jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@don'T.R.I.P.e Aroujo powinien zastąpić Mingueza a Umtiti Lengleta
2
@MrCule_X pewnie że tak, naszym problemem jest patoobrina z Lengletem na czele
1
@MesQueUnClub96 to nie czytaj bo to nasi stoperzy nam zabrali punkty w tym meczu
3
Mówię to od tamtego sezonu. Langlet to średniak i oby jak najszybciej odszedł z tego klubu
0
@kuz pierwszy albo drugi Enrique
2
@Keson Griezman, Lewy i paru innych mogą im jedzenie donosić, Neymar na parę sekund się przysiadł ale szybko wstał, Iniesta też chwileczkę z nimi pogadał ale nadal tylko podgrzewał miejsce dla Crackwhite
0
@tristan87 raczej United. Pogba to najbardziej kompletny pomocnik w zasadzie poprzedniej dekady. To że od 2018 wrzesień sposcił z tonu to inna sprawa, z resztą jak całe United.
Uważam że piękny Francuz z dobrym trenerem byłby w stanie wyprawiać cuda.
1
@Bartunek możemy się śmiać, ale skończy sezon z 15 bramkami i pójdzie do Chin za 30 mln xD
0
@dv7wisnia muszę spróbować, tylko po egzaminach zawodowych bo boje się,że mnie wciągnie
1
@MesQueUnClub96 ogólnie napastnik to najlepsza pozycja na świecie. Jak choć jeden kolega na boisku żyje z tobą jak brat to masz 5-8 bramek w sezonie gwarantowane, bo zrobicie to na współpracy.
W Barcelonie i Brożek by strzelał bo by dostawał super piłki.
Jedyna różnica jest taka,że są mecze kiedy trzeba dać więcej z siebie i zrobić coś super. Tak się poznaje super napastników
3
@lukaszbrk stary Crackwhite wciąga go nosem
0
@dv7wisnia warto? Chcę kupić tego na XBoxa!
4
@DonMatteo901 krótko z tymi babami!
0
Ktoś gra w nowego FM?
2
@4drian0 nigdy tego nie zrozumiem.
Czemu nie mogą gry wydać w marcu przyszłego roku, ale tak żeby ona chodziła wszędzie i była taka jaka miała być
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@don'T.R.I.P.e w punkt.
Nigdy nie sądziłem,że ludzie w dobie wirusa ogólnoświatowego będą na tyle głupi,żeby wieżyc ostatecznie w jakiś spisek i będą się bać chodzić w maseczkach ( bo własne prawa)
Tragedia! Szczepionka też za pewne działa i jest bezpieczna dzięki technologii ale co tam trzeba hejtowac.
Ja czekam na opinie jakiegoś lekarza z renoma i jego opinię na temat szczepionek.
0
@HERORICH2 taki sobię ten designe.
Jak kolega wyżej też się nie dziwię,że chcą zerwać z tym dresiarskim slangiem który jest teraz. Każdy gówniaz co wczoraj setka dziś czaszka pęknięta jeździ tym e 36 i na wymioty mnie zbiera gdy widzę ten zlom za 1500 i z felgami za 3000 xD
0
@clyde i co? Pół kraju umrze?
Oni muszą działać
0
@Keson Valverde powinien z liścia dostać za te trzy lata.
Pamiętam do dziś jak z Getafe poszła mu dwójka j się zaczęło
4
@BorzyKrzys ciężkie czasy i grupa śmierci w zasadzie. Brakło tyłko jakiegoś Milanu czy Sociedat. Nie wyobrażam sobie jak Lech miał wyjść z tej grupy.
9
Posiedziałbym w górach przy kominku i słuchałbym jak starsi górale opowiadają legendy, mity, zdarzenia czy inne opowieści przy lodowatym rumie doprawionym cofolą
1
@Zip uśmiech alby, twarz Leo, włosy Roberto
1
@MESSIah16 była tu ostatnio osoba, która opisała okoliczności tej szczepionki u że jest ona bezpieczna
0
@tobiasson92 badania wskazały że te dobre maseczki mają niemal 100% skuteczność. Odsyłam do naukowy bełkot
0
@Transu96 można bez walenia??
0
@Czajka90 już widzę jak strzela w el clasico i na freestyle ciśnie Ramosa do kamery!
0
@TheNekro94 polecam pusty głos, popełniłem błąd głosując na Konfederatów. zapowiadali się fajnie, się skończą marnie
0
@Janiama czy Paryż to takie wspaniałe miejsce do życia? Może jako miliarder.
Myślę,że Leo chcę do tej Anglii, i dla ambicji, pieniędzy, Pepa.
Neymara to on ma w głębokim poważaniu, grali cztery lata tylko razem.
0
@ViscaBarca123 uważam, że Barca może trochę pograć na Minguezie i sprzedać go za 20-30. Obrońcy to dobry towar a ci którzy wyprowadzają piłkę mogą świetnie pokazać się w Anglii.
W grze Minguezy brak doświadczenia i takiego pewnego wejścia. Cieszę się, że jest i wolałbym na niego postawić niż na Garcie