2

Bielik ma po Euro, Fati pewnie już po sezonie i powoli trzeba się szykować że szybciej skończy karierę niż ja zaczął.
Piękny dzień ..

4

@Avatarr nie zdziw się jak już nigdy nie wróci

0

@meteo100 Dembele miał problem z mięśniami a Fati z kolanem, tutaj jedynie co to zbyt słaba rehabilitacja, ale nie chcę mi się wierzyć w takie rzeczy na takim poziomie

0

@BarcaInfo chodzi o ten marcowy,?

0

@Katalonbar pamiętam jak kiedyś ktoś powiedziałem że Neymar będzie świetnym ofensywnym pomocnikom, został bardzo zjechany bo Neymar chudy itp.
To był 2014 rok

0

@cat_r37 mówię przyszłościowo, raczej Van Dijk euro nawet ominie

0

@Coutinho007 zdecydowanie lepszy

0

@Batys ktoś skaczę w ogóle w b Klasie? XD

2

@Ojciec5tkidzieci mnie zawsze ciekawi jak to wyglądało, czy na prawdę krwawo, czy raczej więcej strachu i rozkazów. Czy oni byli jakimiś bossami czy dziś dla pierwszego lepszego użytkownika siłowni na strzała, czy latali w zbrojach i każdy z mieczem czy tam dzidą czy kamieniami się rzucali

0

@Coutinho007 grał w fatalnym shalke, Aroujo też by nie przetrwał w takiej drużynie. Zobaczymy teraz na ci go stać

1

@cat_r37 Griezman gra ponad stan bo często robi za pomocnika, goleadora i obrońcę, można mu zarzucić wszystko, ale chcę mu się strasznie i takimi piłkarzami myślimy się otaczać

0

@MarioVeB! Aroujo wczoraj tak poszedł z obroną Bilbao, że miałem przed oczami młodego Etoo, na obrońców mają Chyba lepszy patent nawet
Urugwaj to naród, któremu trzeba kibicować!

0

@Mixtape jak się znasz j masz kapitał to spoko jak nie to dużo stracisz, odpowiedzialna rozrywka

2

Liverpool kupił Kabaka, jeden z największych potencjałów w młodym pokoleniu, Klopp ma ludzi do gry 3-4-3 albo 3-5-2 .
Odbiegając od tematu mam wrażenie, że piłka idzie w stronę wahadeł i dobrze, gra stanie się bardziej szeroka i dynamiczna.
Sam Liverpool myślę,że kupi wahadłowego i z Arnolda zrobi pomocnika bo u niego widzę potencjał na dobrego rozgrywającego.
Cieszę się również, że Barca stara się grać tego typu formacjami a Koeman w meczu często zmienia formacje to bardzo dobre.

1

@barcowy1899 Varane wchodził do kadry gdy miał czysciutkie papcie w postaci Pepe, Carvalhio i Ramosa.
Aroujo miał Langleta i musiał dać radę

0

@TylkoBarca7273 ten Kounde to niezły przykład, fajny obrońca, ale serio dość już Francuzów w linii obrony.
Mnie bardziej Garcia przekonuje

0

@kewin Francja ma Giroud, który pewien poziom trzyma, mimo to uważam, że taka kadra nie ma napadziora lepszego na tę pozycję to na prawdę średnio.
Jest niby Ben Yedder, Martial, Lacazette ale nadal takiego killera brak.
Kto wie, może Haller dostanie minuty? Przydałby im się naoadziior

1

@PatrychoO szkoda, że do 1000 nie dobiję, było by najpiękniej. Szczerze myślałem,że asyst ma więcej:D

0

@Pawel13sz tak, wszystko układa się od dłuższego czasu w naszą forme i słabość Realu

1

@MesQueUnClub_87 jestem na wpół ślepy od dziecka i tylko słyszę jak szklane domy tłuką się o zdarte serca.
Nie no, parę z wymienionych rzeczy nie miałem już w życiu i ostatnie dwa to w zasadzie nic specjalnego (korona) a i pić można bez umiaru;D
Dotyk pozornie może wydawać się kłopotliwy, natomiast zależy w jakiej skali dotyk. Taki kompletny, że nic nie czujesz? To byś pewnie zbyt długo nie pożył, bo skąd miałbyś wiedzieć, że chce Ci się jeść, pić?
Taki tylko,że nie czujesz skóry? Do przeżycia.
Najbardziej kłopotliwy jest wzrok i takiego życia sobie nie wyobrażam, ale najbardziej irytujący musi być brak słuchu. Możesz wszystko,się tak na prawdę nic;/

2

@Khajio Monaco to w ogóle instytucja bardzo ciekawa.
Świetne, bogate miejsce do pracy. Mają parę talentów i mam nadzieję, że wpłyną trochę na rozwój ten pozornie dobrej ligi.

1

@avanes wyrywanie zębów? Rozumiem konwencję ale tutaj ktoś nie przegiąl?

3

@BarcaInfo oby, trzeba polecieć za wszelką cenę na mecz Leo, tego sobie nigdy już nie daruję

0

@Kusco15 warto, ale można wpaść w depresję, bardzo smutna seria, ja odpuściłem na 4 sezonie i chyba już nie wrócę. Ostatnio ogólnie odpuszczam seriale

1

@sendesara boję się, że kariera Fatiego skończy się szybciej niż zaczęła. Jeżeli jego problemy z kolanem nie przestana występować to Niestety z uwagi na finanse będzie on jednym z pierwszych do sprzedaży

2

@A_Gomesinho_21 Real to ma dramatyczna sytuację kadrowa. Oni nawet nie mają podstawowej 11 bo Hazard to bomba tykającą.
Do gry na ławce mają Viniciusa, Isco, Mariano czyli nie mają nikogo

4

@Pilka_jest_okragla kontra świetna, zachowanie De Jonga, Griezmana czy Pedriego to klasa. Dembele trochę zrabał ale no cóż, ja się cieszę:D

2

@Mathew16 ten kierowca przez trzy lata po zdaniu prawka notorycznie łamał ręce, wyczucie wróci za jakiś czas. Ja na przykład widzę, że już tak nie polega na szybkości, więcej gra piłka i dużo więcej biega niż kiedyś

1

@Tomek_TF jak przypomnę Sobie jakim klocek jest Pique to aż mnie skręca, tak jak jego każdy zwinniejszy napastnik

1

@kuba1308VeB typowi Polacy, pokrzyczeli, pokrzyczeli i nic z tym nie zrobili xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?