0

Nikt nie pamięta,że ten Sanabria z Torino to nasz wychowanek

0

@amanter oby został rozsądnie wprowadzony za Busquetsa

0

@Ronaldinho10VB najgorszy mecz jaki widziałem w jego wykonaniu

0

Burak... Było odpuścić Holandii i wykończyć PSG

0

Mbappe to ostatni dobry mecz miał na Camp Nou chyba

1

@Kurkmen ja Jestem za tym, żeby kupić napastnika do ogrania i nauczenia go gry Barcy.
Boadu, Malen, Isak, może ciutke gorsza jakość ale cena i wiele mniejsza od Haalanda

2

@amanter Ibra nie ma nic wspólnego z drewnem z tego co wiem;)

2

@PershingFanatykLMFCB A wy go w Barcy zalowaliscie. Jakie płacze były, że młoda 9 nam ucieka o jej o jej

0

@pele1282 wszystkiego co najlepsze dla Potężnego Viniego Juniora

6

Nie umiem czuć Wielkanocy. Dla mnie jest to sztuczne święto a klimatem nawet nie podchodzi do Bożego Narodzenia.
Wiem,że ważniejsze, ale nie umiem go po prostu obchodzić

0

@tadzik447 żywot spokojnego człowieka. Każdy nieopierzony chłopak wybierze opcje pierwsza, jednak dorosły człowiek dobrze wie,że życie w pamięci innych nie jest nigdy życiem. Życie trzeba czuć i czerpać z niego więcej i więcej

0

@FkubaC wcale jedna z legend Barcy nie jest właśnie Anglikiem xD

2

Jean - Pierre Adams jest w śpiączce 39 lat i ma 72 lata, to jest niebywale...

3

@SinMistico Mbappe w momencie zakupu Dembele był gorszy, krótka pamięć?

8

@Zoker szkoda kariery trochę. Te wiezy rodzinne w Ameryce południowej są czasami za mocne.

5

Real na końcówkę sezonu już bez Ramosa, nikt o tym nie wspomina ale to w zasadzie stawia Liverpool w roku faworyta i nas w El Clasico

0

@Chakalaka nie da się być bardzo bardzo inteligentnym gościem i najbardziej memiczna i żałosną postacią jednocześnie

0

@zadafcb w ogóle byłbym za tym, żeby 30 godzin zamienić na 100 i egzamin utrudnić, nie w dzisiejszym modelu tylko w normalnej jeździe przez na codzien bo ludzie po prostu nie umieją i nie potrafią płynnie jeździć po tych 30 godzinach. Dla mnie testem dojrzałości była wyprawa przez łódź s potem do Zakopanego, na egzaminie nikt mi tego nie pokazał niestety

0

@Kusco15 weźmiemy kredyt i tyle, bez tego i tak nie spłacimy obecnego zadłużenia

0

@LuisSalvano i słusznie!

0

@lucca87 CR7 to nie był taki łakomy kąsek jak Erling

0

@cules100pro było zainteresowanie De La Fuente kiedyś

1

@Rewolucja123 trochę ban miał na to wpływ

0

@JANEK777 lockdown działa ale tylko taki utopijny jak we Wietnamie, gdzie każdy przestrzega obostrzeń w stu procentach. W przypadku innej kultury na świecie lockdown to tylko zapalnik

0

@th@les jak to możliwe że zorza w zakopanym była xD?

1

@reaperdie każda rzeka jest fajna gdy masz ekipe, piwko i miejsce na ognisko

0

@Pawel13sz biorąc pod uwagę jego wiek i umiejętności to na koniec może być uznany za świetnego napastnika, dajmy czas chłopakowi

0

@Karol1993 Leo dużo zyska dzięki tej przerwie. Jeden dwa hattriki i Lewy będzie mógł się zacząć bać

1

@kkbarca efekt Koemana! Lubię patrzeć na piłkarzy tak prowadzących piłkę jak Depay!
Jego odróżnia od Dembele, Cou czy Griezmana,że właśnie z piłką przy nodze jest w stanie robić różnice. Dembele jednak miejsca potrzebuję, albo potrzebuję je stworzyć a Depay wchodzi w obronę jak chce;)

7

@PatrykBarca może się przejęzyczył i chodziło o ofensywę, w tedy to by miało sens

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?