4

Minął już mniej więcej rok odkąd koncert Red Bulla stracił Erlinga Haalanda.
Jak do tego mogli dopuścić Ci ludzie.
Kompletnie niezrozumiała i moim zdaniem niedopuszczalna decyzja, zwłaszcza, że klub opuścił już Werner.
Kto to wymyślił...

0

@BarcaInfo genialny prezydent!
Nie stać nas na wieku piłkarzy a on chce zatrzymać jeszcze Dembele.

Coraz częściej utwierdziam się w przekonaniu,że Laporta to będzie PO Barcy i mniejsze zło dla tego klubu...

2

@patry295 jutro o tej porze będą posty o chłodzeniu się wódeczki i o tym jak każdy się nie może doczekać tego meczu. Wiesz co będzie około 23? Zgrzyt zębów, dużo łez i ogólnie Griezman out, Alba zna jeden schemat a Busquets jeszcze biegnie za Mbappe przy 1-0
Zrób skrina i jutro się rozliczymy późnym wieczorem ile z tego wyszło:D

0

@MaziFCB oby odszedł a przyszedł Gini.

0

@sintesox ja pamiętam mistrzostwa świata i Mbappe miał momenty, ale zwycięstwo to trzeba głównie Griezmanoei zawdzięczać;)

0

@Corr stim word, tylko najlepiej jak masz Internet przez kabel oraz oglądaj na zagranicznych kanałach

0

@Yosemite Varane w lato dołączył do elity której brakuje tylko ligi Europy

0

@Brashearr z ryja to bardziej Stuu

0

@DaPi nie wiem, nadal nie umiem się do niego przekonać. Żadna sztuką nie jest w tych czasach ważyć tyle i mieć tyle wzrostu i osiągać takie wyniki sprinterskie. Zawsze był na bakier z technikąi tą jedną lewą nogą.
Może osiągnąć wiele, ale nie zdziwię się jeżeli pewnego poziomu nie przeskoczy.
Na pewno nie zrobi tego w Interze, który wieczny jak dobrze wiemy nie będzie, ciekawe czy ktoś pokusi się o kupno Romelu

1

@szymonex10 ja przed Barca byłem rozdarty na United, a mój początek to Aguero w Atleti i pewnie gdyby nie odszedł to tak by to było do dziś;)

1

@DaPi BVB pod każdym względem, City, United też

2

@barcelonaLM myślę, że Koeman nie dopuścić do żadnego rozlewinienia;)

1

@FafitFCB do pracy idę, ale chyba zerkne co tam się dzieje;)

0

@krissu8 pelet narazie wszyscy polecają.
Słyszałem o ogrzewaniu dzięki podczerwieni z podobno ultra sztos

1

@DaPi Milan niech oo prostu zagra w tej lidze mistrzów, odkuje się trochę i zbuduje drużynę bo Zlatan już wiek ma i tego nie oszukasz

3

@Quavosk transfer zdecydowanie lepszego napastnika dla nas dodajmy.
Lukaku to jest wieżowiec o posturze czołgu a takiego profilu nie było u nas od czasów Zlatana.
Nie dla Lukaku, że względu na pieniądze i profil gracza. Depay może nie jest takim czołgiem ale za to równie dobrze trzyma się na nogach a w reszcie kwesti nie odstaję albo przewyższa Lukaku, będąc 9 dopiero któryś miesiąc.
Obaj panowie odbili się od Manchesteru, i ja wolę zdecydowanie Holendra

0

Na eleven można zobaczyć teraz ligi 3-5-6 w Europie. Przepaść między Francją a Włoszech jest spora i gdyby nie PSG to NOS było by wyżej

9

Co do błędu Illaxa.
Grałem na tej pozycji, słyszałem niejednokrotnie zapewnienia, że nie tylko ja muszę być odpowiedzialny, ale również zespół musi mi pomagać, zwłaszcza w debiucie, zwłaszcza w wieku 18 lat.
W momencie w którym chłopek się obrócił już obrona powinna być naszykowana do pomocy chłopakowi, właśnie,żeby czasem on takiego błędu nie popełnił.
Nic się nie stało, jeszcze nie jedna szansę w tym sezonie dostanie;)

3

@Kapitan_SW najlepsze duety były w sumie prawonozne xD
Vidic - Rio
Puyol- Pique
Varane - Ramos
Mashe - Pique
Trochę takich duetów można by wymienić

3

@Pilka_jest_okragla szczerze liczyłem że na tym etapie sezonu będzie miał conajmniej dwa razy lepsze statystyki. Jednak jestem wyrozumiały, jeszcze połowa sezonu, euro i trzeba cieszyć się,że go odzyskaliśmy.
W przyszłym sezonie pewnie go już z nami nie będzie, choć łudzę się, że jakimś cudem podpisze nowy mniejszy kontrakt

0

@Marcel99 już widzę jak bierze go City, wygryza De Bruyne i wstaje się piłkarzem kompletnym

1

@Mario96w zapomniałem dodać, że kreatynę można brać beż koncie do końca życia;) jednak nie zgodzę się z tym ulaniem, bo po sobie i po znajomych widzę i wiem jak to wygląda. W moim przypadku mono naprawdę zrobiło lekkie ulanie, ale zdrowe, zdecydowanie zdrowe. Przy jablczanie byłem szczuplejszy i bardziej dynamiczny, choć mogą to być pozory. We wiosnę znów chce wejść na Jabłczan i się przekonać jak to tym razem zadziała

0

@Foton jak chłopak dopiro zaczyna to by go to pozmiatało

0

@TylkoBarca7273 pamiętam jak debiutował gdy miał 16 chyba.
Wieczny nastolatek, niestety kontrakt mu się zaraz kończy i odejdzie pewnie do PSG

0

@wojopancer to też zależy. Monohydrat da siłę i cię troszkę bardziej spulchnij, Jabłczan daje na moje oko trochę więcej siły, też nasyca wodą, ale nie ulewa Cię. Ja na rzeźbę zawszę biorę Jabłczan bo więcej mogę z siebie dać na nim.
W twoim przypadku to monohydrat, tylko pamiętaj że idzie lato i trzeba szybciutko rzeźbę robić

0

@arasz1819 Laporta bez projektu drogą do stabilizacji? XD

0

@BarcaInfo przekonał?

21

Plus za Moribe w podstawie, takich jaj nikt tu nie miał od Pepa

0

@matirix20 Gdy zaczniesz podnosić mniejszy ciężar dużo razy to spada zci siła. Na redukcji ćwiczysz tak samo jak na masie tylko zmieniasz dietę oraz możesz wprowadzić cardio.

1

@Jakchcesz początek miał słabszy ale od dłuższego czasu wraca na właściwy poziom.
Dla mnie to ani Hochland ani Mbappe nie jest najlepszym młodym tylko Sancho, najbardziej dojrzały i ukształtowany piłkarsko a chyba najmłodszy.
W odróżnieniu od Mbappe przyszłość Sancho to dyszka czyli postać centralna, kluczowa dla zespołu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?