2

@NaFazieHitman mało zawodników ma obniżkę formy? Z młodych to Sancho, Tonali, Chiesa, De Beek czy Camavinga mają średnie sezony i tak po prostu, to ciężki rok

3

@l0Messini wcale nie zdrowsze, też ogrom cukru

0

@Encore ja, często mamy razem nocki?

0

@Conradxc Hajto nie wygrał Olimpiady i mundialu u-20

1

Alaba będzie stoperem Realu i będzie nas wkurw do końca kariery

1

@foczkyyyhg Messi tyle ma w tylnej kieszeni

0

@Herato myśle ze gdyby nie tarczyca, dzień finałowy 98 roku mundialu i te przeklęte kolana to dziś nie było by żadnej dyskusji.
W piłce trzeba mieć dużo szczęścia

0

@Bobo25 no rukolka na chlebku mniam albo szpinak z kurczakiem i pieczarkami!

1

@Oskaer1 gdyby nie to zdrowie to dziś nie było by nawet Mbappe a osumane by był tym najważniejszym Francuzem

0

@sendesara placek jakich mało, właśnie takich ludzi powinniśmy sprzedawać, Trincao mimo licznych wad to zawszę ładnie prowadzi piłkę i ładnie się rusza a to się ceni, jestem pewien,że jakiś pożytek na pewno da nam. Przydało by się u niego więcej szybkości i prawej nogi

0

@MichalZZZ sheffild to zagadka, tak ładnie grali rok temu a teraz prawie spadek

0

@tobiasson92 nie wiem, marca kojarzy mi się z wybuchem Koronawirusa więc jebać ten syf

1

@Homeopata8989 przyszły bramkarz PSG

0

@escarabajo potem Granada, Samper i wielkie nadzieję

0

@sebasek99 dotykam tylko petard z ladem, reszta to debilizm.

0

@avexavi Neymar?

2

@kryhaa najlepszy i najszybszy to po prostu bluza czapka i na dwór, pół godziny biegu potem prysznic w zimnej wodzie i o kacu zapomnisz z jednak ten sposób nie należy do łatwych i przyjemnych. Mimo to działa najlepiej i najszybciej

0

Super, podoba mi się a trzeba czasem w życiu zaryzykować i dać młodym gniewnym szansę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cobra303 a co byś wolał? Plan rozwoju firmy FC Barcelona z udziałem 48 byłych piłkarzy na odpowiednich stanowiskach i planem rozwoju młodych zawodników że szczepem napletka Leo dla każdego wychowanka La Masia, którzy już rodzą się w laboratorium?
Prawda jest taka, że Kadencja jest krótka i Xavi będzie pracownikiem klubu, asystentem, trenerem i będzie pełnił parę funkcji przed przejęciem stołka który dziś grzeję Koeman.
Plan Xavi na 5 lat to plan dobry bo jak niewypału Xavi to będą wybory. Wiele starych kibiców ma dużo do zarzucenia Laporcie bo swoje lody robił, te plotki o życiu w zgodzie ze Rosellem i Bartomeu mnie dobiły i przekonały,że pora klubowi dać nowego bodźca którym jest nowy prezydent a nie odpowiednik PiSu lub PO:D

0

@BarcaInfo 6-2, Guardiola to mój pomysł był no i obiecuję transfer... To tyle:D

1

@Arkon a Semedo i Muenier? Dla mnie top 3 w tym roku ta dwójka!

0

@pacior95 Laporta jest zbędny. Leci na picu i na historii, Font ma memicznego już Xaviego ale to dobry plan

0

@cules100pro Duńczyka, powinien troszkę zwolnić, ale widać braki w grze na najwyższym poziomie. Idę o stówę że Ansu by wbiegł w porę

0

@clyde u mnie w robocie brakuję po 3,4 stówy i my już nawet na to nie patrzymy bo to kur.. norma
Spoko, odda, zaufaj, 5 dych to nie majątek. Ja kiedyś musiałem 5 stów oddawać;D

0

@laikike1 piękne Icon, jednak dla mnie siodemeczka i osemeczka przez jakiś smutek są najbardziej wyjątkowe.
Mimo to znów liryczny rozp i czekam za rok!

0

@Abominacja w końcu kadencja nie trwa w nieskończoność. Xavi ma rządzić na górze w klubie

0

@tobiasson92 on zarabia 4 cos miliona w Lyonie

1

@Derean przypomina Neymara z czasów gdy u nas jeżeli chodzi o ustawienie.
Skrzydłowy z tendencją do 9

0

@horang w punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?