resztą jak całe United.
Uważam że piękny Francuz z dobrym trenerem byłby w stanie wyprawiać cuda.

1

@Bartunek możemy się śmiać, ale skończy sezon z 15 bramkami i pójdzie do Chin za 30 mln xD

0

@dv7wisnia muszę spróbować, tylko po egzaminach zawodowych bo boje się,że mnie wciągnie

1

@MesQueUnClub96 ogólnie napastnik to najlepsza pozycja na świecie. Jak choć jeden kolega na boisku żyje z tobą jak brat to masz 5-8 bramek w sezonie gwarantowane, bo zrobicie to na współpracy.
W Barcelonie i Brożek by strzelał bo by dostawał super piłki.
Jedyna różnica jest taka,że są mecze kiedy trzeba dać więcej z siebie i zrobić coś super. Tak się poznaje super napastników

3

@lukaszbrk stary Crackwhite wciąga go nosem

0

@dv7wisnia warto? Chcę kupić tego na XBoxa!

4

@DonMatteo901 krótko z tymi babami!

0

Ktoś gra w nowego FM?

2

@4drian0 nigdy tego nie zrozumiem.
Czemu nie mogą gry wydać w marcu przyszłego roku, ale tak żeby ona chodziła wszędzie i była taka jaka miała być

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@don'T.R.I.P.e w punkt.
Nigdy nie sądziłem,że ludzie w dobie wirusa ogólnoświatowego będą na tyle głupi,żeby wieżyc ostatecznie w jakiś spisek i będą się bać chodzić w maseczkach ( bo własne prawa)
Tragedia! Szczepionka też za pewne działa i jest bezpieczna dzięki technologii ale co tam trzeba hejtowac.
Ja czekam na opinie jakiegoś lekarza z renoma i jego opinię na temat szczepionek.

0

@HERORICH2 taki sobię ten designe.
Jak kolega wyżej też się nie dziwię,że chcą zerwać z tym dresiarskim slangiem który jest teraz. Każdy gówniaz co wczoraj setka dziś czaszka pęknięta jeździ tym e 36 i na wymioty mnie zbiera gdy widzę ten zlom za 1500 i z felgami za 3000 xD

0

@clyde i co? Pół kraju umrze?
Oni muszą działać

0

@Keson Valverde powinien z liścia dostać za te trzy lata.
Pamiętam do dziś jak z Getafe poszła mu dwójka j się zaczęło

4

@BorzyKrzys ciężkie czasy i grupa śmierci w zasadzie. Brakło tyłko jakiegoś Milanu czy Sociedat. Nie wyobrażam sobie jak Lech miał wyjść z tej grupy.

9

Posiedziałbym w górach przy kominku i słuchałbym jak starsi górale opowiadają legendy, mity, zdarzenia czy inne opowieści przy lodowatym rumie doprawionym cofolą

1

@Zip uśmiech alby, twarz Leo, włosy Roberto

1

@MESSIah16 była tu ostatnio osoba, która opisała okoliczności tej szczepionki u że jest ona bezpieczna

0

@tobiasson92 badania wskazały że te dobre maseczki mają niemal 100% skuteczność. Odsyłam do naukowy bełkot

0

@Transu96 można bez walenia??

0

@Czajka90 już widzę jak strzela w el clasico i na freestyle ciśnie Ramosa do kamery!

0

@TheNekro94 polecam pusty głos, popełniłem błąd głosując na Konfederatów. zapowiadali się fajnie, się skończą marnie

0

@Janiama czy Paryż to takie wspaniałe miejsce do życia? Może jako miliarder.
Myślę,że Leo chcę do tej Anglii, i dla ambicji, pieniędzy, Pepa.
Neymara to on ma w głębokim poważaniu, grali cztery lata tylko razem.

0

@ViscaBarca123 uważam, że Barca może trochę pograć na Minguezie i sprzedać go za 20-30. Obrońcy to dobry towar a ci którzy wyprowadzają piłkę mogą świetnie pokazać się w Anglii.
W grze Minguezy brak doświadczenia i takiego pewnego wejścia. Cieszę się, że jest i wolałbym na niego postawić niż na Garcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?