La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1236 Culés

konto usunięte

8

Fajnie jakby Scudetto wygrał ktoś z dwójki Milan-Inter. Milan po tylu słabych latach bez trofeów, słabego stylu i można by rzec lekkiego upadku w końcu wygrywa jakieś trofeum i to mistrzostwo Włoch. Mało kto by się spodziewał jeszcze ten rok temu, ze zrobią taki progres i Zlatan jednak na nich tak wpłynie. Inter tez wiadomo. Tyle lat bez trofeów i podobnych sytuacji do Milanu. Tez taki Handanovic, który broni w Interze od sezonu 10/11 bądź 11/12 czyli zaraz po tym jak Inter wygrał potrójna koronę, a sam Słoweniec nie ma żadnego wygranego trofeum w swojej karierze, a ma już 37 lat prawie.

1

@DaPi Sytuacja we włoskiej jest o tyle ciekawa, że jeszcze wczoraj Milan pierwsze miejsce w lidze, a za dwa tygodnie po meczach z Interem i Romą mogą odpaść z walki o Scudetto. A i nawet mogą zacząć się bać o te top 4.

konto usunięte

0

@Homeopata8989 nie jestem jakimś wielkim fanem Serie A i tez rzadko oglądam. Mam kilka zespołów, które lubię i akurat dla mnie fajnie, ze w końcu może się coś zmienić z ostatecznym triumfatorem tych rozgrywek

1

@DaPi Milan niech oo prostu zagra w tej lidze mistrzów, odkuje się trochę i zbuduje drużynę bo Zlatan już wiek ma i tego nie oszukasz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?