17

Zrozummy wkoncu, że Azja płaci tyle za Leo,że klub mógł sobie co okienko kupować za 100 mln piłkarzy i dawać tyle samo Leo. Gdyby nie pandemia to klub nadal by zarabiały chore pieniądze a dziś byśmy mieli Lautaro za 111 mln.
Niemiec jakby zobaczył ile zarabia Messi dla klubu to by zrobił wszystko, żeby tylko go zatrzymać

0

@damian16161212 on nie miał prezentacji nawet xD

0

@Yosemite nie cierpię tego gościa. Niby Francuz ale w sumie też Rusek, Turek, Algierczyk i w sumie Arab jeszcze ten charakter tfu

1

Mam tylko zastrzeżenia do braku Moriby, chłopak gra potem niedostaje powołanie i nie gra, nie gra, dostaje, gra, nie dostaje i to w cały świat.
Fajnie jakby został naszym stałym uzupełnieniem kadry, jego obecność to już zbieranie doświadczenia i tak to musi wyglądać!

0

@Katalonbar tu nie chodzi o drużynę tylko o pomoc.
Busquets staje się słaby gdy drużyna w przeciwna ma w założeniach skupienie się na nim i atak jego osoby.
To Busquets jest mózgiem i musimy pamiętać że problemy Barcy tak ogólnie zaczęły się gdy pomoc rywali zaczęła zagęszczać przestrzeń Busquetsa.
Jeżeli PSG obierze Sergio za główny cel a my nie zagramy w tedy bezpośrednio to przegrany z kretesem

2

@Encore chłop pierw Gra w podstawie by potem na mecz nie dostać powołania xD.
Oby z cadizem zagrał;)

0

@Encore Real Ramosa by wystawił beż żadnej dyskusji

1

@klopx ale mnie to dzień zrobiło xD

1

@laikike1 jedziemy z nimi Mar!!!!

1

@messi564 byliśmy w tedy w takim miejscu,że Canales mógłby w Barcy B sobie kopać

1

@Foton gadaj z @Mario96w może Cię do domu wpuści;D

2

@Mario96w wiem wiem, musiałem trochę pokolorować nasz Zakopianinie!.
Ja jestem jednak fanem prawdziwych górskich pasterzy i ich ciężkiego ale i swojego życia. Jak mam jechać to bardzo mi zależy, żeby zobaczyć góry nie od strony wygody, kolejek tylko od siły natury i symbiozy z człowiekiem!

0

@BartqRKO ale to były emocje. Teraz ciężko o coś takiego nawet w półfinale. Sam komentarz robi robotę

0

@michaleu Chyba chodziło o U 23

0

@FafitFCB z kumplem po morsowaniu zawsze ognisko, kiełbasa i super atmosfera, polecam gorąca!

0

@damian16161212 w pracy zdążyło mi się zamienić;)

10

@TheMazixX stary, wiem że Zakopane to pozornie miejsce świetne.
Niestety to tylko pozory, speluna, miejsce zwał całej Polski i turystów.
Klimat jest jakiś tam, ale nic nie ma wyjątkowego w tej mieścinie. Pojedz sobię w Tatry po stronie Słowacji - prawdziwy górski klimat, brudne góralskie życie, zero udawania tylko inny sposób życia. Z resztą cała Słowacja to piękny górski kraj który pokazuje jak proste, ciężkie i piękne potrafi być życie, tam mogę się zgodzić że jest klimat, ale nie na przereklamowanych krupowkach.
Sam się w tym roku wybieram i chyba tyłko po to żeby jeszcze raz zobaczyć morskie oko, spalić jointa na balkonie, pobiegać w aurze górskiej ( jeżeli będzie możliwość) ale żeby poczuć góry to trzeba jechać w dzicz!

1

@Encore Bardzo dużo zrobił dla polskiego futbolu. Cała jego kadencję spędziłem jako junior i senior, w kedencji Laty grałem z dwa lata.
Dużo projektów, rozwój młodzieży bez porównania lepszy

3

@Encore truskawka, banan i jogurt naturalny!

1

@Encore jest potężny Umtiti który był trenerem personalnym Adamy Traore i Alfonso Davisa;v

1

Bayern laga Monachium

0

@Dankhog i strzelił im dwie bramki.
City by wypunktowali Bayern

3

@MesQueUnClub96 no właśnie oglądałem. Suareza byśmy tutaj zjedli za ten występ.
Lewy szarpał i szarpał, ale gdyby tu był Suarez to by było.

1

@Alexis257 niedługo na camp nou dostaną oklep

0

Lewego i Motinga na boisku nawet nie widziałem.

0

@th@les @Moderacja można by było coś z tym zrobić

1


Znów się popłakałem, the best of

0

@jedrek7000 pamiętam jak krzyczałem, płakałem i śmiałem się naraz, ale to była noc i emocję.
W takich chwilach warto żyć
8 marca 2017 nigdy tego ile zapomnę

15

@Kwiatek1899 3-0 to niebezpieczny wynik

0

@YoNoEntiendoNada Mbappe jeszcze nigdy nie wygrał swojemu klubowi ważnego meczu, nigdy nie odwrócił losów spotkania.
Nie jest wybitny, nie potrafi być decydujący. Messi, CR w jego wieku zdobyli już po Lidze Mistrzów i złotej piłce w czasach gdzie był Kaka, Ronaldinho, Iniesta, Xavi no i mnóstwo, mnóstwo.
Mbappe w odróżnieniu od najlepszych nie prowadzi dobrze kariery, Neymar poszedł w jego wieku do Barcy, Ronaldo zrobił krok do przodu idąc do Realu, Messi dojrzewał pod okiem Guardioli.
A Mbappe stawiamy na tej skali talentu co oni siedzi 4 sezon w PSG w lidze która ledwo jest tą piąta ligą bo pieniądze PSG to trzymają i se strzela jak dobrze idzie drużynie, czy to w kadrze, czy w klubie.
No nie przypominam sobie żeby kadra lub klub dostawał 2-0 a Mbappe w pojedynkę odwrócił losy meczu.
Messi z Ronaldo mieli i nadal mają parę takich meczy na sezon, Neymar już w pierwszym sezonie potrafił być kluczowy i decydujący ( o drugim już nie wspomne a o trzecim to już nic a nic;)
Tymczasem M'bappe siedzi czwarty sezon, coś się tam rozwija, ale to bardziej człapanie niż bieg w stronę rozwoju, proboje grać Neymara i mu średnio to wychodzi bo stara się kiwać, męczyć bule na tej lewej stronie a efektu no raczej nie ma.

Na skalę tego co się uważa o Mbappe to jest okrutnie przereklamowany, Sancho i młodszy, mądrzejszy i Chyba nawet posiada większe umiejętności, zwłaszcza lidera bo rządzi i dzieli w tym BVB, o Angliku się nie mówi, raczej jest cicho a pompowanie balonika z Mbappe mu nie pomoże.

Jeżeli on na kolejny sezon zostanie to no cóż... Zacznijmy mówić o Pele i zawodniku jednej ligi bo go PSG za darmo nie pości a nikogo nie będzie w takim razie stać na Francuza.
W mojej opinii powinien odejść w lato 2019 do lepszej ligi w tedy był dobry moment i było widać,że Mbappe jeszcze rośnie w oczach teraz już mnie to nie porywa.

A i to,że PSG doszło do finału to głównie zasługa tego że Anglia z Hiszpania i Włochy grały ligę, Bundesliga wcześnie skończyła a Francja miała urlop, to wpłynęło na wyniki co widać po półfinalistach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?