- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
32 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
2
Depay kolejna asysta, ależ on ma nogę ułożona. Zabójcze ma centry
1
@jeyx77x Będziemy mieć z niego pociechę. Szkoda, że dopiero od przyszłego sezonu, a nie w tym...
0
@LuisSalvano czyli jednak latem a nie jak wcześniej "na pewno przyjdzie zimą bo 5 mln to śmieszne pieniądze"?
;)
Co się zmieniło?
0
@Bobo25 Wybory zostały przełożone, to się zmieniło. Od początku była mowa o tym, że transferów Z i DO klubu nie będzie przed przyjściem nowego prezydenta.
0
@LuisSalvano jestem pod wrażeniem siły nóg Depaya, myślę że mógłby walczyć o pobicie rekordu siły strzału. Strasznie mocno się na nich trzyma i na tym opiera swoją zastawkę.
Cicho wierzę, że przyjdzie teraz, ale oby w ogóle przyszedł
0
@jeyx77x Oj teraz to będzie ciężko... Latem to z palcem w nosie, bo będzie już po wyborach, a Lyonowi nic płacić nie trzeba będzie.
0
@LuisSalvano nawet jakby wybory sie odbyły nie było by transferów do nas. Chyba żeby zdązyli kogoś wcześniej sprzedać. Nowy prezydent nic by tu nie zmienił.
0
@Bobo25 A skąd wiesz jakby dogadał się z Lyonem? Może by go wypożyczyli z obowiązkiem wykupu po sezonie, czy po prostu z odroczeniem płatności do czerwca / lipca?
0
@LuisSalvano No przecież już wypożyczyli jednego atakującego Moussa Dembele. Mieli oddać kolejnego bez żadnego zastrzyku gotówki (bo piszesz o wypożyczeniu czy płatności w czerwcu) na wzmocnienie?
Po wypożyczeniu Dembele już było pewne że Depay zostaje do końca sezonu.
0
@Bobo25 Chodziło mi o odroczenie płatności. Finalnie Lyon dostałby 5 baniek, ale dopiero latem. A tak nie dostaną nic, zaś do nas nie trafił porządny zawodnik.