jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM przypominam, że Bayern w momencie zwolnienia Pana Kovaca nie był nawet wśród faworytów do końcowego triumfu.
Jeżeli dojdzie do transferu Depaya to wszystko się może stać, Ja ufam Koemanowi ponieważ ma super sztsb z sukcesami oraz mnóstwo młodych talentów na ławce.
Wróci Ansu, Dembele, przyjdzie Depay musimy być dobrej myśli bo ta drużyną ma ogromny potencjał
8
@Don-Corleone i tyle
0
@Barca1992 ale co to rząd na tym zyskuje?
0
@BarcaInfo każda znana osoba o dużym fejmie powie Ci co innego
1
@BarcaInfo czuję się jak Ronald Reagan Skawa jest jak słony czedar
0
@Encore ja bym poszedł, ale oglądał mecze Barcy
0
@karci0 dawno to City nie było i PSG
2
@VamosRakieta zdradzę Ci sekret, przewidywane składy to najbardziej wyssana z palca rzecz w piłce nożnej xD
To działa tak jak w Cafe Futbol omawiają składy przed meczami kadry xD
0
@Triv44 a babcia że słabymi zębami ma ryzykować?
1
@horang mam wrażenie, że wy nie wiecie ile Koeman zrobił tu jako piłkarz i że jest to persona która można postawić obok Guardioli, Cruyffa czy Enrique, Messiego. Choć ten ostatni zawszę trochę wyżej
0
@Vebrol trzeba liczyć że Mou w przyszłości rozwiąże problem gry na wrzutkę i to on jako pierwszy pokażę receptę na Real
0
@marcin62 był mistrz który nie wygrał z topem s wygrał ligę?
0
@ObiektywnyKibic121 oby, moim marzeniem jest jego duet z De jongoiem i Pedrim w środku
0
Skoro nie potrafią wygrać z Realem to na mistrzostwo nie zasługują i tyle, Real po takim maratonie to powinna być formalność a jednak Koke to nie Xavi a Falix to nie Griezman.
Liczę że te nadzieję na mistrza Atletico ostygną bo oni nie mają prawa tracić punktów teraz gdy chce walczyć o mistrza.
Z Barca wygrali dzięki dużej dozie szczęścia;)
1
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo jakby wyszedł w pierwszym, zaliczył asystę to już by to miejsce miał
0
@Kapitan_SW chciałbym tego spróbować i pogadać z czege wara albo z Nikola Tesla
3
Spróbowałbym Somy i Ayahuaski
0
@Pawel13sz niby bym chciał ale nie możemy dać się przekupić chłopem co jest w gazie od dwóch lat
0
@marcin62 podziwiam ludzi co kupili grę na premierę bo od pół roku huczało o słabiutkim początku .
0
@arasz1819 no a Joa leporta to jest nieskazitelny xD
1
@DaPi albo zabronmy strzelać z rozbiegu
1
@Majkel12 w takiej sytuacji zawszę powtarzam,że w Calciopoli też nikt nie wierzył
1
@kkbarca
Pewnie,że Font
0
@DonMatteo901 arahavin w Fifie by się przydał
0
@FCBMati10 w odstępie miesiąca o Manę strzelił i to chyba z gorszej pozycji
1
@Pablit Depay to był zawszę skrzydłowy z dynamitem w nogach. Obecnie często gra jako 9 i poprawił swoje wykończenie.
1
@NaFazieHitman świat idzie do przodu
0
@czółkovsky akurat Umtiti i błędy indywidualne to można na palcach jednej ręki policzyć
3
@Avatarr myślę,że taka legendę jak Koemana trzeba uszanować, chociaż sezonem na ławce trenerskiej