5

@Wossi61FCB rowerkiem w ramach rozgrzewki? Czemu nie!

1

@JohnnyBarca szkoda, że jak pracuję na Shellu to nikt mi Ferrari albo BMW nie dawał...

0

@JohnnyBarca szkoda, że jest już za późno ale i tak brawo Toni za słowa prawdy.

0

@BarcaInfo Winlidum nie lubi tego

0

@DonMatteo901 nadal ma to dla mnie sens, Donnaruma może być najlepszym bramkarzem na świecie, słusznie,że się ceni. A skoro Raiola twierdzi,że chce 12 to Milan może dać 12 :D

1

@Zoker ja bym się poganiał gdyby byli cwani i tak mi nic nie zrobią.

0

@marcin62 a czasem tera przez pół roku po utworzeniu działalności nie prowadzisz jej za darmo i możesz ją zamknąć bez problemowo w każdej chwili?

1

@DonMatteo901 Bez przesady? Chłopak ma w tym roku 22 lata a broni u nich od pół dekady w zasadzie. Mają bramkarza na kolejne 15-18 lat to niech doceniają.

2

@BorzyKrzys to mnie bardziej ewentualne biodro martwi, ale z drugiej kamery kolano wygięte

0

@Yosemite taki gol nie gol Depaya, bardziej wylew Giblartaru xD

3

Blind prawdopodobnie zarwał więzadło. Wirus FIFA atakuje

7

@tristan87 ten żal na jego twarzy zawszę rozbraja, dorosły chłop a zachowuje się jak 8 latek na orliku po straconej bramce. Nie wiem jaka jest kultura na zachodzie czy gdzie kolwiek ale to jest po prostu zabawn;)

0

@Nazio87 moda na yang nie obowiązuje od 3 lat.
W zasadzie nikt poza paroma nie był sławniejszy.
Young Igi, Young Multi, Młodyskinny
Mlodszyjoe i to chyba wszystko jeżeli chodzi o pl. Reszta to byly pojedyncze kawałki, z resztą z nich tylko Igi robi coś co ma cokolwiek wspólnego z karierą

0

@Colon o najlepszy napastnik w historii piłki nożnej:D

1

@masq Malen, Myron Boadu, Isak.
Z tym Depayem jest tak,że żeby zrozumieć jego grę trzeba ją oglądać. Patrzymy na suche statystyki, ale nikt nie widzi różnicy między graniem z Kadewere a Messim z Dembele a Tako Ekambim.
XD
Lekka różnica jest i Depay musi robić wszystko w Lyonie.
Ma parę cech klasowej 9 w dodatku idealnie pasujących do gry z Leo.
Fenomenalna gra na ścianę, głównie z uwagi na potężne kopyta i wysportowaną sylwetkę. Nie jednego byka z Ligue 1 przestawił i wygrał z nim walkę wręcz.
Setek nie marnuję, zwykle co ma to strzela a to,że nikt mu nie daje szans na bramki to już inna sprawa.

0

@Herato San Marino to nie takie dno jak by się mogło wydawać, świat jest o wiele większy niż Ci się wydaję;D

0

@JimMorrisonFCB takiego komentarza nigdy nie widziałem

0

@Damian11 w tamtym czasie w United przepadł Falcao, Do Maria a Ronney leciał na łeb na szyje. Mało?

0

@itmustbejoke wolne i karne może mieć pod nieobecność Leo, którego będzie coraz mniej. Poza tym ktoś musi w tym słabym Lyonie brać grę na siebie

0

@Homeopata8989 dziś 18 i jest wystarczająco, nie za mało nie za dużo

0

@SonBarcaGoku przekuj to w coś dobrego!

0

@MESSIah16 jeszcze*

0

@JohnnyBarca najniższa zanotowana ogólnie?

0

@BorzyKrzys jakie są kursy że któryś już ruszy na bramkę? XD

0

@BarcaInfo fajnie jak znów wrócimy do czasu gdy to trener decydował o transferach

0

@Barca1922 szkoda,że nie pójdą siedzieć. W Hiszpanii nadal idzie się siedzieć od wyroku powyżej 2 lat?

4

@JohnnyBarca ja to sobie wyobrażam aleje gwiazd Barcy przy wejściu na nowe Camp nou. Pomniki tych największych!

12

@Bartas7VeB pamiętam dzień jak tam przychodził. Starzeje się...

0

W sumie jak zobaczyłem okoliczności jak Lewy dostał urazu to przypomniała mi się sytuacja jak dostałem identyczne w kostkę na noddze na której nie stałem.
Niby głupota a zobaczcie jak mało brakuje do poważnej kontuzji

0

@Kapitan_SW dla kogoś pewnie tak, jednak na pewno nie dla wszystkich. Po prostu obie rzeczy kolidują że sobą w ten sposób, że kontuzję się albo zaraz wysypią albo na euro się wysypią. W tedy będziemy mieć ważniejsze Euro i mnóstwo zawodników na L4.
Do tego najpiękniejszy mundial w katarze i mamy komplet głupoty i wykorzystywania piłkarzy go granic możliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?