0

@10SzymonBarca10 ciężko stwierdzić. W tym ustawieniu jest niezbędny bo jedna strona jest do ataku a druga służy do asekuracji.
Griezman dużo daje w powrotach, Fati, Dembele w życiu nie będą tak pracować w destrukcji

3

@Coutinho007 pod Milika i lewego idealnie.
Zieliński na skrzydle jak Stary dobry Cou w środku topór w postaci Klicha i Grześka, na lewej nasz Dembele czyli Jóźwiak i by piłeczka chudzila

0

Było -25 i chodziłem sobie w polarku w pracy na podjeździe. Dziś w słońcu 11 na plusie i w zasadzie czuję się dziwnie bo w poniedziałek miałem ta hardcorową zmianę a jest czwartek.
Czuję się bardzo zdrowy i cieszę się, że przez te zimne prysznice i temperatury stałem się odporny i silniejszy na chłód.
Jutro morsowanie, pozdrawiam!

0

@PaPo jak one są otwierane dopiero na wiosnę. Pewnie w połowie marca otworzą

3

@szela1899 nie rozumiem jak do tego mogło dojść.
Pamiętam jak na jesień w 2017 grał świetnie i mówili się, że Isco w końcu odpalił na dobre. No i tyle z tego było, wygodnie ma w Madrycie.

0

@arasz1819 ja przedewszystkim szukałbym trenera po szkole niemieckiej, który ma otwartą głowę i umiejętność zmiany strategii na mecz. Czy Włoch to da? Pewnie nie i będziemy grali jednym sposobem i tyle z tego będzie

0

@Lub567 to są życzenia i oby na tym się nie skończyło

1

Neto
Aroujo, Mingueza ,Umtiti
Trincao, Puig, Pjanic, Junior
Collado, Brait i Konrad
Chociaż uważam, że może nie daj Bóg wyjść Dembele w pierwszej.

Albo Neto
Mingueza, Aroujo, Umtiti, Junior
Puig, Pjanic i Moriba
Konrad, Brait, Trincao

Bez kontuzji, szybko, łatwo i przyjemnie.


1

@FanBarcy22 gdzie on miałby grać?

0

@BorzyKrzys nudesy to nie wstyd? Kobiety go powoli chyba tracą

1

@Ojciec5tkidzieci może to mieć rację bytu, Ligue 1 jest dramatycznie słaba jak na swój potencjał i po epizodzie w tak technicznej lidze jak Włoska powinien tam spokojnie zostać czołowym strzelcem

0

@tmQbassive pod względem czystych umiejętności? Oblak, Stegen, Courtois, De Gea, Neuer potem dopiero Szczęsny

0

@Janiama oni na pewno wiedzą, rozmawiają i zdają sobie sprawę, że nie można odwalić jajec.
Wiesz jak to było rano na treningu gdy przeciwnik wieczorem zaliczył taką gafe

3

@Herato niewypał, ale w Barcy B grał dosyć dobrze, nawet oglądało się w tedy jakiś mecz dla niego. Niestety trenerem był w tedy Enrique który nie dał szans, poważnych szans Samperowi, Adamie ( choć ten co grał to grał kapitalnie) czy Sandro. Kariera Roberto to tylko i wyłącznie kontuzja Alvesa, bez tego dziś nikt by o Roberto nie słyszał.
Koeman ma ten plus że ma ogranych o wprowadzonych Mingueze, Aroujo, Pedriego i tego mu nikt nie zabierze. Jeżeli ci piłkarze zrobią karierę to głównym powodem będzie Koeman który na nich postawił.

Co do Haliliovicia to mogły zagrać ogon w lidze a często były wyniki 4-0, 5-0 a nawet i 7-0 idealne środowisko żeby wprowadzać młodego skrzydłowego, no się cóż... wchodził Rafinha, rzadko Alcacer i Turan bo MSN nie znalo słowa odpoczynek

6

@Criss18Barca no tak. Jaki sens ma odbycie się kary tylko w meczu ligowym jak kara była w superpucharze

0

@Coutinho007 tak szczerze to byłby to najlepszy scenariusz dla drużyny ponieważ w powietrzu już czuć zapach euro a za rok zdezelowany mundial i najbardziej zniszczony sezon jaki był.
Te trzy sezony 20/21 21/22 22/23 i tak naprawdę 19/20 to jakaś masakra dla tych zawodników

1

@Coutinho007 ja wierzę, że stanie się cud i Umtiti będzie zmuszony do gry z Aroujo na stałe i przestaniemy tracić bramki i wygramy wszystko, tak będzie:D

0

@elmayakos tutaj to znalazłem. Wybacz,że późno, się ciężka noc;)


1

Rozsądek podpowiada mi tylko jedno xD
My ten mecz przegramy, już to czuję.
Mimo to drużyny z La Liga odpadają hurtowo i to zaczyna być druga szansa dla nas na tytuł w tym sezonie

1

@BarcaInfo mogli by podobne wieści na temat Depaya podać;)

0

Oby to euro było w jednym kraju, chciałbym zobaczyć je na boiskach Londynu, Manchesteru czy Leeds.
Najlepszy kraj do takich rozgrywek, plus w miarę chłodno.

0

@BarcaInfo no tak, przecież za rok mundial, się mu ten czas spierdala.
2010 i 2014 dzieliła próżnia czasu, potem 2018 i jakoś tak też szybko, matura, prawko itp nawet się nie obejrzałem i za rok mundial....

0

@kkbarca do tego Mingueza który z ryja i że styku gry przypomina Ramosa, to będzie nasz Ramos

0

@LeoMessi1994 kebabu, pizza jest świetna

0

Czemu nie można dziś zabrać się za głosowanie korespondencyjne i ogarnąć tego do lutego?

0

@SithRM transcendencja to piękne zjawisko.
W życiu chodzi o to, żeby przekraczać limes

1

@JarekS tak z punktu widzenia Depaya. Koeman który zrobił dla niego wiele przedstawia mu lukratywną ofertę z Barcy o której nigdy raczej nawet nie musiał bo on od małego fan Man Utd i Beckham, 7 na koszulce wiesz o co chodzi.
Dzwoni Perez i Zidane który oferuje Ci ławkę bo Hazard i Benzema Plus trzon zespołu w starym wieku.
To się w ogóle mu nie opłaca, pójdzie do Barcy, jestem pewien

0

@Comentateiro na maturze umiał się rozpisać jak wiedział o Lalce tylko tyle że jedna była tam dziwką

1

@Coutinho007 taki moment był, Niestety to tylko moment, mogliśmy mu dać grać chociaż w Barcy B

0

@IronSanHybrid tijuana - San Diego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?