1

@Michal03 ta dostanie. było mnóstwo okazji w ostatnim czasie o dostał tylko 10 minut

0

@dawidw4 Adblock polecam

0

@Rysiu ja grałem jako skrzydłowy kiedyś i mogę to w Barcy podciągnąć bo za bardzo nie ma kto

0

Oglądałem ostatnio Eredevisie i ten Malen jako 9 to bardzo dobry pomysł. Szkoda,że temat upadł.

0

@PatrykBarca umówmy się, Dybali daleko do Griezmana,Eriksenowi też nie wspominając o Bobym Firminho

0

@damian777 każdy klub z topu ma 10 na wysokim poziomie

1

Komentarz usunięty

1

@DonMatteo901 myślę,że pojadą kosztem Asensio czy innych Iscow

0

@Ojciec5tkidzieci teen Kasia?

0

@cules100pro cóż za bzdura. 160 mln to kwota którą była w bonusach bo Liverpool dostał 120 itych bonusów za bardzo niewyplacikisjy narazie

1

@Barca_Big_Moment mógłby ten Trincao wyjść w pierwszym składzie w sumie

0

@increase piłem tylko kawę na nocnej zmiany i tak daleko nie poszlem

1

@TheNekro94 można gadać co się chcę, ale podlapac temat korony i zrobić jakiś wy survival to było by w sumie coś ciekawego.
Btw, ten twój bohater z avka to skurw.... Jakich mało, tęsknię za BB i czasem gdy oglądało się na przemian z nauką moli na rozszerzonej Chemii.
Lanietantjak podałem wzór na Metaamfetaminy na lekcji, mama przyjechała do szkoły

0

Nie ma nawet na kogo czekać, poza Pedrim i Puigiem i w sumie Destem to stypa z Cou na lewej.
Ja wiem,że nudne,ale ten Depay, żeby chociaż lepiej patrzyło się na takie listy i żeby cjs świeżego było z tej lewej strony

1

@jeyx77x technologia poszedła w taką stronę,że w 2077 to wszystko się może stać, nie ma co mówić hop

1

@jeyx77x ale bym w taką gierkę pograł w sumie

0

Dobra to będzie tak.
Część społeczeństwa sie zaszczepi z własnej woli i staną się cyberpunkowa służba władz, która uodporniła się na wirusa.
Reszta społeczeństwa olała temat a rząd dolał oliwy do ognia i zarządzał zapłaty za szczepionkę co spowodowało bunt i rozłam społeczeństwa. Druga część zachorowała na koronawirusa, który po kolejnej mutacji przestał zabijać ludzi tylko zaczął przejmować nad nimi kontrolę.
Tak i to dwie nacje w apokaliptycznym świecie walczą między sobą o przetrwanie, ostatni ludzie ostali się na północy Finlandi, Norwegi na Alasce w Anchorage, dalekiej Syberii i Islandii. Dawno zapomniany gatunek ludzi zbiera się i organizuje w formacje która ma odbudować gatunek ludzki, który będzie musiał stawić czoła koron-mutanta i cyberpunką zaczipowanym przez Billa Gatesa III Odnowiciela.
Tak będzie, jak c***
Macie te kolkę jeszcze?

2

@Krychaaa10 mam nadzieję,że Barca ma zamrożone te pieniądze od chwili zakupu Cou. Myślę, że odejdzie zima za frytki i zyskamy tym listę płac oraz kilka groszy na Depaya

3

@Pilka_jest_okragla jestem ciekawy liczby MOTM itp

2

@MESSIah16 jeżeli rzeczywiście obliczenia wykonano na najnowszej technologii i komputerze o najnowszej technologii a cały proces został przyśpieszony że względu na sytuację na całym świecie to można zaryzykować. Z resztą pieprzenie, pół świata wybiją albo zmutuja do cyberpunka albo Fallouta, już mi się nie chce czytać o racjach tych szczepień. Z jednej strony to podejrzane,że tak szybko powstała szczepionka z drugiej to najwięcej do powiedzenia mają ludzie co jedzą cukier tonami, popalaja PS czerwone, żubrówka czysta to ich napój i wpierdalaja przetworzone jedzenie.
Dość już wałkowania tego tematu, niech każdy zrobi ci uważa za słuszne, i tak koniec końców każdy się zaszczepi i nikomu nic się nie stanie.

1

@Barca1992 czyli nic się nie stanie tak na prawdę?

0

@Fawrf po prostu follow up, Wojtek jest przeciętny

0

@Michael24 drugi super, trzeci mógłby zostać czarno złoty.
Pierwszy to nieporozumienie i myślę,że jak Laporta zostanie prezydentem to nie doposci to tego

5

@FC1899Barca skoro puste strzykawki to musi być tam powietrze czyli by ludzi zabili w parę chwil xD

0

@Adamski69 ma rację, problem w tym, że potem Legia nie może nastukac 6-7 Piastowi i lecieć ze spokojną głową do Glasgow i Lizbony bo zawszę są kalkulację i gra najmocniejszym składem. Nawet piłkarze nie mogą otworzyć worka z bramkami bo takie męczę są. Przydałby się albo słaby rywal, albo bardzo mocna drużyna, ale to się skończy spadkiem w styczniu albo zerową konkurencja w lutym i weź rozwiąż ten problem

0

@patataj nie chyba, że w niej żyjesz

2

@MesQueUnClub96 teraz tak, ale kto wie co gdyby nie pandemia, może Real, Juve albo City i Barca.
PSG też dużo nie brakło, żeby wygrać te rozgrywki. Rok temu musieli zwolnić trenera bo był dramat także to raczej nie był plan tworzony parę lat, dużo szczęścia, przypadku ale i ogrom pracy co należy docenić. Niemniej jednak dla mnie dzisiejszy Bayern to nie drużyna na poziomie Realu 16-17, Barcy 08/09, 10/11, 14/15 czy Bayernu 12/13 lub Realu z roku później.

2

@MesQueUnClub96 konstrukcja cepa jest prosta a znalezienie igły w stogu siana jest bardzo trudne

1

@Yosemite wątpię, w zasadzie to Liverpool, City i Chelsea przeszły dalej na 4 hiszpańskie drużyny.
Zobaczymy jak będzie, ale nie zdziwię się jak będzie po pierwszej rundzie 3-2 dla Hiszpani.
W lidze Europy United mogą chcieć się odkuć ale kto wie

2

@sebasek99 mimo uszczypliwości to komentarz przepiękny napisałeś: D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?