jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 nie cienki na swoje miejsce jest Reguilon, Gaya, Cucu, Alba to najlepiej obsadzona pozycja w kadrze
1
@VamosRakieta ale w niedzielę będzie pięknie
0
Czytam sobie, że Grosicki nie da poziomu na euro bo nie będzie w rytmie meczowym.
Kilka miesięcy temu Bayern sobie wygrał ligę mistrzów bez grania meczów bo pierwsza skończyła grać bundesliga ( mówiło się,że stracą rytm meczowy)
Dla potwierdzenia reguły RB Lipsk bez większych problemów też zameldował się w półfinale, również szybko skończył ligę.
Jeżeli komus to nie starczy to PSG w ogóle nie grało ligi od marca a w sierpniu w finale jakoś się znaleźli i ich gra wyglądała świeżo.
No dobra, ale Lyon w półfinale to na prawdę już jest Science-fiction.
Mit, że najważniejszy jest rytm meczowy dla mnie jest już dawno nie aktualny, może kiedyś gdzie trening i sprawność fizyczna była na gorszym poziomie to miało znaczenie, ale dziś wszyscy oprócz w Polsce wracają do grania z marszu, po kontuzji, kartce, absencji - wracasz i grasz.
Wyjątkiem są kontuzję mięśniowe gdzie rzeczywiście mięsień musi złapać trochę fizyki, ale w innych przypadkach? Neymar miesiącami nie wracał do sprawności tylko w zasadzie z miejsca zawsze czarował, nawet Dembele wrócił po miesiącu gdzie piłki nie dotykał i już w drugim meczu na stałe w pierwszym składzie.
Mam wrażenie, że eksperci w Polsce tak dużo mówią o mitycznym rytmie meczowym, że piłkarz musi się ciężkimi miesiącami przygotowywać do debiutu, przez 15 meczy wchodzić na 5-6 minut żeby za kolejne 10 zagrać pół godziny dopiero...
Na prawdę, Grosicki to jest profesjonalista i same gry wewnętrzne starcza mu żeby pograć na Euro.
Poza tym, na euro pojedzie masa inwalidów bo najlepsi będą mieć w nogach po czterdzieści osiem tysięcy minut w nogach bo ten sezon jest popierdzielony.
Dobrze mieć w kadrze skrzydłowego, który jest świeży, to MOIM zdaniem będzie decydujące nie to ile w West Bromwich biegałeś za piłkarzami City, Chelsea czy Traore z Wolves.
0
@Maciasek pytam się bo nie pamiętałem typie!1!!1!
1
@DaPi pierwsi amigosi
0
@AmigoBlancos no ale nie da się być specem nie komentując całe życie?
0
@tobiasson92 a to czasem nie Białoruś i te okolice? Może wojna dla pewności?
5
@LeoMessi1994 no dobra, ale są kwestię których nie przeskoczymy.
Jak zmarła? Jak to, że zmarła? Od penisa nikt nie zmarł jeszcze, dostała, wylew, udar czy co? Jak ją dusiłeś bo tak chciała?
No jeżeli jest to przyczyna typu choroba, atak to na logikę przecież jej nie posuwasz gdy mdleje, czy słabnie albo jak jej kącik ust ucieka tylko wychodzisz i dzwonisz na policję, pogotowie.
No jak ją udusiłes to z analizy zgonu wyjdzie, że nieumyślne spowodowanie śmierci ( no chyba,że przed stosunkiem przypadkiem spadła 67 razy z rowera i rzucała sobie nożami do góry i próbowała je złapać) w takim przypadku do czasu wyjaśnienia sprawy Cię zamkną.
O czym my gadamy w ogóle xD
1
@Pilka_jest_okragla a może planu nie udało się wykonać bo PSG przeszkodziło?
Czemu tak mówię? Bo doskonale pamiętam że Pep z Interen, Chelsea nie miał żadnego planu u już nie jest wystarczająco dobry na Barcę, a Enrique do meczu z Atletico też był do zwolnienia.
Koeman pracuje od września czy sierpnia a mamy luty, ludzie bądźcie trochę bardziej spokojni.
0
@ksobi nie przegladasz
1
@macio_944 też głupie pierdolenie. Każdy mógł kupić Hallanda, ktoś jest odpowiedzialny za pewne decyzje i ma prawo się pomylić.
Łatwo się mówi,że teraz Barca nie wzięła Hallanda.
Cholera wie czy kupienie 19 latka po znakomitym pół roku za duże pieniądze spłaciło się, Dembele był kupiony po dwóch sezonach za dwa i pół raza większą kwotę o były problemy
1
@ViscaBarca123 dla mnie twoja robota to najlepsze na tej stronie.
Gdyby nie ty to bym nie wiedział kto to Pedri, Balde, Moriba, Właśnie Nico, Orellana.
Ciekawi mnie twoje zdanie na temat potencjalnego młodego napastnika, czy jest ktoś interesujący w roczniku 07 do 03 chociaż? Ktoś o kim się cokolwiek mówi, albo ktoś kto wyprzedził już jakaś kategorie wiekową i robi robotę, coś jak Moukoko
0
@Gomess wikingowie to nie czasem Islandia?
4
Cieszę się, że Koeman chce Moribe z Elche.
Można nie lubić Holendra, ale jajec i podejście do młodzieży to mu nie odmowie
0
Trochę myślałem ostatnio o tym co miało wpływ na formę Realu w latach 16-18.
Ogólnie trzeba przyznać, że Real od momentu wejścia Atletico do topu stał się piekielnie mocny, bardzo dużo Realowi dała konkurencja wewnątrz miasta.
Tak było zawsze w Mediolanie, Londynie czy nawet Łodzi.
Przecież zawszę to działało w ten sposób,że gdy mocna była Chelsea to West Ham, Arsenal itp miał ambicję żeby gonić rywala że swojego miasta, taki dodatkowy bust do motywacji.
Real zaczął kraść ligi mistrzów bo nie napędzała go Barcelona tylko też Atletico, trzeba było dokręcać śrubę na 2,3 czy cztery razy w sezonie tylko w ewentualnie kolejne 5-6 meczy bo na Atleti można było trafić w każdych rozgrywkach.
Wróćmy trochę wcześniej, kiedy Barca i Real grały najlepszy futbol?
Moim zdaniem poza czasami Enrique i Zidana to w czasie Pepa i Mou, kiedy to były często Clasico i te drużyny wzmacniały się tylko grając że sobą.
Odchadzac na chwilę od tematu: że w tedy wygrywał Bayern i Chelsea ligę mistrzów to na prawdę....
Moim zdaniem Barca obniżyła loty nie tylko gdy Real po latach dominacji w Europie trochę podupadł tylko gdy brakło prawdziwej rywalizacji w mieście. Poza meczami na wyjeździe z Esoanyolem to mecz z nimi był często pogromem i pewnymi punktami.
Barcelonie przydałby się mocny i silny Eapanyol, tyłko po to żeby dodatkowo się nakręcać.
Ale najważniejsze jest to, że transfery Realu w postaci Mbappe czy brzydkiego Norwega to będzie kolejna okazja do zaostrzenia walki i rozwoju dzięki konkurencji. Uwierzycie mi, lepiej przygotowanym i pewnym siebie wychodzisz na ćwierćfinał Ligi Mistrzów gdy tydzień temu wygrałeś ciężki mecz z Realem i udało Ci się powstrzymać Mbappe.
Nie wystąpi odwrotny efekt, że Barca upadnie na długo i spadnie w tabeli bo klub, kibice u piłkarze muszą się zmuszać do 110% żeby nawiązać rywalizację z najlepszymi - tak działa ambicja.
Zmieniłem zdanie i jednak bardzo chce, żeby La Liga wzmacniała się co rok o dobrych piłkarzy a Real musi być silny, żebyśmy mogli ich traktować jako trampolina, rywalizacja Mou i Pepa była podwalina pod dekadę rządów La Liga!
6
@Unikatowy w Polsce zaraz też, spokojnie
0
@marcin62 trzeba chyba powiedzieć Rudzica, żeby zaczęli dzieci wychowywać bo narazie pokolenie 80 w górę to na prawdę ma zła pasje w potomstwie.
Jak można komuś powiedzieć, że waliłem do twoich zdjęć no ja pierdolę
0
@Bananowysong w momencie podejmowania decyzji, jedyny słuszny wybór
0
@DaPi ale ty gówniarz jesteś
1
@cules100pro zachowanie poniżej krytyki, oby Leo wybił sobie z głowy ewentualny Paryż
0
@Michal_2003 budzik na czternasta w niedzielę naszykowany!
0
@Dalhi myślę, że dużej opcji nie ma kumplu i prędzej czy później to Griezman stanie się centrem
0
@DaPi ktoś może zbombardować ten kraj?
0
@ElKamil bo się rozczarujesz xD
Wróci Neymar i będzie La zabawa
0
@zadafcb w poniedziałek 10 na plusie a akurat w góry jadę.
Po miesiącu morsowania to chyba mogę się kąpać bez problemu już xD
0
@DonMatteo901 perełki? Powinni ich wywalić za tą błazenadę
1
@MesQueUnClub_87 to pozdrowienia z Paryża to tak musiałeś na końcu dodać.....
3
@Janiama sto procent prawdy, skład musi się zmienić, stary kręgosłup musi się zmienić a grę właśnie należało by na Griezmanie oprzeć i to może jemu, De jongowi zrobić dobrze
1
@Katalonik97 dajcie sobie spokój że słowem remontada. To nie nastąpi i słusznie się nie nastawiać, zacznijmy myśleć o miejscu w lidze i nowym sezonie, na spokojne bo zbliża się kolejny ostry zakręt w postaci euro/ copa i mundialu za rok w październiku.
Paradoksalnie wakacje w Marcu mogą być zbawieniem dla tego klubu
1
@Cobra303 ludzi bardzo bolało okres 2009-2018, Dziwisz się,że teraz jest szydera