jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos nie tutaj nikt się zbyt pewnie mumie poczuł. Oni mogli dziś zostać posądzeni o gwałt na PSG, gnietli ich, brakło skuteczności i ławki. To tyle, Bayern też musi poluzować swoje zasady i kupić pięciu, sześciu do rotacji
1
@MesQueUnClub96 muszę się zgodzić, słabo wygląda Bayern pod względem ławki. Taki Mandzukić, Perisic by ich zabawili
1
@MesQueUnClub96 wieku? Ci jest nie tak z Sarrem?
0
@Rewolucja123 Pedri ładnie reguluje tempo, oczywiście na pozycji śp.
Może nie jest to jeszcze DJa niego codzienność ale ma predyspozycje do tego,żeby być świetnym rozgrywającym
0
@esem91 mi zapachniało głupota Bayernu ZSE oni widząc piłkę nawet się nie cofnęli xD
1
No to po dwumeczu. Nie wiem jak można zniszczyć napur Bayernu.
Tu się skończy 4-2
0
@Tasde albo inny system wartości, Inny nie znaczy gorszy
0
@Gregsky10 znaczy powinniśmy zacząć od tego że nikt nie przestrzega tych obostrzeń tylko peioczycie że są, jak mają działać jak i tak się każdy spotyka? Za słabe to jest pilnowanie ludzi a nie lockdown
0
@Kondziubarca serio nikt nie próbuje im uciec?
0
@ptrx to nie ma sensu xD
8
@VamosRakieta mistrzowie świata
Neymar - 0
Lewandowski-0
Ronaldo - 0
Messi - 0
Dembele xD- 1
0
@FCB_dimiC raczej Ci którzy pamiętają internet sprzed pół dekady czyli raczej nie dzieci
0
@ptrx tak, Domestos i to nie jest zart, działa świetnie na boisku buty
0
@Katalonbar Mingueza jest naszym najlepszym pół prawym obrońca i to on będzie miał za zadanie doprowadzić do szału obrzydliwego Brazylijczyka
2
@macio_944 no ale to, że możesz cały mecz strzelać na bramki tak przegrać jest spoko, przecież jest tak w rzeczywistości
1
@masq kolejny krok na przód w wieku 18 lat? Zarsz się okaże,że jest najlepszym pomocnikiem ma świecie przez te kroki
0
@Arn3th na jakim N? On w Fifie to może ma Na ale to tylko
0
@against_modern_football dobra każdy wie,że Real przejdzie Chelsea bo się położą i Real w finale
0
@MSN30 otwarte są
0
@Gomess oj odczuję bo zastępstwa nie widać a oni się starzeją. Najlepsze że zdaje się że Real tego nie widzi
0
@wsrh27 nie skreślam Liverpoolu tylko znam real
4
@Hasszz może dlatego,że strzelił prawie 800 bramek w karierze, choć mogę się mylić
0
@mientusek1407 Klucz to Pedro i De Jong przy krosie i modriciu
0
Myślicie, że Lewy będzie w formie na Real? Uświadomić sobie musimy że Real zagra w finale pozostaje pytanie z kim, ja stawiam Bayern
6
@daniel32778 nie ma go od początku listopada, 6 miesięcy xD
1
@BarcaInfo a dokładnie od października xD
0
@xVENUMx ta ruszy po trzech tygodniach lezenia na dupie. Ten sezon już przeszedł do historii moim zdaniem. Te cztery mecze które nam przepadły są nie do odrobienia.
0
@Comentateiro ktoś mądry powiedział tutaj , że " taktyka nie na żadnego znaczenia, liczy się intensywność na tym poziomie różnice robi intensywność, determinacja a nie kto gdzie stanie"
1
Zaraz Luis przyjdzie
1
@daniel32778 jak można chcieć karnego gdzie piłka kopnięta była w rękę z metra?