0

@BorzyKrzys Puig powinien za niego grać od początku

1

0

@clyde mógłbym z tobą być na to wychodzi

0

@mkord w tedy to woda jest cieplutko przyjacielu

0

@draxidox spróbuj a zrozumiesz jakie to fajne

0

@19cukier48 brzmi rozsądnie

0

@Matt_i1992 tydzień temu pisaliście,że to busi może odejść bo nie ma kto biegać i walczyć

0

@matirix20 od Adamy ciężko być szybszym. Dembele ma świetne przyspieszenie, ale jak trzeba gnać w jednej prędkości to już trochę nie nadąża

0

Zbliżamy się do połowy stycznia, jak przebiega powrót Ansu? Kiedy wznowi treningi z całą drużyną?

0

@Keson mówię, jeżeli zdrowie jest to Umtiti jest po prostu topem. Chłopak nawet w czasach formy po prostu nie robił błędów i nic mu nie brakowało

1

@Tomek_TF tylko pod tym względem pewniejszy bo w innych okolicznościach już nie koniecznie

0

@Keriox gdybyś widział co oni błędy robią to głowa mała, wątpię, że wygrają

1

@Murazor trochę z tego karnych było, niemniej jednak Memphis ma 1-2 sytuacje na mecz, nawet T. Cwiakała to zauważył no i to jak jego gra przekłada sje na bramki, to jest prawdziwy potwór we Francji.
Oby zmienił tę śmieszna ligę bo poziom jest tam malutki a mysie,że w Barcy może osiągnąć sukces bo potencjał ma ogromny ku temu

1

@jeyx77x co ma Depay nogę ułożona to też jego.

4

Mecz Rannes vs Lyon 2:2
Depaydependencja

Lyon był tragiczny do 80 minuty, Cornet, Bruno, Denayer, Marcelo, Taki Ekambi, Kadewabsystvxfbcośtam najgorszy. Jeżeli Lyon tak gra na codzien to Mistrzostwo będzie wielkim zaskoczeniem... Zapomniałem o De Sciglio i uważam,że Semedo jednak nie był taki zły.
Co do Depaya to muszę przyznać, że chłopak jest niesamowicie silny, to jak trzyma się na nogach jest na najwyższym poziomie, ogólnie grał dobrze, ale nie miał kompletnie z kim.
Zaliczył dziś bramkę nożycami, bardzo ładna, intuicyjną po świetnym zgaszeniu piłki na klatce no i poza tym powinien mieć 3-4 asysty poza jedną bo Aouar nie trafił niedoszły Etoo kadecośtam w słupek dał z 6 metrów i Denayer dwa razy główka strzelił.
Patrząc szczegółowo to Memphis jest jedynym piłkarzem Lyonu któremu piłka nie przeszkadza, Cherki z Coqueretem też dobrze nią operowali, Aouar gorzej zdecydowanie gorzej.
Trzeba powiedzieć, że jak Depay wejdzie w małe gry z Leo, Pedrim czy Griezim to wejdzie na dwa poziomy wyżej, jest on jedyną nadzieją w rozegraniu i skończeniu akcji w szeregach Lyonu.
Szczególnie w pojedynkach siłowych mi się spodobał bo i przyjęcie, zgranie i wyjście na pozycję u niego funkcjonuję, ale niestety nie ma tam z kim grać.

Nie wierzę w Mistrzostwo Lyonu i Memphis też powinien przestać bo z taką grą, ławka to oni daleko nie zajdą poza mistrzem jesieni.

Dla mnie Depay to idealny napastnik dla nas na tę chwilę, brać póki chcą go dać i nie dziwię się,że Ronald go chcę

0

Oglądam dziś Depaya no i w 5 minut mógłby mieć spokojnie dwie asysty, farmer lig to dosyć trafne określenie co do Ligue 1, Bardzo niski poziom zwłaszcza po meczu Barcy:D

0

@mr_robot Lenglet? Nigdy się nie nauczę:D

7

Nie wiem kogo może dziwić dobra postawa Umtitiego.
Jego jedynym minusem to była te decyzja o niepoddaniu się operacji, w aspektach piłkarskich często mógłby uczyć Pique jak się broni.
Schudł, odbył dużo treningów i okazuje się, że jest kapitalnym obrońca który poza umiejętnościami przewidywania ma kupę mięśni i napastnicy zawszę się od niego odbijali.
Swoją drogą dziś ten krok do przodu gry założył pułapkę ofsajdowa to majstersztyk, widać intencje i wyczucie w takich akcjach.
Zdrowy Umtiti to dwie półki lepszy obrońca niż Langlet i oby ten sezon zakończył się z dwójką Umtiti, Aroujo

1

@Janiama mówiłeś o ty. Już kiedyś i dziś na to zwracałem uwagi i na prawdę nie było tragedii.
Poza tym ustawiony był on wyżej niż Pjanic i Busquets więc też nie możemy wymagać od niego powrotów na miarę Griezmana

1

@FIJI prosiło się, żeby szansę dostał Konrad

0

@Elnuum najlepsza wersja Cou to nie jest wizja która mnie przekonuję widząc jak gra Pedri.
Zarobić i tyle

0

Nie ma piękniejszego widoku niż Griezman po strzeleniu gola, no może Pedri asystujący Ansu po wygraniu pojedynku w środku pola przez Moribe;D

0

@Ronmes no może pierwsza bramka nie słuszna?

0

@Lordzi gramy 3-5-2 a czasem 4-2-3-1
Dziś 4-3-3 nie było

0

De Jong i dwa wielbłądy na samym początku i ogarnął się pięknie, plus ta prostopadła piłka przez pół boiska - magia

1

@Wossi61FCB ręką jest ręką, ale wiesz... Bez przesady
Nabiał go piłka odbiła się fartownie ale czegoś takiego nie możemy gwizdać

1

@macio_944 w zasadzie w każdym meczu był tego pierwiastek. Masa błędów z tyłu i masa setek nie strzelonych które wiele zabrały. Tak na prawdę moglibyśmy dziś być w miejscu zupełnie innym gdyby te detale.
Koeman dobrze radzi sobie z tą kadrą a te błędy i niedopatrzenia zabierają mu to, że Barca w końcu kreuję masę sytuacji i dobrze wychodzi z pod pressingu

0

@jeyx77x no i kto się zna?

3

3-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jeden mecz zakończony jakimś 3-4 do 0 i debiut Moriby, Konrad za Dembele, odpoczynek Pedriego, Alby i Desta!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?