0

@Pawel13sz zrobił to cudownie. Wszyscy myśleli że odda strzał, złożył się super i nagle cyk do boku i gramy!

0

@Jakchcesz wow, jednak w piłkę to nie wszyscy tu grali xD
Widziałem to u gorszych piłkarzy, nie tak doskonale ale widziałem ( czasem)
Mi też to jakoś ras na ruski wyjdzie, technika to piękna rzecz

0

@Coutinho007 Chyba najważniejsze jest to co w meczu, a skoro nie był potrzebny to...

1

@ViscaBarca123 Etienne Eto'o możesz coś o nim powiedzieć ciekawego? Właśnie na mistrzostwach Afryki U20 strzelił dwie bramki.
Jestem ciekawy czy z tej mąki będzie chleb

0

@Homeopata8989 szybko Pep odpalił Nathana z City.
Kolejny beznadziejny transfer Pepa i to znów obrońca. Dobrze, że Dias się sprawdził i Stones ( o dziwo) , Laporte trzymają fason!
XD

1

@Coutinho007 Moriba wszedł i asysta cyk. Moim zdaniem powinien dostać więcej szans

1

@zajek101010 no, pamiętam kiedyś Suarez w dwa tygodnie zapakował chyba 5/4 i dwa hat triki i zdobył pichixhi coś takiego było.
Nie skreślamy Leo bo tu dwa, trzy i nagle lewy straci złotego buta

1

@FC1899Barca nie będzie żadnej szansy dla Lewego
Francja wygra euro a M'bappe daleko zajdzie w LM i to on wygra.
Albo Leo z Cristiano odrobią co mają odrobić w lidze mistrzów i to któryś z nich wygra

3

Jakby Dest trafił kogoś tym strzałem w głowę to mogło by się to szpitalem skończyć

0

@th@les dwójkę naciągnął, chodzenie w tedy jest tak nieprzyjemne że też chciałbym o kulach chodzić

0

@Rewolucja123 dziwnie się czuję jak robisz wesoła minke na koniec koma.
Patrzę na twarz potężnego Holendra z profa i mnie ciary przechodzą

0

@Janiama dla mnie bez różnicy ścięgno czy mięsień, tą nogę za wysoko podniósł i pewnie polbloniasty, dwugłowy się naciągnął. Dla mnie nic poważnego

0

@Rewolucja123 zgodzę się tylko z tym szybszym ruzrzucsniem piłki. Potrafi dać penetrację tlco pokazał już parę razy, być może nasza kamera trochę nas wprowadza w błąd a nasz holender może po prostu nie widzieć czasem tych luk, jestem w stanie w to uwierzyć,że my czasem mamy więcej złudzeń niż jest na prawdę.
No i najważniejsze,że to nadal młody chłopak bo w tym roku 24 urodziny dopiero. Pomocnik to ciężka pozycja i do wszystkiego trzeba dojrzeć;)

2

@Sulimo asysta nawet, może Liga nie zaliczył, ale to jest asysta

1

@kuz a i tak zagrał dobry mecz, choć znajdą się ci co powiedzą przeciętny na podstawie głupich domysłów

0

@Yoshi94 debile i co zrobisz

2

@kass18 ja zauważyłem, że Koeman zmiany dobiera do tego co potrzebuję na boisku. Zamiast wybiegania ( Puig) czy rozegrania ( Pjanic) wybrał siłę i pewnego rodzaju przebojowość ( Moriba)

0

@lambard naciągnięcie zwykle, tydzień i do roboty

1

@BarcaInfo wszedł przed niego prawidłowo. Można się przyczepić trochę do biodra bibtam było mocne odepchnięcie
Bardzo ciężka sytuacja do oceny z jednej strony można to gwizdnąć bo trochę siły w to włożyć, z drugiej bardzo ładnie wszedł przed rywala

0

@Survier sprawdzę, bo po opisie mi się podoba

0

@urbipl wezmę pod uwagę

0

@El dominatore czekałem na słowo zjadł xD

3

Dawno nie widziałem tak dobrej połowy Barcy.
Koeman w jednym ma rację, jak wypuścisz ich bez żadnej dobrej taktyki a z intensywnością to i tak dobrze Ci będzie szło.

Mój wniosek? De Jong i Pedri gdy nie muszą tracić energii na skrzydłach to środek niemożliwie pilnują.

Dobrze oglądać Barcę gdzie żaden z obrońców nie popełnia błędów, Mingueza się świetnie rozwija

0

@tigerekxd nie rozumiem

0

@urbipl słuchaj, wiesz jak to jest teraz z pieniędzmi.
Jeżeli znajdę pracę, taką poważna w miejscu gdzie do listopada mogę jeździć rowerem to mogę i przeznaczyć 3 tysiące, 2 tysiące.
Obecnie jednak szukam czegoś po najniższej lini oporu, jeżeli okaże się,że ciężko o dobry sprzęt w tej cenie to podnoszę widełki i chętnie wysłucham droższych ofert

0

@333tricampeones333 przypomina mi się genialny początek sezonu gdzie praca była wykonywana na prawej stronie przez Griezmana a na lewej z łatwością Ansu strzelał a Cou dawał świetne nadzieję.
W ogóle wydaje mi się jakby to było trzy sezony temu. Współpraca Ansu, Cou, Messi, Alba była dla nas bardzo owocną i skończyła się pierw gdy wypadł Cou a potem Piękny Hiszpan

0

Dobra, Panie i Panowie.
Jako że pogoda słoneczna, na plusie około 10 stopni jest dla mnie wiosną, może wczesną wiosną to poszukuję ROWRU
Ktoś poleci jakieś rower?
Do 1000 złotych
Typ? Chyba góral, chcę pojeździć i po asfalcie i po drogach polnych, lasach, górkach i wszędzie gdzie poniesie mnie wiatr.
Bardzo mi zależy, żeby był to w końcu lekki rower, całe życie jeżdżę reperowany ciężkim złomem lub starą szosówka, która waży z 30 kilogramów.
Ktoś jest w stanie mu pomóc?

1

@Gregsky10 niby tak, ale jednak wyszedł na głupka

2

@Derean gdyby Dembele, Messi Brait, Griezman strzelili na prawdę proste sytuację to dziś nie było by tematy gonienia za Atleti bo byśmy pierwsi byli.

1

@TheMugShot ciekawe co robili Kante, Mahrez czy Vardy rok, dwa przed mistrzostwem, transferami czy mundialem:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?