0

@barcelonaLM przypominam, że Bayern w momencie zwolnienia Pana Kovaca nie był nawet wśród faworytów do końcowego triumfu.
Jeżeli dojdzie do transferu Depaya to wszystko się może stać, Ja ufam Koemanowi ponieważ ma super sztsb z sukcesami oraz mnóstwo młodych talentów na ławce.
Wróci Ansu, Dembele, przyjdzie Depay musimy być dobrej myśli bo ta drużyną ma ogromny potencjał

8

@Don-Corleone i tyle

0

@Barca1992 ale co to rząd na tym zyskuje?

0

@BarcaInfo każda znana osoba o dużym fejmie powie Ci co innego

1

@BarcaInfo czuję się jak Ronald Reagan Skawa jest jak słony czedar

0

@Encore ja bym poszedł, ale oglądał mecze Barcy

0

@karci0 dawno to City nie było i PSG

2

@VamosRakieta zdradzę Ci sekret, przewidywane składy to najbardziej wyssana z palca rzecz w piłce nożnej xD
To działa tak jak w Cafe Futbol omawiają składy przed meczami kadry xD

0

@Triv44 a babcia że słabymi zębami ma ryzykować?

1

@horang mam wrażenie, że wy nie wiecie ile Koeman zrobił tu jako piłkarz i że jest to persona która można postawić obok Guardioli, Cruyffa czy Enrique, Messiego. Choć ten ostatni zawszę trochę wyżej

0

@Vebrol trzeba liczyć że Mou w przyszłości rozwiąże problem gry na wrzutkę i to on jako pierwszy pokażę receptę na Real

0

@marcin62 był mistrz który nie wygrał z topem s wygrał ligę?

0

@ObiektywnyKibic121 oby, moim marzeniem jest jego duet z De jongoiem i Pedrim w środku

0

Skoro nie potrafią wygrać z Realem to na mistrzostwo nie zasługują i tyle, Real po takim maratonie to powinna być formalność a jednak Koke to nie Xavi a Falix to nie Griezman.
Liczę że te nadzieję na mistrza Atletico ostygną bo oni nie mają prawa tracić punktów teraz gdy chce walczyć o mistrza.


Z Barca wygrali dzięki dużej dozie szczęścia;)

1

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo jakby wyszedł w pierwszym, zaliczył asystę to już by to miejsce miał

0

@Kapitan_SW chciałbym tego spróbować i pogadać z czege wara albo z Nikola Tesla

3

Spróbowałbym Somy i Ayahuaski

0

@Pawel13sz niby bym chciał ale nie możemy dać się przekupić chłopem co jest w gazie od dwóch lat

0

@marcin62 podziwiam ludzi co kupili grę na premierę bo od pół roku huczało o słabiutkim początku .

0

@arasz1819 no a Joa leporta to jest nieskazitelny xD

1

@DaPi albo zabronmy strzelać z rozbiegu

1

@Majkel12 w takiej sytuacji zawszę powtarzam,że w Calciopoli też nikt nie wierzył

1

@kkbarca
Pewnie,że Font

0

@DonMatteo901 arahavin w Fifie by się przydał

0

@FCBMati10 w odstępie miesiąca o Manę strzelił i to chyba z gorszej pozycji

1

@Pablit Depay to był zawszę skrzydłowy z dynamitem w nogach. Obecnie często gra jako 9 i poprawił swoje wykończenie.

1

@NaFazieHitman świat idzie do przodu

0

@czółkovsky akurat Umtiti i błędy indywidualne to można na palcach jednej ręki policzyć

3

@Avatarr myślę,że taka legendę jak Koemana trzeba uszanować, chociaż sezonem na ławce trenerskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?