jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qruczek no ale co nie miał racji?
Laporta wrócił na gotowe. Fontowi można zarzucić naprawdę dużo, ale akurat bardzo się napracował przy swoim projekcie a w zasadzie już wiadonozl, że przegrał
0
@BarcaInfo każdy lewonożny w ofensywie poza typową dziewiątka skończy z czasem na dziesiątce.
3
Komentarz usunięty
3
Będę budował iglo, nigdy jeszcze nie byłem tak kreatywny w zime xD
0
@patry295 s taki wyszczekany byłeś pół roku temu :D
0
@GeneralXavi kiedyś już był tu generał Xavi
1
@Mathoue osobiście, prędzej wyjdę teraz niż na strajku kobiet. Teraz wydaje mi się, że po prostu chodzi o przejęcie mediów a nie o drugie dno.
Nie urażając kobiet, ten temat nawet bardziej mnie porusza, chyba dlatego,że to już w atak każdego a nie tylko w kobiety, kobiety które bez chwili namysłu poszły śpiewać jeb PiS itp.
0
@Zieliniak dziś TVP a do soboty eleven wróci xd
3
Komentarz usunięty
0
@Yosemite gdyby nie tę więzadła w Monaco po transferze...
To chyba był ten sezon gdzie normalnie krzyżowe leciały u każdego po kolei...
Szkoda, bo potem United, Chelsea były nieporozumieniem.
Uważam że gdyby nie kontuzja to dziś byśmy mówili Falcao, Lewy Suarez
0
@avanes powinno być w 1 na Bosaka w drugiej na Bosaka
2
@Davvd moim zdaniem to jest świetny scenariusz, bo odczuwają go 20-30 klubów na świecie. Jest to trudne dla tych co walczą na trzech frontach oraz DJa tych którzy awansują do fazy pucharowej ligi Europy/ Mistrzów.
Oni dołożą juniorów do składu i jakoś to udźwigną, młodsi na tym zyskaja i świat piłki zrobi się większy. Słabsze kluby nie mają wielu piłkarzy w kadrach lub też szybko walczą o miejsce w lidze i dobry rezultat w pucharze i nie martwią się Europa.
Obowiązkowo 5 zmian musi zostać na stałe i dogrywki muszą iść do lamusa i wszystko będzie dobrze.
Cieszę się, że mam mecz co 2-3 dni, jest co robić
2
@Davvd przypominam,że następny sezon będzie ciężko bo w jesień 2022 będzie mundial xD
Poprzedni, aktualny i następne dwa sezony to będzie istny Maraton dla piłkarzy !
0
@Coutinho007 jeżeli tam nie doszło do naciągnięcia więzadeł tylko skręcił kostkę to może się kłuć, przyspieszy to powrót się mu nie zaszkodzi
0
@clyde dziewczyny na obsłudze w mięście to mają przejechane. Zawszę jakiś kuźwa pajac będzie adorował
4
@gryfiT. No widzisz, największa szklanka w historii jednak nią nie jest jak Valverde jej nie dotyka.
Ernesto powinien odszkodowanie zapłacić za trzy lata niszczenie tego piłkarza
0
@Filip1212 nie to że nie lubię a chciałbym parę zamienić żeby do PL wróciło Derby, Blackpool Rovers, Briminghan :)
0
@clyde jednak życie bez zbędnych cukrów jest o wiele lżejsze
1
@Gaz kogo jak kogo, ale Koemana nie można posadzić o taki proceder.
Po prostu chłop widzi w Trincao coś wyjątkowego ( mini z resztą ma rację bo to widać na pierwszy rzut oka) a w Konradzie tego po prostu nie ma ,mimo momentów w których Konrad klasę pokazujem.
Tajemnica rozwiąże due jak odpadniemy z LM i Liga już będzie przegrana, w tedy młodzi będą grać
0
@Rajek99 kiedyś wygraliśmy tak Segunda... To było piękne
0
@AnnaMarianna dzień w górach z narzeczoną.
1
@MarshallLAW jak otworzą stadiony to lecę chodźby się paliło
1
Come Join the murder!
2
@norbi77 jak zwykle w punkt!
1
@koszol rodrygo nie widziałem już któryś miesiąc
15
@Comentateiro ja tylko przypomnę, że ty rozmawiasz z Ronaldem Koemanem, gościem który dał nam puchar Europy. Grzeczniej trochę
0
@Zolwigrajek on gra drugi sezon na tym poziomie
0
Pedri to największy talent od czasów Neymara.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@skakun95 czas i jeszcze raz czas