jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Senyer oby Seba odchodził powoli do wyższych lig
2
@BarcaInfo po cichu liczę na Frankie- Roberto w środku.
Takich płuc nawet Baya munia nie ma!
1
@Tomek_TF na wiosnę był blisko i wyglądał słabo, w starych fryzurach tylko raz się wygląda dobrze
1
@bartoszekkk niby tak.
Ale czy my nie chcieliśmy prezydenta który zajmie się rozsądnymi ruchami transferowymi?
Alaba to nie jest żaden gwarant jakości jak 7-8 lat temu kiedy już coś 3 dobrych lat był na topie na swojej pozycji. Dziś jest to środkowy obrońca, który popełnia szkolne błędy i ma parę wad których już nie wyleliminujesz.
Zdobył 2 razy ligę mistrzów conajmniej 135 tytułów mistrza Niemiec na pewno że 67 tytułów pucharu Niemiec i że 100 pozostałych pucharów jakie są do zdobycia.
Krótko mówiąc no to już wygrał absolutnie wszystko i w zasadzie to nie ma w nim za Bardzo ambicji, żeby walczyć o niektóre rzeczy, podobny przypadek co Varane który w lato wygra ostatnie trofeum jakiego nie wygrał czyli Euro.
Najgorsze jest to,że Ci piłkarze wygrali wszystko a daleko im do 30 roku życia. Pensja to sprawa która jest najgorsza bo 11 mln euro z gościa który będzie pikował w dół w imię dosmazenia Realowi to absurd.
Ostatnia sprawa to Langlet, Umtiti, Mingueza, Garcia, Aroujo, Todibo.
No cholera nie jest zbyt potrzebny. Z tego grona pożegnamy pewnie Umtitiego, Todibo a Mingueza zostanie naszym prawym obrońca a Roberto pójdzie do środka ale to i tak szkoda potencjału Garcii i Aroujo
1
@norbi77 mógł zostać przy 19 ta 9 mogła by być Ansu
0
@Janiama no wychodzi, że nie każdy ma pojęcie o piłce bo to coś na porządku dziennym. Ale czego oczekiwać po społeczności która chce dać ter stegenowi opaskę bo krzyczy na obrońców, tak jak każdy bramkarz na świecie.
0
@YoNoEntiendoNada też mi się wydaje,że to koniec kariery trenerskiej Lamparda. No bo gdzie będzie trenować? United, Totki, Chelsea, Arsenal, Liverpool odpadają niżej też nie zejdzie bo to się nie opłaca trenerowi Chelsea.
Może kadra Anglii by go wzięła jakby nie miała dobrego trenera się ma.
Dla mnie to szybki koniec kariery bo po prostu nie ma gdzie trenować po Chelsea, no chyba, że Chiny, MLS bo angielski też tylko zna.
Gerard po przyszłym epizodzie z Liverpoolu będzie miał taki sam problem
1
@MarcelNJ11 Mount i Abraham>
Wystarczyło kupić i zrobić obronę a nie kabinowac gdzie jest dobrze
0
@bartekvisca w życiu żadnej kontroli nie było xd
1
@Bogan po prostu to były twoje czasy początku.
Ja mam identyczny syntyment do 2010-2011 coś takiego
0
@Ramos9248 woda jest fatalnym rozwiązaniem, zwykle chcę się bardziej jeść.
Ja polecam zjesz coś co nie ma kalorii jak pieczarki;)
0
@Rudi35 ja się węglem kiedyś tak załatwiłem ...
0
Albo 3 asysta Depaya albo bramka po samobuju Saint Etien, bardzo dobry mecz Holendra
3
Druga asysta Depaya. Dziś nie bierze udziału w rozgrywaniu, dobrze się ustawia żeby piłkę podać na czystą pozycję.
Na prawdę ten transfer by nam dużo dał
0
@LuisSalvano jestem pod wrażeniem siły nóg Depaya, myślę że mógłby walczyć o pobicie rekordu siły strzału. Strasznie mocno się na nich trzyma i na tym opiera swoją zastawkę.
Cicho wierzę, że przyjdzie teraz, ale oby w ogóle przyszedł
0
@robsesh jeżeli biegasz bardziej niż amatorsko to tak, bardzo ciężka sprawa bo to cholernie trudne wyzwanie ale płuca że stali
1
@Keson skąd wiesz że nie zwraca?
2
Depay kolejna asysta, ależ on ma nogę ułożona. Zabójcze ma centry
3
@Rudi35 jak zjesz za dużo witaminy c to też umrzesz, generalnie tfu na idiotów którzy doszukują się nie wiadomo czego w szczepionkach, oby mniej takich szczurów
3
@Dankhog dziś było tyle miejsca, że i Perquis i Benish by mogli podryblować
0
@VenoM skoro trener tak uważa to siedzimy cicho i tak to potrzebne
1
@Xavyol spokojnie, on był do bolu skuteczny czego nie można w tym sezonie powiedzieć nawet o Messim. Dobrze, że za miesiąc już wróci
0
@eckov przecież to po właśnie xd
4
@MaŁolat myślę, że trzeba się spytać trenera bo ty zapewne na ten temat wiedzy większej nie masz
0
@Granto jak się wierzę w gazety to tak jest
0
@CatalanDream jak się podejmuje nieprzemyślane decyzję to tak to jest. Serio? Serio ktoś myślał, że on wygryzie Pogbe czy Bruno? Ludzie nawet Puig by na wypożyczenie odszedł.
2
Komentarz usunięty
2
@Rewolucja123 specjalność Pedriego, nie ma go wcale a tu nagle cyk i jest ważny w akcji xd
0
@tbas Umtiti to zawalił kiedyś jakaś bramkę bo nie przypominam sobie
1
Komentarz usunięty