La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

1

No ostatni mecz i póki co ten to jakaś ta Barcelona inna niż ta z zeszłych lat. Bardziej pewna, kreatywna, widać tą młodość połączoną z doświadczeniem... Szok. Osobiście nigdy na Koemana nie narzekałem aż tak bardzo, IMO chłop jest w dużo gorszym położeniu co Valverde i Setien, a jednak Jego drużyna potrafi grać tak jak za najlepszych meczów Valverde. Oby tak dalej, bo IMO drużyna z Koemanem ma przyszłość.

1

@macio_944 w zasadzie w każdym meczu był tego pierwiastek. Masa błędów z tyłu i masa setek nie strzelonych które wiele zabrały. Tak na prawdę moglibyśmy dziś być w miejscu zupełnie innym gdyby te detale.
Koeman dobrze radzi sobie z tą kadrą a te błędy i niedopatrzenia zabierają mu to, że Barca w końcu kreuję masę sytuacji i dobrze wychodzi z pod pressingu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?