jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama Coutinho na przepalke pójdzie i słusznie.
4
@takisobiektos bzdura
1
@sebasek99 Seba oj Seba, Depay to lewoskrzydłowy którego nie mamy, który potrafi poruszać się w strefie ataku na pozycji 9;)
0
Uważam, że ludzie którzy wybierają ciepłe kraje i egzotyki są lekkomyślni. Mieszkasz na jakiś Hawajach a potem żadnej przyjemności z kompieli w Barcelonie, Tajlandi a wszystkie dzikie miejsca są Ci choć trochę znane. Jak gdzieś żyć to tam gdzie czujesz się najlepiej i masz świetną formę rozwoju
0
@Survier Islandia, Norwegia, Kanada, USA, Szwajcaria w tej kolejności
1
@Djzordon Puyol to głównie się leczył i grał 3-2 lata na wysokim poziomie. Pique natomiast to musi dziękować i Puyolowi i Masherano, że tyle jego błędów naprawiali.
Pod względem czysto piłkarskim w aspekcie odbioru piłki to Masherano rzadko się udawało przejść w porównaniu do Pique
0
@Prezes_sycylijczyk raczej nie
0
Masherano to nasz najlepszy obrońca poprzedniej dekady, zapraszam do dyskusji
2
Wybory na La Rambli jak wybory w Polsce, szybko zapominamy o wszystkim xD
0
@BarcaInfo ja tego, że Malcom dostawał CH nie szansy
0
@cules100pro Nunez, Lautaro, Moussa Dembele, Eduardo, Malen, Badou, Isak
0
@jakub1906 jeżeli się nie myle to na twiterku jest pełno sajko Xaviego i jest multum jego specyfiki trenerki
1
@Barca1992 bo gdy ludzie umrą z głodu to w podobnym czasie i będą chcieli robić wspólne groby na dużą ilość ciał
0
@tobiasson92 w lipcu/ czerwcu chcę lecieć na Sycylię, proszę przedstawić mi oferty biletów
0
@Pawlak1992 ale to nie można tylko dwa razy startować?
0
@SiSenior a miarzdzyca z cukrzyca wniebiwzieciem?
0
@BarcaInfo chłop że Skandynawii, wychowany w ciężkim mroźnym klimacie dającym charakteru. Uważam, że Ibra to jest piłkarska klasa i najwyższy poziom. Top 5 napastników w historii
0
@Janas11224 i złota piłkę za 2021!
0
@Colon chcę tego teraz już
5
"wybór Laporty w wyborach jest jak zagłosowanie na PO po rządach PiS, mało kto pamięta smród Tuska bo większy zostawia za sobą Kaczyński czyli w tym przypadku Bartomeu"
Zgadzacie się?
3
@BarcaInfo wstaję rano, schodzę z mojego piętrowego łóżka w bloku i odpalam telewizor z dupą. Piękne czasy a Chyba to była godzina 12 :D
2
@emeu jak Luis coś pierd*****czasem to ja pier*****
0
@BarcaInfo słusznie, kompletnie zbędny zawodnik w tym zespole
0
@APRA jak nie otworzysz drzwi to nikt Ci nie wejdzie
1
@Survier chyba od X do I ale bez A i V xD
0
Komentarz usunięty
0
@itmustbejoke daj spokój, nie lubię dni przed meczem bo zwykle to czekanie jest straszne..
Fajnie że w tym sezonie co trzy dni mecz
3
@KapiFCB a mi się wydaje,że Messi bardziej docenia umiejętności, poruszania się z piłką, gry kombinacyjnej, ekwilibrystyki, techniki, niż ustawienie, wyłożenie, wykończenie.
Poza tym jak można kompetencję piłkarza podważać. Nie da się czegoś robić i na czymś nie znać. @Janiama ma dużą wiedzę na temat piłki a w życiu nie liznął nawet europejskiego poziomu, a co dopiero Leo Messi który .... No sam wiesz co
Poza tym dla mnie Lewy nie jest żadnym najlepszym piłkarzem tego roku. Rola napastnika jest rolą cudowna w takim klubie jak Bayern, trochę Chemii i Czupo Moting może strzelać, i nie chce Lewemu umniejszać absolutnie. Jest w swojej dziedzinie doskonały i mało mu brakuje do perfekcji, ale rolę dla Bayernu jaja miał Kimich to jest dopiero niepojęte, bo robił wszystko od obrony do ataku i gdybym mógł to właśnie jego bym nagrodził. Z resztą skoro świat nie dał złotej piłki Iniescie za 2010, Riberemu za 2013, Xaviemu za 2011, Neuerowi za 2014 czy Van Dijkowi za 2019 to dla mnie nie ma tematu Lewandowski 2020 bo jednak ta równowaga musi być zachowana no z wyjątkiem Modricia. Moim zdaniem od 20O9 do dziś złote piłki powinien mieć Leo bo umiejętnościami był najlepszy to powinni przyznawać również nagrodę za wybitny rok pomimo złotej piłki, która powinna być przyznawana za umiejętności i powtarzalność w tedy Iniesta, Xavi, Ribery może Griezman i Varan dostali by nagrodę w postaci jakiegoś odpowiednika złotej piłki. Poza tym złote piłki za pozycję to też było by sprawiedliwe osiągnięcie oraz jakaś platyna czy diament za całokształt.
Po cichu liczę, że Messi za te 6 a oby 7 złotych piłek dostanie jakaś Diamentowa piłkę na koniec kariery a pichichi zmieni się w Messi łącznie z stadionem Barcy - Estadio De Leo Messi
5
@Pertezm pewnie za duble duble
3
No tak na chłodno to wybór Kloppa wcale nie jest głupi.
Bayern co roku wygrywa ligę i puchar no wow i ligę wygrał po 7 latach.
Klopp zdobył pierwszy tytuł Premier League i to po 30 latach od ostatniego triumfu.
Dla mnie zdecydowanie Klopp.
Flick dużo zawdzięcza odpoczynkowi jaki dostał od losy, który pewnie mocno przyczynił się do wygrania tej Ligi Mistrzów.
Nie dziwi was że w półfinałach były dwie drużyny z Niemiec i Francji, czyli tych które miały zdecydowanie najwięcej czasu na przygotowania?