0

@th@les zawszę mnie ciekawiło o czym w tedy piłkarze pomyśleli xD

1

@ksobi on w niego wierzy!

0

@Nano22 mam adbloka do momentu normalnych reklam, przynajmniej do momentu gdy załadowana strona nagle się nie zawiesza bo wchodzi reklama

1

@PatrykBarca niby tak, ale Robben to piłkarz innej epoki, innego systemu gry.
Poza tym Robben był piekielnie szybki i całkiem silny.

1

@Coutinho007 tym bardziej pozbył bym nie Trincao

0

Jak myślicie? Jaki los spotka Trincao po sezonie?
Moim zdaniem on odejdzie, nie ma dla niego miejsca na skrzydłach, wahadłach a jego parametry nie pasują zbyt do nowoczesnego futbolu ( taki Mahrez, Silva są całkiem okej na pozycji 10 ale brakuje szybkości na skrzydle) to samo jeżeli chodzi o Trincao, na 10 są lepsi a na skrzydło za wolny i ograniczony brakiem prawej nogi.
Jeżeli za niego byłby w stanie dać ktoś 30-50 to sprzedałbym z uwagi na pozycji oraz jego charakterystykę..
Sam Koeman przestał na niego stawiać, na pozycjach z boku boiska ważny jest gaz i dynamika, Trincao umie piłka operować ale to za mało. Moim zdaniem kasus Malcoma

1

@Mizander jak dla mnie to bramkarz ma najmniejsze znaczenie w tej grze, co ma wlecieć to wleci a co ma obronić to obroni. Tańszego sobie weź

46

Wczoraj świetnie mi się oglądało mecz, przez pierwsze dwadzieścia minut w pokoju coś robiłem i zerkałem okiem na spotkanie, komentarza też zbytnio nie słuchałem. Dopiero po zbliżeniu na twarz Luisa Enrique skapnałem się, że oglądam Hiszpanię a nie Polskę xD

0

@Majkel34 ludzie sami idą do lekarza i są wysyłani na testy na przez objawy jakie mają...

0

@Criss18Barca ten ćwierćfinał euro to ogromny sukces!

0

@Worny bardzo było widać brak tlenu, oby odpoczął w najbliższych meczach, z Realem V nie powinien zagrać

0

@AV0CAD0 dla mnie Mbappe będzie mieć również ciężko jeżeli chodzi o złotą piłkę, lepiej ma młodszy Norweg.
Póki oni nie przestaną grać i będą wygrywać złote piłki to reszta piłkarzy będzie mieć przej....ane
Ponieważ argumentem na takiego Mbappe jest fakt, że Leo miał dwie CR 1 w jego wieku. Zaraz to się będzie tyczyć również Norwega.
Seryjnego zdobywcy złotej piłki póki co nie znamy, sądzę nawet,że jeszcze jest w kategoriach juniorskich. To musi być brylant który zacznie ja zdobywać w wieku 19/20 lat, żeby mieć z czym startować do najlepszych

0

@dv7wisnia masz w niku coś dobrego, ale dobrym schłodzonym zawszę mnie namówisz!

49

Po latach przyznawania Złotej Piłki największemu Leo i trochę mniejszemu Cristiano będziemy się dziwnie czuć jak taki Modric czy Lewandowski dostają Złotą Piłkę.
Nie chodzi tu o klasę Roberta czy Luki, ci goście wyżej potrafilli i wciąż potrafią rozstrzygać mecze nie do rozstrzygnięcia czy robić rzeczy które tylko wymarzą na boisku.
Na koniec kariery jeden i drugi powinni zostać ukoronowani jakaś platynową piłka. Tak dla odróżnienia ziarna od plew, większość piłkarzy ze złota piłka nie dorasta im do pięt.
Pamiętam sezony gdzie jeden i drugi mieli na jeden, dwa słabsze momenty na całe rozgrywki i co mecz szli linia w linie kosząc rywala za rywalem i to w zasadzie ponad dekadę trwało.
Dziś patrzyłem na wielkiego RL9, tu przepychają go ogórki z Węgier a tu piła mu odskakuje jak juniorowi, na koniec się oczywiście wybronił, ale jak już usilnie stawiamy Roberta obok Leo i Cristiano to jednak musimy być dla niego tak surowi jak dla tej dwójki, był to średni mecz w jego wykonaniu i od potencjalnego zdobywcy złotej piłki oczekujemy o wiele więcej.

1

@PatrykBarca Lewandowskiemu też

0

@donleoJR co jest normą na Islandii

0

@kubix05 czy czasem Ibra w kadrze nie debiutował jak Isaka na świecie nie było?:D

0

Krossik na wąskim kole bez hydrauliki, za 1600 uczciwa cena?

0

@FanKFC ah Ci milionerzy!

0

@Yosemite tylko Maehle i Wind mniej znani. Super paczka

5

@JANEK777 kto normalny chodzi w maseczce w biały dzień?

0

@KORTIS mysle że nie zagrają

0

@Homeopata8989 z tymi karnymi to różnie jest, Depay też się pomylił a wykonuję karne świetnie

0

@Ojciec5tkidzieci mamy duży kraj a oni sobie znów wybierają na miejsce akcji Podlasie xD

0

@Pawel13sz przerasta Ligue 1 więc pora zrobić krok do przodu

5

@Mixtape więzadła to trochę inna kontuzja niż łąkotka, przy krzyżowych często sam widok wygiętej nogi zostaje w pamięci i robi Blizne psychiczną.
Tutaj na pierwszy rzut oka nic nie było widać i w tym pokładam nadzieję że to w głowie nie będzie siedzieć

9

Ja się strasznie boję o Ansu, polubiłem chłopaka. Jak najpiękniejszym z najpiękniejszych, nawet mam wrażenie że trochę przybrał na masie i w górę poszedł. Niestety to jest kolano z gdyby to było cokolwiek innego to zupełnie inaczej byśmy na to patrzyli. Najbardziej martwi kompletny brak informacji, przecież raz na miesiąc pojawia się jakaś wzmianka a to bardzo mało, miał wrócić na PSG a wróci pewnie na wrzesień.
Zdrowia i jeszcze raz zdrowia, ale boje się, że może już pewnego poziomu nie przeskoczyć. Rok w piłce to wieczność tym bardziej że Barca nie próżnuje a talenty rosną jak grzyby po moim wyjściu z lasu.
Chciałbym chociaż wiedzieć w którym miejscu już jest Fati, czy to końcowy etap przed wejściem na boisko i nastąpiły problemy, czy cały czas martwy punkt i nie jesteśmy blisko rehabilitacji.
Znajdź się specjalisto który to załatwi.

Żeby ta kariera nie trwała od Betisu do Betisu!

0

@Transu96 to mam do Ciębie kilka pytań!^^

3

@Kgorecki2500 wegorsta

0

@Blanco16 północ Europy to Bonkowski TOP. Nie ma lepszego miejsca do życia. No może Szwajcaria i Lichteinstain

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?