jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro komentator powiedział, że nie widzi go przy piłce gdy ta była u Minguezy a Puig na drugiej stronie boiska i to tyle.
Zaliczył jedno ryzykowne podanie które skończyło się stratą i w zasadzie to tyle z minusów.
Miał na pewno więcej zadań z tyłu niż z przodu. grał z piłkarzami bardzo zmęczonymi i dlatego też nie był w stanie robić ci zwykłe
0
@dzagos pewnie, że ten dzień więcej jest lepszy, ale dogrywka i karne to większy wysiłek psychiczny..
Tak naprawdę pol godziny w tę czy w tą to to nic, w tę pół h piłkarze zrobili po 3 km więcej, ale chodzi bardziej o to że głowa musiała być w koncentracji kolejne 45 minut i to w tym upatruje większy problem.
Zwłaszcza, że Busquets, Messi, Dest, Pedri, Brait mają dobrą sytuację przed Niedziela.
Najbardziej bije się o Dembele i De Jonga
2
@Ojciec5tkidzieci jak większość to pizdeczki w rurkach
0
@Encore dokładnie naorzykład Arjen Robben i ta niepewność czy zejdzie na lewą czy na prawą
32
Pogoń Pjanicia i Lengleta za Januzajem to było prawdziwe cudo.
1
@michal26 dajcie statystyki, dla mnie spokojnie ponad 15
13
@Encore głos rozsądku, na boisku musiał grać z jednonoznym Trincao, Żółwiem Miralenem, półprzytomny Dembele a i tak robił co mógł
17
Ide i zakład, że dziś De Jong pobił rekord przebiegniętych kilometrów w 90 jak i 120 minut, co za płuca
6
@BarcaInfo teraz minuty panie Koeman
Swoją drogą właśnie chyba to chciał Koeman u Rikiego.
Chciał, żeby on dojrzał do tej koszulki i chyba dziś można o nim powiedzieć jako 100%pilkarz
Teraz tyłko minutty
1
@Coutinho007 otóż to.......
4
W końcu można napisać
Frankie The Jong!
Co to był za mecz
0
@kamilo0066 nie mamy i czym rozmawiać, od Griezmana dziś byli lepsi Dembele, Aroujo, De Jong czy Terstegen ale potem Francuz
0
@tristan87 o ironio i otóż to
0
@LuisSalvano co zmieniają zasługi?
8
@insp1re nie zgadzam się.
Weźmy poprawkę na to, że on trzy lata się albo leczył albo zwijał z bólu.
Ktoś po tylu kontuzjach dochodzi sezon do formy i to trzeba zrozumieć, narazie to są momenty, ale im dalej w las tym będzie lepiej.
Dziś noga była źle ułożona ale jak przypomnicie sobię wykończenie Neymara w niektórych sytuacjach to na prawdę nie jest zle z Dembele.
Apeluje o spokój
13
Co jak co, się Barca potrafiła wygrać mecz bez Messiego w składzie, bez Xaviego, Iniesty, Neymara czy Puyola i Daniego Alvesa.
Ja jestem zadowolony xD
7
Mógłbym tuzy wymienić co karnych nie strzelili.
Tych najważniejszych w ich karierze.
Leo z Chelsea, z Chile
Cristiano z Chelsea z Bayernem
Terry z United.
Kaka z Liverpoolem
Kuba z Portugalią
Ramos z Bayernem
Ale to Griezman jest tym najgorszym, opamiętajcie się
0
@LuisSalvano nie mogę wyjść z podziwu,że on sprintował w 118 minucie, popełnił z 50 strat ale umówmy się gdyby nie on to kto
5
@itmustbejoke on nie grał zle, sytuacja jest tutaj kluczowa, wziął odpowiedzialność na siebie i to przechyla szale na jego stronę
2
De Jong dziś zrobił 16 kilometrów na bank.
Mógłby Maraton przebiec, skoro w interwale zrobił tyle to 40 by zrobił z palcem w dupie Fede Valverde
1
Chyba dziś nie, ale jutro trzeba w końcu poruszyć temat nieużywania La Rambli podczas meczów. To jest niepojęte jak dużo złego daje ten komentarz w trakcie, obraz gry jest tak zakrzywiony przez emocje czy nietrafne opinie "ekspertów" potem wyciągamy z tego wnioski, to zjawisko jest bardzo nie zdrowe zwłaszcza dla kogoś kto meczy nie ogląda.
Mecz bardzo dobry że strony obu ekip, setki po każdej ze stron a to co w dogrywce to w dogrywce musi zostać. Dembele nie powinien wyjść na drugą połowę, oddychał rękawami plus skurcze które definitywnie powinny zakończyć jego występ.
Można powiedzieć, że szklanego Dembele trzeba zapomnieć i wymazać z pamięci ( obym nie wykrakał)
Brawo za charakter, dużo nas kosztował ten mecz i trzeba mieć pretensje do Koemana tylko za to,że kiedy trzeba było ogrywać Konrada i Moribe to tego nie robił a dziś świeży skrzydłowy by nam zakończył mecz.
Boję się, że ten mecz wykończy naszą drużynę na dłuższą metę, RSSS tylko gorzej odczuję ten mecz i przewiduję że obie ekipy spuchną w najbliższym czasie.
Aroujo i linia obrony dziś na 5 bo mieli masę roboty i w zasadzie błędów nie popełniali, obraz meczu nie odda tego, że Sociedat klarownych okazji nie miało i Mingueza z Langletem wywiązali się o dziwo prawie w stupricebtach ze swoich zadań.
Czy coś trzeba dodać? No tylko to, żeby chłopaka w wannach lód nie stopniał bo regenerację jest bardziej niż kluczowa, oby jutro Real też przeszedł przez dogrywkę.
Depay ehh
Laporta/Font ogarnięcie to bo nie ujedziemy tego
0
Wypaliłem dwa razy olejek.
Nigdy więcej takich meczy, ja pierdolę
0
@aleksandrowielki a te Sociedat to co?
0
@Tomo1989 ostatni raz to w Audi Cap z Bayernem jak dobrze pamiętam i poezja Thiago
0
Ten mecz jest tak ciężki,że aż idę się porozciągac
1
Dembele od godziny nie powinno być na boisku, dziś Francuz ma wszystko wybaczone, on ledwo na oczy już patrzy
1
@norbi77 trochę tak, widać było, że uciekał tą ręką i tak na prawdę to nie miał co z tą ręką zrobić. Przepisy do przeanalizowania
2
Wiem,że Dembele ledwo co biega i robi głupie straty, ale gdzie ten szklany Francuz? On zryw za zrywem na zmęczeniu robi, dla mnie to jest niepojęte
0
@BarcaInfo dobry? To była by formalność
0
Będziemy płakać. Najbardziej mnie boli, że były mecze żeby dać pograć gówniarza a oni grali w tedy mało