jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NaFazieHitman mało zawodników ma obniżkę formy? Z młodych to Sancho, Tonali, Chiesa, De Beek czy Camavinga mają średnie sezony i tak po prostu, to ciężki rok
3
@l0Messini wcale nie zdrowsze, też ogrom cukru
0
@Encore ja, często mamy razem nocki?
0
@Conradxc Hajto nie wygrał Olimpiady i mundialu u-20
1
Alaba będzie stoperem Realu i będzie nas wkurw do końca kariery
1
@foczkyyyhg Messi tyle ma w tylnej kieszeni
0
@Herato myśle ze gdyby nie tarczyca, dzień finałowy 98 roku mundialu i te przeklęte kolana to dziś nie było by żadnej dyskusji.
W piłce trzeba mieć dużo szczęścia
0
@Bobo25 no rukolka na chlebku mniam albo szpinak z kurczakiem i pieczarkami!
1
@Oskaer1 gdyby nie to zdrowie to dziś nie było by nawet Mbappe a osumane by był tym najważniejszym Francuzem
0
@sendesara placek jakich mało, właśnie takich ludzi powinniśmy sprzedawać, Trincao mimo licznych wad to zawszę ładnie prowadzi piłkę i ładnie się rusza a to się ceni, jestem pewien,że jakiś pożytek na pewno da nam. Przydało by się u niego więcej szybkości i prawej nogi
0
@MichalZZZ sheffild to zagadka, tak ładnie grali rok temu a teraz prawie spadek
0
@tobiasson92 nie wiem, marca kojarzy mi się z wybuchem Koronawirusa więc jebać ten syf
1
@Homeopata8989 przyszły bramkarz PSG
0
@escarabajo potem Granada, Samper i wielkie nadzieję
0
@sebasek99 dotykam tylko petard z ladem, reszta to debilizm.
0
@avexavi Neymar?
2
@kryhaa najlepszy i najszybszy to po prostu bluza czapka i na dwór, pół godziny biegu potem prysznic w zimnej wodzie i o kacu zapomnisz z jednak ten sposób nie należy do łatwych i przyjemnych. Mimo to działa najlepiej i najszybciej
0
Super, podoba mi się a trzeba czasem w życiu zaryzykować i dać młodym gniewnym szansę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cobra303 a co byś wolał? Plan rozwoju firmy FC Barcelona z udziałem 48 byłych piłkarzy na odpowiednich stanowiskach i planem rozwoju młodych zawodników że szczepem napletka Leo dla każdego wychowanka La Masia, którzy już rodzą się w laboratorium?
Prawda jest taka, że Kadencja jest krótka i Xavi będzie pracownikiem klubu, asystentem, trenerem i będzie pełnił parę funkcji przed przejęciem stołka który dziś grzeję Koeman.
Plan Xavi na 5 lat to plan dobry bo jak niewypału Xavi to będą wybory. Wiele starych kibiców ma dużo do zarzucenia Laporcie bo swoje lody robił, te plotki o życiu w zgodzie ze Rosellem i Bartomeu mnie dobiły i przekonały,że pora klubowi dać nowego bodźca którym jest nowy prezydent a nie odpowiednik PiSu lub PO:D
0
@BarcaInfo 6-2, Guardiola to mój pomysł był no i obiecuję transfer... To tyle:D
1
@Arkon a Semedo i Muenier? Dla mnie top 3 w tym roku ta dwójka!
0
@pacior95 Laporta jest zbędny. Leci na picu i na historii, Font ma memicznego już Xaviego ale to dobry plan
0
@cules100pro Duńczyka, powinien troszkę zwolnić, ale widać braki w grze na najwyższym poziomie. Idę o stówę że Ansu by wbiegł w porę
0
@clyde u mnie w robocie brakuję po 3,4 stówy i my już nawet na to nie patrzymy bo to kur.. norma
Spoko, odda, zaufaj, 5 dych to nie majątek. Ja kiedyś musiałem 5 stów oddawać;D
0
@laikike1 piękne Icon, jednak dla mnie siodemeczka i osemeczka przez jakiś smutek są najbardziej wyjątkowe.
Mimo to znów liryczny rozp i czekam za rok!
0
@Abominacja w końcu kadencja nie trwa w nieskończoność. Xavi ma rządzić na górze w klubie
0
@tobiasson92 on zarabia 4 cos miliona w Lyonie
1
@Derean przypomina Neymara z czasów gdy u nas jeżeli chodzi o ustawienie.
Skrzydłowy z tendencją do 9
0
@horang w punkt