jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Zrozummy wkoncu, że Azja płaci tyle za Leo,że klub mógł sobie co okienko kupować za 100 mln piłkarzy i dawać tyle samo Leo. Gdyby nie pandemia to klub nadal by zarabiały chore pieniądze a dziś byśmy mieli Lautaro za 111 mln.
Niemiec jakby zobaczył ile zarabia Messi dla klubu to by zrobił wszystko, żeby tylko go zatrzymać
0
@damian16161212 on nie miał prezentacji nawet xD
0
@Yosemite nie cierpię tego gościa. Niby Francuz ale w sumie też Rusek, Turek, Algierczyk i w sumie Arab jeszcze ten charakter tfu
1
Mam tylko zastrzeżenia do braku Moriby, chłopak gra potem niedostaje powołanie i nie gra, nie gra, dostaje, gra, nie dostaje i to w cały świat.
Fajnie jakby został naszym stałym uzupełnieniem kadry, jego obecność to już zbieranie doświadczenia i tak to musi wyglądać!
0
@Katalonbar tu nie chodzi o drużynę tylko o pomoc.
Busquets staje się słaby gdy drużyna w przeciwna ma w założeniach skupienie się na nim i atak jego osoby.
To Busquets jest mózgiem i musimy pamiętać że problemy Barcy tak ogólnie zaczęły się gdy pomoc rywali zaczęła zagęszczać przestrzeń Busquetsa.
Jeżeli PSG obierze Sergio za główny cel a my nie zagramy w tedy bezpośrednio to przegrany z kretesem
2
@Encore chłop pierw Gra w podstawie by potem na mecz nie dostać powołania xD.
Oby z cadizem zagrał;)
0
@Encore Real Ramosa by wystawił beż żadnej dyskusji
1
@klopx ale mnie to dzień zrobiło xD
1
@laikike1 jedziemy z nimi Mar!!!!
1
@messi564 byliśmy w tedy w takim miejscu,że Canales mógłby w Barcy B sobie kopać
1
@Foton gadaj z @Mario96w może Cię do domu wpuści;D
2
@Mario96w wiem wiem, musiałem trochę pokolorować nasz Zakopianinie!.
Ja jestem jednak fanem prawdziwych górskich pasterzy i ich ciężkiego ale i swojego życia. Jak mam jechać to bardzo mi zależy, żeby zobaczyć góry nie od strony wygody, kolejek tylko od siły natury i symbiozy z człowiekiem!
0
@BartqRKO ale to były emocje. Teraz ciężko o coś takiego nawet w półfinale. Sam komentarz robi robotę
0
@michaleu Chyba chodziło o U 23
0
@FafitFCB z kumplem po morsowaniu zawsze ognisko, kiełbasa i super atmosfera, polecam gorąca!
0
@damian16161212 w pracy zdążyło mi się zamienić;)
10
@TheMazixX stary, wiem że Zakopane to pozornie miejsce świetne.
Niestety to tylko pozory, speluna, miejsce zwał całej Polski i turystów.
Klimat jest jakiś tam, ale nic nie ma wyjątkowego w tej mieścinie. Pojedz sobię w Tatry po stronie Słowacji - prawdziwy górski klimat, brudne góralskie życie, zero udawania tylko inny sposób życia. Z resztą cała Słowacja to piękny górski kraj który pokazuje jak proste, ciężkie i piękne potrafi być życie, tam mogę się zgodzić że jest klimat, ale nie na przereklamowanych krupowkach.
Sam się w tym roku wybieram i chyba tyłko po to żeby jeszcze raz zobaczyć morskie oko, spalić jointa na balkonie, pobiegać w aurze górskiej ( jeżeli będzie możliwość) ale żeby poczuć góry to trzeba jechać w dzicz!
1
@Encore Bardzo dużo zrobił dla polskiego futbolu. Cała jego kadencję spędziłem jako junior i senior, w kedencji Laty grałem z dwa lata.
Dużo projektów, rozwój młodzieży bez porównania lepszy
3
@Encore truskawka, banan i jogurt naturalny!
1
@Encore jest potężny Umtiti który był trenerem personalnym Adamy Traore i Alfonso Davisa;v
1
Bayern laga Monachium
0
@Dankhog i strzelił im dwie bramki.
City by wypunktowali Bayern
3
@MesQueUnClub96 no właśnie oglądałem. Suareza byśmy tutaj zjedli za ten występ.
Lewy szarpał i szarpał, ale gdyby tu był Suarez to by było.
1
@Alexis257 niedługo na camp nou dostaną oklep
0
Lewego i Motinga na boisku nawet nie widziałem.
0
@th@les @Moderacja można by było coś z tym zrobić
1
Znów się popłakałem, the best of
0
@jedrek7000 pamiętam jak krzyczałem, płakałem i śmiałem się naraz, ale to była noc i emocję.
W takich chwilach warto żyć
8 marca 2017 nigdy tego ile zapomnę
15
@Kwiatek1899 3-0 to niebezpieczny wynik
0
@YoNoEntiendoNada Mbappe jeszcze nigdy nie wygrał swojemu klubowi ważnego meczu, nigdy nie odwrócił losów spotkania.
Nie jest wybitny, nie potrafi być decydujący. Messi, CR w jego wieku zdobyli już po Lidze Mistrzów i złotej piłce w czasach gdzie był Kaka, Ronaldinho, Iniesta, Xavi no i mnóstwo, mnóstwo.
Mbappe w odróżnieniu od najlepszych nie prowadzi dobrze kariery, Neymar poszedł w jego wieku do Barcy, Ronaldo zrobił krok do przodu idąc do Realu, Messi dojrzewał pod okiem Guardioli.
A Mbappe stawiamy na tej skali talentu co oni siedzi 4 sezon w PSG w lidze która ledwo jest tą piąta ligą bo pieniądze PSG to trzymają i se strzela jak dobrze idzie drużynie, czy to w kadrze, czy w klubie.
No nie przypominam sobie żeby kadra lub klub dostawał 2-0 a Mbappe w pojedynkę odwrócił losy meczu.
Messi z Ronaldo mieli i nadal mają parę takich meczy na sezon, Neymar już w pierwszym sezonie potrafił być kluczowy i decydujący ( o drugim już nie wspomne a o trzecim to już nic a nic;)
Tymczasem M'bappe siedzi czwarty sezon, coś się tam rozwija, ale to bardziej człapanie niż bieg w stronę rozwoju, proboje grać Neymara i mu średnio to wychodzi bo stara się kiwać, męczyć bule na tej lewej stronie a efektu no raczej nie ma.
Na skalę tego co się uważa o Mbappe to jest okrutnie przereklamowany, Sancho i młodszy, mądrzejszy i Chyba nawet posiada większe umiejętności, zwłaszcza lidera bo rządzi i dzieli w tym BVB, o Angliku się nie mówi, raczej jest cicho a pompowanie balonika z Mbappe mu nie pomoże.
Jeżeli on na kolejny sezon zostanie to no cóż... Zacznijmy mówić o Pele i zawodniku jednej ligi bo go PSG za darmo nie pości a nikogo nie będzie w takim razie stać na Francuza.
W mojej opinii powinien odejść w lato 2019 do lepszej ligi w tedy był dobry moment i było widać,że Mbappe jeszcze rośnie w oczach teraz już mnie to nie porywa.
A i to,że PSG doszło do finału to głównie zasługa tego że Anglia z Hiszpania i Włochy grały ligę, Bundesliga wcześnie skończyła a Francja miała urlop, to wpłynęło na wyniki co widać po półfinalistach