jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Uukasz_93 za rok mundial a Miralem chciałby być w formie;) oby Bośnia się zakwalifikowała
2
@Borry no i oczywiście Moriba
1
@barcelonaLM no od piątku u mnie 15 i w zasadzie od poniedziałku już idziemy w górę
0
Jak zagrał Moder?
0
@Kurkmen i to Chyba spowoduje,że każdy będzie mniej zarabiał, mylę się?
0
@Kgorecki2500 czyli rozumiem, że jest szansa cały czas na Segunda?
1
@msmsms racja, ale za 20 złotych kupiłbym sobie rozporowy do pompek australijskich. Na konstrukcji staram się to praktykować,ale idzie ciężko, mała różnorodność
0
@q1 Premier League? O jajcie
1
@Hawajczyk a tu się zgodzę. Do Andresa ciężko kogoś porównać, chyba jednak piękny Iniesta był lepszy od całej trójki
0
@Xxxbarca4ever a ja poleciałbym w sposób Wietnamu. Cóż chyba Polska jest zbyt głupim narodem, żeby takie sposoby się udały;)
15
@Przemek2323 w praktyce to te dwa zwycięstwa nic nam nie dadzą jeżeli Atletico nie straci punktów
1
@Hawajczyk teraz siedzę i myślę, że skuteczność zrozumiałem jako pewnego rodzaju konkretność, ciężko się z tego wytłumaczyć bo po prostu źle to ubrałem w słowa. Dla mnie ten duet najlepiej i najszybciej przemieszcza piłkę do przodu. Niemniej jednak dziwią mnie reakcję społeczności, zgodzę się, że Nasze chłopy byli lepszym duetem, ale żeby tak, żeby mi wmawiać odlot? Real swoję wygrał i w zasadzie Modric ma tyle samo lig mistrzów co Xavi i Iniesta, różnią się na polu reprezentacyjnym co oczywiste.
Mimo wszystko obie duetu aż tak dużo nie dzieli jak się co niektórym wydaje
0
@ObiektywnyKibic121 dokładnie tak
0
@danio1899 jedyne z czym popłynąłem to ze znakiem, ale miał byś równości, no cóż, niech chłopaki się posmieją :)
0
Modric, Kross > Xavi, Iniesta
Może nie tak piękni, ale równie, lub bardziej skuteczny jest duet z Madrytu.
Taka jest prawda, nie ma co umniejszać Realowi
0
@Encore odszedł tylko Hakimi, BVB robi podrygi pod drużynę stabilna bo kupili dwa sezony tenu piłkarzy na teraz, ale co z tego jak ich wygryźli reyna czy Belingham
0
@Patrykl145 mam około 20 lat, za 50 to już nikt nie będzie o Lewandowskim pamiętać;)
0
@tobiasson92 dla mnie bzdura, przez dobrą maskę nic nie przechodzi, a już na pewno z włóknami węglowymi.
2
@macio_944 dla mnie mogły by być pierwszym kompletem
0
@eckov chyba już po Konradzie. W sumie są ciekawsi na rynku
0
@Nihas tym się musiał inspirować
0
@Messibestplayerintheworld Hazard to nawet koło Leo nie stał
0
@Yosemite ciekawi tylko z pisowni. Nie cierpię tego regionu świata
0
@DonAndresFCB Umtiti na tyle co gra to i tak nie ma tragedii.
Pjaca, Cou i Langlet
1
@Homeopata8989 oby poszedł się rozwijać, Włochy zaraz zwiną mandziur z top 5 z taką fatalna grą
0
@Yosemite wystarczy spojrzeć na Fenomeno, przy którym Suarez czy Lewy raz na ruski rok stawiają
0
@horang już tak
1
@busquets5 nieprawda
1
@FC1899Barca nie no to jest klasa
0
@FC1899Barca nic dziwnego, życie w Islandii czy Finlandi to super sprawa