0

Komentarz usunięty

0

@Witam ja czekam na okazję

0

@Mow_mi_Douglas a ja powiem tak,że co mecz oglądam to widzę najwyższy techniczne poziom, piłkarze do siebie często strzelają i przyjmują kierunkowo, grają konie, wychodzą z opresji w ładny sposób i grają dobrze na utrzymanie piłki, o grze na małej przestrzeni nie wspomnę bo Barcę, Atletico jak i Real często przeklepuja w 2-3 i robią z tego zagrożenie.
W odróżnieniu od Ligi angielskiej nie ma tam pieniędzy a taki Eibar czy Huesca budżetowo stoją na poziomie Legi (co nie?)
Można powiedzieć, że we Francji, Niemczech czy Włoszech nie jest lepiej, ale jednak wydaje mi się, że zespoły z niskich miejsc w Hiszpanii są o wiele lepsze od zespołów z niskich we Włoszech we Francji czy Niemczech.
Takie jest moje wrażenie, choć mogę się mylić, a co do urody ligi to się zgodzę,że poziom upadł, ale cóż, skoro działa autobus i kontra to nikt Paco Jemeza nie będzie robił

0

@VeB 1899 zdrowo trzeba się odżywiać a nie

0

@Gomess no mógłby zacząć te setki strzelać, mimo to jestem pewien,że wykręci Duble- duble, po kontuzji jak widać już śladu nie ma;)

0

Polecam przerzucić się na wodę z kranu, która jest na prawdę czysta a w domostwach gdzie te rury są dosyć nowe to już w ogóle jest to wskazane.
W zależności od miejsca zamieszkania wodociągi też mają lepsze rury jak i gorsze, u mnie na wsi jakość wody jest najlepsza w okolicy a moja gmina nie jest miasta, w mięśnie są już stare wodociągi i woda z kranu jest najlepsza po przefiltrowaniu, które daje już maksymalne bezpieczeństwo.
Mam rodzinę która pracuję kupę lat na wodociągach i nigdy nie używali wody z butelek bo te gorsze firmy nie robią w całe zdrowej i czystej wody. Sam czajnik z filtrem to grosze i używalność na parę lat że zmianą filtrów oczywiście, ja polecam, też zacząłem używać tylko"kranówki" i jest dla mnie bez różnicy.
Wodociągi codziennie sprawdzają jakość wody i normy muszą być zachowane bo Unia, jedynie rury stanowią jakiś niepokój.

2

@Barcza223 trochę tak, ale nie wymagamy od niego wszystkiego, na wszystko przyjdzie czas. Ta sytuacja z główką była bardzo ciężka bo musiał uderzyć czubkiem głowy, to nie jest proste przy jego wzroście, Cristiano by to ładnie z czoła zmieścił

2

@kamilop kocham ten moment jak wrzuca ktoś swój skład i jedyną rzeczą jaka się zmienia względem większości przewidywanych składów i planów klubu jest jedno nazwisko z dupy jak ten Merino który nigdy tu nie przejdzie

0

@itmustbejoke kranówka jest czystsza niż woda w butelkach. Wiem co mówię, rodzina na wodociągach pracuje

5

Dembele już dostał dwie setki od Pedriego, oby zaczął to wykorzystywać bo Pedri gdy tylko widzi miejsce to wlatuje podanie i oby tak dalej, Pedri> Griezman, Cou

7

@Yosemite to prawda, jak by to zacząć analizować to na prawdę Messi ma świetne ułożenie ciała i szybkość oddania strzału. Ty nawet nie chodzi o jakość tych uderzeń tylko o szybkość wykonania strzału.

1

@kamilop no De Jong od jakiegoś miesiąca bardzo dobrze wygląda a w zasadzie po tych dziurkach z Cadiz zaczął wyglądać o wiele lepiej

4

Projekt Red Bulla w piłce nożnej to prawdziwe złoto, drużyny w Europie, Ameryce czy Brazylii to świetna struktura pod tworzenie graczy. Moim zdaniem RB może być regularnym triumfatorem Ligi Mistrzów.

Moim zdaniem brakuję im drużyny w Premier League. W Anglii nie zapowiada się zmiana i tam drużyny będą tylko bogatsze a model rozwoju wyglądał by następująco gdyby była drużyna np RB Londyn.
Austria, Brazylia, USA - Niemcy - Anglia.
Świetna ścieżka rozwoju na szczyt.
Moim zdaniem Niemcy nigdy nie dosięgną do Anglii, przynajmniej do póki BVB, Lipsk czy Leverkusen nie staną się drużynami bogatymi z regularnością w Europie.
Co sądzicie?

0

@messi564 wybacz, myślałem,że jeszcze siedzi w tym PSG

1

@KapiFCB on w tedy cofał się do nich i klepali sobie całe drużyny w trójkątach

0

@pasquda może, ale mieszkam tylko na piętrze więc damy rady!

0

@MESSIah16 dramat, dla mnie może robić ci chcę, ale wiadomo,że chodzi o wizerunek a niestety gazety i ludzi obchodzi najbardziej życie prywatne...

1

@kingorbit niie ogarnę tego nigdy, jak można nie rozumieć decyzji o pozbyciu się Suareza.
On zarabiał miliony i do tego ma 34 lata w tym roku. Suarez przestanie strzelać na wiosnę w lidze mistrzów i znów przypomnij wam się dlaczego odszedł.
Jego odejście to pierwszy krok w kierunku nowej Barcy, która potrzebuje 9 i spokójnie, dostanie ją

1

My tu tiru riru a Jese zarania 400: tysięcy euro miesięcznie w PSG xD

Mimo to że był zawodnikiem Realu to zawsze mu jakoś kibicowałem i cieszyłem się,że odchudzi z Realu bo dobry był skurczybyk

0

@Bobo25 no i zupełnie na poważnie może tak się teraz stać

3

@ddanioofcb też miałem wrażenie,że każdy zagrał super mecz, z busem ciężko wysoko wygrać i winik mnie nie dziwi.

To jest chyba tak, że te 10 osób które siedzą na LR zamiast mecz oglądać piszą,że jest kupa i potem wszyscy przyznają rację,że jest kupa.
Boli mnie tylko brak minut dla rezerwowych

1

Poszedłem spać o 12 w nocy i wstałem o 7:30, ale do godziny 5:35 przeżywałem swój najgorszy koszmar czyli świadomy sen.

Generalnie bardzo lubię świadomy sen bo dzieją się w nim rzeczy, które mają dużo wspólnego z rzeczywistością i często różnią się tylko doborem osób i wagą sytuacji, się to na prawdę nie jest ważne. Moje świadome sny są na tyle jasne, że mogę wybudzić się w dowolnym miejscu i czasie, jestem świadom, że śpię i często patrzę w śnie na zegarek. Wszystko jest świadome do tego stopnia, że w śnie mogę odczuwać kończyny, nos, palce i ruszać nimi - przynajmniej tak mi się wydaje, ale to może być prawda bo dziś się sam wybudzilem i miałem rękę z zegarkiem w ręku przed oczyma.

Jest jedną rzecz, której nie ogarniam, nie umiem latać, no po prostu nie wiem który zwój za to odpowiada,ale no nie umiem w pizdu, jest to flustrujace tak,że się wybudzam i zasypiam już w normalny sen.

1

@tbas no ale drużyny się buduję miesiącami jak Enrique, Guardiola City, Klopp Liverpool, Pochetino Totki.
Miejcie ludzie trochę cierpliwości, za pół miesiąca będzie nowy prezydent

1

Martwi mnie jedna rzecz w konstrukcji akcji, że nie używany jednej ze stron cały mecz, Dest mógł dziś rozbić piknik i się popatrzeć jak to wygląda.

0

@Gitarkafcb myślę, że 57 będzie okej

0

@Nazio87 opowiedz mi więcej, ja się też w tym roku szykuję powoli

0

Chyba w końcu będzie przyjemnie od początku!

0

@Coutinho007 rok temu na takie komentarze było tyłko " o matko jedyna"

0

@Gall wylądował na Po i głównie na Po bo grał tam bardzo dobrze, tak mówił Enrique

0

@mr_robot Emerson odejdzie za 30-20

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?