1

@Uukasz_93 za rok mundial a Miralem chciałby być w formie;) oby Bośnia się zakwalifikowała

2

@Borry no i oczywiście Moriba

1

@barcelonaLM no od piątku u mnie 15 i w zasadzie od poniedziałku już idziemy w górę

0

Jak zagrał Moder?

0

@Kurkmen i to Chyba spowoduje,że każdy będzie mniej zarabiał, mylę się?

0

@Kgorecki2500 czyli rozumiem, że jest szansa cały czas na Segunda?

1

@msmsms racja, ale za 20 złotych kupiłbym sobie rozporowy do pompek australijskich. Na konstrukcji staram się to praktykować,ale idzie ciężko, mała różnorodność

0

@q1 Premier League? O jajcie

1

@Hawajczyk a tu się zgodzę. Do Andresa ciężko kogoś porównać, chyba jednak piękny Iniesta był lepszy od całej trójki

0

@Xxxbarca4ever a ja poleciałbym w sposób Wietnamu. Cóż chyba Polska jest zbyt głupim narodem, żeby takie sposoby się udały;)

15

@Przemek2323 w praktyce to te dwa zwycięstwa nic nam nie dadzą jeżeli Atletico nie straci punktów

1

@Hawajczyk teraz siedzę i myślę, że skuteczność zrozumiałem jako pewnego rodzaju konkretność, ciężko się z tego wytłumaczyć bo po prostu źle to ubrałem w słowa. Dla mnie ten duet najlepiej i najszybciej przemieszcza piłkę do przodu. Niemniej jednak dziwią mnie reakcję społeczności, zgodzę się, że Nasze chłopy byli lepszym duetem, ale żeby tak, żeby mi wmawiać odlot? Real swoję wygrał i w zasadzie Modric ma tyle samo lig mistrzów co Xavi i Iniesta, różnią się na polu reprezentacyjnym co oczywiste.
Mimo wszystko obie duetu aż tak dużo nie dzieli jak się co niektórym wydaje

0

@ObiektywnyKibic121 dokładnie tak

0

@danio1899 jedyne z czym popłynąłem to ze znakiem, ale miał byś równości, no cóż, niech chłopaki się posmieją :)

0

Modric, Kross > Xavi, Iniesta
Może nie tak piękni, ale równie, lub bardziej skuteczny jest duet z Madrytu.
Taka jest prawda, nie ma co umniejszać Realowi

0

@Encore odszedł tylko Hakimi, BVB robi podrygi pod drużynę stabilna bo kupili dwa sezony tenu piłkarzy na teraz, ale co z tego jak ich wygryźli reyna czy Belingham

0

@Patrykl145 mam około 20 lat, za 50 to już nikt nie będzie o Lewandowskim pamiętać;)

0

@tobiasson92 dla mnie bzdura, przez dobrą maskę nic nie przechodzi, a już na pewno z włóknami węglowymi.

2

@macio_944 dla mnie mogły by być pierwszym kompletem

0

@eckov chyba już po Konradzie. W sumie są ciekawsi na rynku

0

@Nihas tym się musiał inspirować

0

@Messibestplayerintheworld Hazard to nawet koło Leo nie stał

0

@Yosemite ciekawi tylko z pisowni. Nie cierpię tego regionu świata

0

@DonAndresFCB Umtiti na tyle co gra to i tak nie ma tragedii.
Pjaca, Cou i Langlet

1

@Homeopata8989 oby poszedł się rozwijać, Włochy zaraz zwiną mandziur z top 5 z taką fatalna grą

0

@Yosemite wystarczy spojrzeć na Fenomeno, przy którym Suarez czy Lewy raz na ruski rok stawiają

0

@horang już tak

1

@busquets5 nieprawda

1

@FC1899Barca nie no to jest klasa

0

@FC1899Barca nic dziwnego, życie w Islandii czy Finlandi to super sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?