1

@ranger3120 jak się nazywa?

0

@jakub1906 ludzie nie zagłosują na Fonta bo jest nowy i się boją a o Laporte się nie boją bo był Guardiola i chodziła piłeczka

0

@Dembouz1899 niby ładna ale jednak pasy to pasy

2

@Kgorecki2500 a to nie tak, że dwa razy pod rząd można i potem nie? Nie chcę mi się wierzyć, że potem nie będzie mógł zostać prezydentem

0

@koziar Aguero, De Bruyne, Sterling po prostu nie zdobędą razem tej ligi mistrzów, trzeba zmian

0

@Katalończyk 99 a ktoś powiedział że to jest zdrowe?
Doskonale wiem, że to okropne, a robienie sobie jedzenia to rozumiem warzywka, makarony i zdrowe domowe rzeczy

1

@Yosemite dla mnie Messi był najlepszy w 2018/2019.
Piłek prawię nie tracił i był bardzo kluczowy.
Gdyby nie Anfield i Valencia to ten sezon byłby uznany najlepszym

0

@Nano22 Laporta to też krętacz i swoje źle zrobił. Serce nie rozumiem bo rozum to nowy projekt

1

@don'T.R.I.P.e dokładnie, czekam na wannę w domu i robię sobie zawsze regenerację

0

@Pilka_jest_okragla collado przepadł już

0

@elmayakos ja dostaję palpitacji serca jak strzelam bo mam pół wspomagane i setki to nie obowiązek, boję się pomyśleć co będzie z podaniami

0

@Kubsoleon na przedostatnim potrafię nawet 10 strzelić. Na najwyższym muszę spróbować

2

@maroon pieprzenie, jakby powstało coś takiego z Nazario czy Roniem to każdy by klaskał

0

Dobra jest hit, od tygodnia pracowałem w cały świat, nie robiłem sobie jedzenia i po prostu moje ciało od bitego tygodnia to śmietnik, po prostu śmietnik. Przekroczyłem codziennie ilość kalorii jaka powinienem jeść.
No i schudłem 3-2 kilo, nie umiem sobie tego wytłumaczyć xD

0

@seba1324 szczerze na pierwszy rzut oka nie kojarzę, brzmi trochę, ale trochę jak zwyrodnienie kręgosłupa ale musisz trochę więcej napisać co się dokładnie dzieję

1

W robocie się nawa..... Wiadomo...
Nie ma nic lepszego niż praca, ruch, wysiłek na alkohol

2

@Quavosk jak się dobrze przyjrzysz to Messi ostatni miesiąc biegał na poziomie swojego najlepszego sezonu czyli 18/19.
Wrócił do kondycji i formy

0

@masq chciałem to w tym roku zrobić, ale czekam na styczeń i jakieś minusy;)

0

@Coutinho007 ja się Antoine nie dziwię. Grał jako boss w Atletico i taką samą rolę powinien dostać w Barcelonie albo każdym innym klubie do którego idzie grać.. gdy Messi odejdzie to Griezman pociągnie te Barcę. Antoine raczej nie będzie cierpieć na szybką starość jak Suarez więc przez 5 lat może grać na wysokim poziomie

0

@Zip uważam, że każdemu dziecku trzeba dać taką lekcję raz w życiu

0

@APRA Maryja brzmi jak imie z Izraela więc nic niewiadomo

0

Pamiętajcie tylko, że Jezus to biedny cieśla z Afryki tak w gwolli ścisłości:)

0

@VenoM no kur**wierzymy w słowa biednego cieśli z przed 2000 tysięcy lat temu.

1

@Herato dla mnie i Griezman i Dembele to piłkarze o dość dużej wartości i o ogromnych możliwościach w odpowiednich systemach i formacjach a zwłaszcza Dembele.
Cou od samego początku był wtopa i zagadką bo pary trzeźwych użytkowników na stronie ostrzegalo, że jest on chimeryczny, ograniczony i nadający się tylko na zejście do środka i strzał, też nie pierwszych lotów.
W grudniu 2016 pierwszy raz pojawił się jego temat i paru userow wrzucało kompilacje, statystyki i zapewniało jakim to on crackiem nie będzie.
Skończyło się w jasny sposób, brakło dynamiki i już Nawet nie umie przejść rywala, mimo świetnej grze na małej przestrzeni brakuje mu jakiegoś zrywu i szybkiej decyzji. Na początku sezonu to wszystko było, ale niestety im częściej na skrzydle zaczął grać tym gorzej i w zasadzie w tej chwili piękny Brazylijczyk jest zbędny. Mimo, że go uwielbiam to jednak nie ma dla niego miejsca a dyspozycja Pedriego jest imponująca.

1

O której ta pierwsza gwiazdka?

0

@adamt1996 w zasadzie Neymar by wykorzystał pewnie z 70 procent sytuacji w tym sezonie. Nie było by tematu kto wygra mistrza tylko eiadomozze Barca

0

Przypominam, że zmiana trenera to nie jest zawszę efekt nowej miotły. Ilu było trenerów co po 5-10 spotkaniach odchodzili bo był bilans 0-2-8
Cała masa, Setien jest pierwszym przykładem, oby Pochetino był drugi.
PSG a Totenham to dwa światy, w Totkach była gra na Kane a tutaj takiej 9 z lunetą szukać .
Oby nie wyszło bo życzę mistrza OL albo OM

0

@BarcaInfo Tusk rozmawia z Kaczyńskim;)

31

@TylkoBarca7273 no problem, wchodzisz, kulturka, zupy nalewasz, zagadujesz wujasa z wąsem co w szczycie siedzi.
I bym był zapomniał! Jak będzie niezręczna cisza to musisz rzucić " i tak to jest"

2

@AlexDark00 w trzeciej lidze każdy ma dobre wykończenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?