jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania.
Nie możemy znów grać tylko młodzieżą a ten chłopak nie będzie grał zawsze 90 min choćbym chciał.
Lepiej będzie dla niego pograć w drugiej lidze i regularnie dostawać tutaj szansę.
No Chyba że w końcówce sezonu w środku będziemy grać Fdj, Pedrim i nim to było by piękne, ale kto wie
0
@Xxxbarca4ever Firpo ma 25 lat
2
@FC1899Barca ekipę powiększ o Balde, Orellane, Nico
0
@ryba84 Pjanic mimo wszystko > Arthur
Ten chłopak by u Ronalda nie pograł.
W całej operacji wyszliśmy na plus z dwa miliony bo dostaliśmy dyche za Pjanicia i jego pensja kosztuję z 8 mln
5
@Rourke nazwisko zobowiązuje, żeby był i naszym ulubieńcem
0
@toretto724 czasy szklanego Dembele się już skończyły
1
@JarekS trzeba podziękować Valverde, że dopiero teraz
3
@BorzyKrzys nie no wystarczy światłowód, dobry internet i człowiek sam sobię poradzi. A na górze kiedyś zmadrzeją
0
@toretto724 dużo to daje intensywność, nawet 8-2-0 by ich wczoraj rozklepali
0
@Bobo25 i to była by woda na młyn
4
@Kengo i oby z Levante, dość mam Bilbao
1
@Zoker akurat gdy Barca wygrywa to jest nagonka, Real po takich wałkach wygrywał ligi mistrzów i nikt nawet słowem nie pisnął
1
@Jordi10 zagrajmy dobry mecz, ale nie możemy się podpalać.
Puchar króla na wyciągnięcie ręki, liga może stać się dla nas możliwa w zależności od Atletico.
Wolałbym wygrać wszystko do końca w lidze niż w lidze mistrzów wybiegać mecz i stracić punkty, cenne punkty
0
@Reiv111 jak oni są w najlepszym wieku
1
@Comentateiro gdyby on miał jeszcze strzał to by to przesada była jakaś
0
@kaamil1910 przepisy gry się kłaniają
0
@JarekS ale CAM to właśnie śp
2
@FCB24 nam pomógł? W którym momencie? Karny dla Sevilli? Langlet nie miał co z tą ręką zrobić, żeby ją zabrać.
Ocampos rzucił się na piłkę a między rękoma miał ping pong, dziwię się, że chłopski nie stanęli wryci w ziemię i nie zeszli z boiska, przecież to karny jak ch.
No i uderzenie łokciem w twarz Braita...
0
@Valdes1231 narazie uraz, wiem, że " dyskomfort w mięśniu brzuchatym łydki" brzmi groźnie, ale to może być po prostu przeciążenie, albo naciągnięcie.
Apeluje o spokój, podobnie jak z Aroujo
0
@Bruttal nie był w formie wczoraj?
12
Kto by się spodziewał w sierpniu poprzedniego roku, że w następnym sezonie w najważniejszym meczu sezonu będziemy ogrywać Sevillę 3-0 z Firpo na prawej obronie xD
3
@DaPi kto młody w tedy grał tyle? Arthur chyba się łapał, trochę Dembele, ale nadal nie wiem skąd te liczby
0
@messi564 on jest w najlepszym wydolnościowo czasie dla sportowca, Leo, Pique też, busi również.
To że jest mit 30 lat to wiesz... Na tym poziomie jak codziennie ciężko ćwiczysz to zestarzejesz się bardzo, bardzo późno
0
@tobiasson92 tym razem poszliśmy aż nad to
0
@Janiama miejsce czy nie, na boisku jeździ na dupie i to się liczy
27
Wszyscy maseczki, tylko Puig pierwszy do uścisków i drze ryja! XD
0
@LeoMessi1994 świetny chłopak zroni tu karierę
1
@Albus54 cytat Janiamy!
0
Komentarz usunięty
6
Szkoda że przez 30 minut po zdobyciu bramki nie udało się zdobyć drugiej, byśmy to już mogli kończyć. Będą nerwy jeżeli nie strzelą do 65-70min.
Ale jak odpadniemy po takim zaangażowaniu to nie zaboli w ogóle