0

@KacperVEB inna sprawa,że chyba nie było gracza który słabo wyglądał na YT a dobrze mu kariera wyszła, w drugą stronę jak najbardziej

0

@MaziFCB trochę to mnie dziwi bo taki zakup jest okej, ale mamy trochę tych skrzydłowych, chyba,że w klubie widzą, że kariera Ansu może nie iść tak jak mogło by się wydawać

1

@Cvzx bo kontuzja i przerwa reprezentacyjna, która każdego naszego gracza wyniszczyła. Przecież potem masa błędów szła i bardzo słaba dyspozycja całej drużyny.
Akurat w czasie pandemia właśnie zrezygnował bym z kadry, ale odemnie to Niestety nie zależy.

0

@avanes Alen gra w drugiej angielskiej, może jeszcze do średniaka premier dobiję;)

0

@Rust_Cohle jedyny minus jaki widzę w brzydkim Norwegu to prawa noga, fajnie by było jakby regularnie tą nogą też strzelał

0

@Katalończyk 99 na pewno nie, mi się kojarzy z Bitisem 5-0 i Lob Leo ale mogę się mylić

9

@Commando pewnie tak, mało osób pamięta ale na początku sezonu to Cou był dosyć kluczowy

0

@RomanHoffer przeszczep to nie są miliony a kompleksy Ci wszystkie zabierze

0

@Khajio oni są skrzydłowymi

7

@Yosemite MemPHis NiE jEst DzieWiAtkA

0

@Barca1922 to było dawno, dawno temu, Depay na pewno dojrzał i się rozwinął

0

@Tomo1989 a może już mamy pieniądze normalnie tylko tak gadamy,że ich nie ma? XD

0

@Rourke nie no szanujmy się, projekt PSG to Neymar, Mbappe i Verratti.

1

@Bocheno1 to było piękne xD

3

@Pawel13sz Hiszpania to ta sama strefa czasowa

4

@Barca1922 Depay jest 9, kreatywną w dodatku.
W tym sezonie taki trochę Kane z niego. Asysty, gole.
Jestem pewien,że w klubie z topu stanie się piłkarzem 2,3 razy lepszym

3

@Neymarinho a ile sytuacji spartaczyli koledzy z Lyonu Depayowi to głowa mała

0

@Pawel13sz Niestety to nic dobrego nie wróży

0

@Wossi61FCB ale to zleciało...

1

@Sulimo a ja chcę tam na wakacje xD

9

@BarcaInfo Mandi ty kur**

0

@Ojciec5tkidzieci miałem przyjemność poznać Pana Tomka, bardzo fajny człowiek

0

@Rewolucja123 @Bobo25 zgadzam się, ale taki bardzo głupi. Szkoda...

30

@pele1282 kiedy ludzie ogarną, że to choroba jak każda inna. Do ludzi o chorobach psychicznych podxhidzi się albo jak do psycholoi, albo jak do kogoś zdrowego i wymyślającego sobie coś

1

@JordiElNino ta strona Lipińskiego? Oby przestała działać

0

@lukasz9197 ale akurat bardzo często jak nie zawszę to tak jest, może nie w 200 procentach, ale zwykle oni ocierają się o prawdę.
Ich największą wadą jest wypowiedź, słaba składnia zdań, nieumiejętność UPLASTYCZNIENIA wypowiedzi no i gubienie się w tym co mówią, ale to też wina po prostu słabego warsztatu

0

@Simusamu10 gdyby nie jego beznadziejna składnia zdań to było by okej bo często ma rację

4

Ja mam spory problem z takimi karnymi jak wczoraj na Icardim.
Niby przewinienie, ale jak się to na spokojnie widzi to nie dość że Icardi by do tej piłki nie dobiegł, Langlet nawet nie zauważył, że mu tego buta ściągnął, dużo pecha, przypadku.

Mam wrażenie, że sam sędzia bym chyba tego nie gwizdnął, patrząc na to w powtórkach widać na pierwszy rzut oka brak kontaktu nawet, potem widać dużo przypadek, sam nie wiem co o tym sądzić. Wcale nie chodzi tu że to karny przeciwko Barcy tylko po prostu to taki faul z dvpy, założę się, że w środkowej części boiska by nikt nawet tego nie sprawdził, zwłaszcza w jakimś tłoku.

Z zupełnie innej strony dziwię się że bramkarze mogą aż tyle! Dest został staranowany i nic, często są podobne sytuacje,że bramkarz może sobie na sporo pozwolić, może upaść bezwiednie, kogoś przewrócić i to w imię tego, że " ma piłkę w rękach" . Trochę przepisy mnie dziwią czasem, sytuacja z żółtą kartką dla Minguezy też zastanawiająca bo na powtórkach widać,że oboje rękami walczyli i szczerze wystarczyło by żeby M'bappe się zatrzymał i żółta kartka, bardziej walka o pozycję w tamtym przypadku.
Co sądzicie?
.edit: no i jeszcze odkopniecia piłki, zabranie jej po gwizdku jest jakimś absurdem. Moim zdaniem powinno to być karane żółta kartka bo nie dość,że wkurwi** to zabiera szansę do szybszej kontry i pozwała się ustawić drużynie.

0

@Vebrol United albo koniec z grą w Europie.
Juve nie opłaca się go trzymać zwłaszcza że hajs z trofeum odpada.
Myślę, że sam Cristiano zrobił by piękna rzecz jakby przeniósł się do United, dla kibiców, dla Fergusona a pieniądze i tak by dobre zarobił

29

@Kamiloza91 przecież Leo w jego wieku krecił Nesta, Carlosem, Vidiciem, Evra i cała masą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?