1

@AmigoBlancos nie tutaj nikt się zbyt pewnie mumie poczuł. Oni mogli dziś zostać posądzeni o gwałt na PSG, gnietli ich, brakło skuteczności i ławki. To tyle, Bayern też musi poluzować swoje zasady i kupić pięciu, sześciu do rotacji

1

@MesQueUnClub96 muszę się zgodzić, słabo wygląda Bayern pod względem ławki. Taki Mandzukić, Perisic by ich zabawili

1

@MesQueUnClub96 wieku? Ci jest nie tak z Sarrem?

0

@Rewolucja123 Pedri ładnie reguluje tempo, oczywiście na pozycji śp.
Może nie jest to jeszcze DJa niego codzienność ale ma predyspozycje do tego,żeby być świetnym rozgrywającym

0

@esem91 mi zapachniało głupota Bayernu ZSE oni widząc piłkę nawet się nie cofnęli xD

1

No to po dwumeczu. Nie wiem jak można zniszczyć napur Bayernu.
Tu się skończy 4-2

0

@Tasde albo inny system wartości, Inny nie znaczy gorszy

0

@Gregsky10 znaczy powinniśmy zacząć od tego że nikt nie przestrzega tych obostrzeń tylko peioczycie że są, jak mają działać jak i tak się każdy spotyka? Za słabe to jest pilnowanie ludzi a nie lockdown

0

@Kondziubarca serio nikt nie próbuje im uciec?

0

@ptrx to nie ma sensu xD

8

@VamosRakieta mistrzowie świata
Neymar - 0
Lewandowski-0
Ronaldo - 0
Messi - 0
Dembele xD- 1

0

@FCB_dimiC raczej Ci którzy pamiętają internet sprzed pół dekady czyli raczej nie dzieci

0

@ptrx tak, Domestos i to nie jest zart, działa świetnie na boisku buty

0

@Katalonbar Mingueza jest naszym najlepszym pół prawym obrońca i to on będzie miał za zadanie doprowadzić do szału obrzydliwego Brazylijczyka

2

@macio_944 no ale to, że możesz cały mecz strzelać na bramki tak przegrać jest spoko, przecież jest tak w rzeczywistości

1

@masq kolejny krok na przód w wieku 18 lat? Zarsz się okaże,że jest najlepszym pomocnikiem ma świecie przez te kroki

0

@Arn3th na jakim N? On w Fifie to może ma Na ale to tylko

0

@against_modern_football dobra każdy wie,że Real przejdzie Chelsea bo się położą i Real w finale

0

@MSN30 otwarte są

0

@Gomess oj odczuję bo zastępstwa nie widać a oni się starzeją. Najlepsze że zdaje się że Real tego nie widzi

0

@wsrh27 nie skreślam Liverpoolu tylko znam real

4

@Hasszz może dlatego,że strzelił prawie 800 bramek w karierze, choć mogę się mylić

0

@mientusek1407 Klucz to Pedro i De Jong przy krosie i modriciu

0

Myślicie, że Lewy będzie w formie na Real? Uświadomić sobie musimy że Real zagra w finale pozostaje pytanie z kim, ja stawiam Bayern

6

@daniel32778 nie ma go od początku listopada, 6 miesięcy xD

1

@BarcaInfo a dokładnie od października xD

0

@xVENUMx ta ruszy po trzech tygodniach lezenia na dupie. Ten sezon już przeszedł do historii moim zdaniem. Te cztery mecze które nam przepadły są nie do odrobienia.

0

@Comentateiro ktoś mądry powiedział tutaj , że " taktyka nie na żadnego znaczenia, liczy się intensywność na tym poziomie różnice robi intensywność, determinacja a nie kto gdzie stanie"

1

Zaraz Luis przyjdzie

1

@daniel32778 jak można chcieć karnego gdzie piłka kopnięta była w rękę z metra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?