jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nikt nie pamięta,że ten Sanabria z Torino to nasz wychowanek
0
@amanter oby został rozsądnie wprowadzony za Busquetsa
0
@Ronaldinho10VB najgorszy mecz jaki widziałem w jego wykonaniu
0
Burak... Było odpuścić Holandii i wykończyć PSG
0
Mbappe to ostatni dobry mecz miał na Camp Nou chyba
1
@Kurkmen ja Jestem za tym, żeby kupić napastnika do ogrania i nauczenia go gry Barcy.
Boadu, Malen, Isak, może ciutke gorsza jakość ale cena i wiele mniejsza od Haalanda
2
@amanter Ibra nie ma nic wspólnego z drewnem z tego co wiem;)
2
@PershingFanatykLMFCB A wy go w Barcy zalowaliscie. Jakie płacze były, że młoda 9 nam ucieka o jej o jej
0
@pele1282 wszystkiego co najlepsze dla Potężnego Viniego Juniora
6
Nie umiem czuć Wielkanocy. Dla mnie jest to sztuczne święto a klimatem nawet nie podchodzi do Bożego Narodzenia.
Wiem,że ważniejsze, ale nie umiem go po prostu obchodzić
0
@tadzik447 żywot spokojnego człowieka. Każdy nieopierzony chłopak wybierze opcje pierwsza, jednak dorosły człowiek dobrze wie,że życie w pamięci innych nie jest nigdy życiem. Życie trzeba czuć i czerpać z niego więcej i więcej
0
@FkubaC wcale jedna z legend Barcy nie jest właśnie Anglikiem xD
2
Jean - Pierre Adams jest w śpiączce 39 lat i ma 72 lata, to jest niebywale...
3
@SinMistico Mbappe w momencie zakupu Dembele był gorszy, krótka pamięć?
8
@Zoker szkoda kariery trochę. Te wiezy rodzinne w Ameryce południowej są czasami za mocne.
5
Real na końcówkę sezonu już bez Ramosa, nikt o tym nie wspomina ale to w zasadzie stawia Liverpool w roku faworyta i nas w El Clasico
0
@Chakalaka nie da się być bardzo bardzo inteligentnym gościem i najbardziej memiczna i żałosną postacią jednocześnie
0
@zadafcb w ogóle byłbym za tym, żeby 30 godzin zamienić na 100 i egzamin utrudnić, nie w dzisiejszym modelu tylko w normalnej jeździe przez na codzien bo ludzie po prostu nie umieją i nie potrafią płynnie jeździć po tych 30 godzinach. Dla mnie testem dojrzałości była wyprawa przez łódź s potem do Zakopanego, na egzaminie nikt mi tego nie pokazał niestety
0
@Kusco15 weźmiemy kredyt i tyle, bez tego i tak nie spłacimy obecnego zadłużenia
0
@LuisSalvano i słusznie!
0
@lucca87 CR7 to nie był taki łakomy kąsek jak Erling
0
@cules100pro było zainteresowanie De La Fuente kiedyś
1
@Rewolucja123 trochę ban miał na to wpływ
0
@JANEK777 lockdown działa ale tylko taki utopijny jak we Wietnamie, gdzie każdy przestrzega obostrzeń w stu procentach. W przypadku innej kultury na świecie lockdown to tylko zapalnik
0
@th@les jak to możliwe że zorza w zakopanym była xD?
1
@reaperdie każda rzeka jest fajna gdy masz ekipe, piwko i miejsce na ognisko
0
@Pawel13sz biorąc pod uwagę jego wiek i umiejętności to na koniec może być uznany za świetnego napastnika, dajmy czas chłopakowi
0
@Karol1993 Leo dużo zyska dzięki tej przerwie. Jeden dwa hattriki i Lewy będzie mógł się zacząć bać
1
@kkbarca efekt Koemana! Lubię patrzeć na piłkarzy tak prowadzących piłkę jak Depay!
Jego odróżnia od Dembele, Cou czy Griezmana,że właśnie z piłką przy nodze jest w stanie robić różnice. Dembele jednak miejsca potrzebuję, albo potrzebuję je stworzyć a Depay wchodzi w obronę jak chce;)
7
@PatrykBarca może się przejęzyczył i chodziło o ofensywę, w tedy to by miało sens