0

@qruczek no ale co nie miał racji?
Laporta wrócił na gotowe. Fontowi można zarzucić naprawdę dużo, ale akurat bardzo się napracował przy swoim projekcie a w zasadzie już wiadonozl, że przegrał

0

@BarcaInfo każdy lewonożny w ofensywie poza typową dziewiątka skończy z czasem na dziesiątce.

3

Komentarz usunięty

3

Będę budował iglo, nigdy jeszcze nie byłem tak kreatywny w zime xD

0

@patry295 s taki wyszczekany byłeś pół roku temu :D

0

@GeneralXavi kiedyś już był tu generał Xavi

1

@Mathoue osobiście, prędzej wyjdę teraz niż na strajku kobiet. Teraz wydaje mi się, że po prostu chodzi o przejęcie mediów a nie o drugie dno.
Nie urażając kobiet, ten temat nawet bardziej mnie porusza, chyba dlatego,że to już w atak każdego a nie tylko w kobiety, kobiety które bez chwili namysłu poszły śpiewać jeb PiS itp.

0

@Zieliniak dziś TVP a do soboty eleven wróci xd

3

Komentarz usunięty

0

@Yosemite gdyby nie tę więzadła w Monaco po transferze...
To chyba był ten sezon gdzie normalnie krzyżowe leciały u każdego po kolei...
Szkoda, bo potem United, Chelsea były nieporozumieniem.
Uważam że gdyby nie kontuzja to dziś byśmy mówili Falcao, Lewy Suarez

0

@avanes powinno być w 1 na Bosaka w drugiej na Bosaka

2

@Davvd moim zdaniem to jest świetny scenariusz, bo odczuwają go 20-30 klubów na świecie. Jest to trudne dla tych co walczą na trzech frontach oraz DJa tych którzy awansują do fazy pucharowej ligi Europy/ Mistrzów.
Oni dołożą juniorów do składu i jakoś to udźwigną, młodsi na tym zyskaja i świat piłki zrobi się większy. Słabsze kluby nie mają wielu piłkarzy w kadrach lub też szybko walczą o miejsce w lidze i dobry rezultat w pucharze i nie martwią się Europa.
Obowiązkowo 5 zmian musi zostać na stałe i dogrywki muszą iść do lamusa i wszystko będzie dobrze.
Cieszę się, że mam mecz co 2-3 dni, jest co robić

2

@Davvd przypominam,że następny sezon będzie ciężko bo w jesień 2022 będzie mundial xD
Poprzedni, aktualny i następne dwa sezony to będzie istny Maraton dla piłkarzy !

0

@Coutinho007 jeżeli tam nie doszło do naciągnięcia więzadeł tylko skręcił kostkę to może się kłuć, przyspieszy to powrót się mu nie zaszkodzi

0

@clyde dziewczyny na obsłudze w mięście to mają przejechane. Zawszę jakiś kuźwa pajac będzie adorował

4

@gryfiT. No widzisz, największa szklanka w historii jednak nią nie jest jak Valverde jej nie dotyka.
Ernesto powinien odszkodowanie zapłacić za trzy lata niszczenie tego piłkarza

0

@Filip1212 nie to że nie lubię a chciałbym parę zamienić żeby do PL wróciło Derby, Blackpool Rovers, Briminghan :)

0

@clyde jednak życie bez zbędnych cukrów jest o wiele lżejsze

1

@Gaz kogo jak kogo, ale Koemana nie można posadzić o taki proceder.
Po prostu chłop widzi w Trincao coś wyjątkowego ( mini z resztą ma rację bo to widać na pierwszy rzut oka) a w Konradzie tego po prostu nie ma ,mimo momentów w których Konrad klasę pokazujem.
Tajemnica rozwiąże due jak odpadniemy z LM i Liga już będzie przegrana, w tedy młodzi będą grać

0

@Rajek99 kiedyś wygraliśmy tak Segunda... To było piękne

0

@AnnaMarianna dzień w górach z narzeczoną.

1

@MarshallLAW jak otworzą stadiony to lecę chodźby się paliło

1

Come Join the murder!

2

@norbi77 jak zwykle w punkt!

1

@koszol rodrygo nie widziałem już któryś miesiąc

15

@Comentateiro ja tylko przypomnę, że ty rozmawiasz z Ronaldem Koemanem, gościem który dał nam puchar Europy. Grzeczniej trochę

0

@Zolwigrajek on gra drugi sezon na tym poziomie

0

Pedri to największy talent od czasów Neymara.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@skakun95 czas i jeszcze raz czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?