jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@itmustbejoke trochę prawda. Obie sytuację tak na prawdę trzeba pokazywać, trzeba rozwijać ten aspekt piłki nożnej bo będą takie kwiatki. Zachowanie Ronaldo moim zdaniem słuszne.
Czekam aż w końcu Cała drużyna zejdzie z boiska po lolkach sędziów
0
@Kubox 4x4 czy jedna oś?
Miałem przyjemność kiedyś jechać jako pasażer w 4x4 w 3.0 to była bajka i asfalt samo zrywało
0
@Khajio nie no, spoko sprawa.
0
@damianex10 ale się wyrobił od tego United
0
@Coutinho007 na pewno nie
0
@Encore mi się kompletnie nie podoba. W zasadzie żaden strój United mi się nie podoba, ich stroje dla mnie nie nadają się do piłki nożnej tylko chodzenia na co dzień
Te stroje z 09/10 mi się podobało i od tamtego czasu nic.
No dobra te z sezonu Ibry były świetne i to tyle
0
@mindbender84 poniekąd się zgadzam, tylko Cristiano takie mecze potrafił hat trickiem kończyć i to są tak zwane detale
0
@RosjaninBut gdzie on pasuję profilem do 3-5-2?
0
@Rewolucja123 to coś jak u nas Borek. Powie coś w studiu, potem to cytują w gazetach i ludzie to biorą za pewnik.
Większość to spekulacje
1
@JohnnyBarca to pewne, niedowiarki się zdziwią za jakiś czas!
0
@ShawnC i to raczej ostatnia szansa na coś większego, no i katar.
Potem niestety, młodzieży zdolnej brak a Kevin już swoje lata ma
0
@Janas11224 Frank Sinatra, Lui Armstrong, Kurt Cobain
Kurde jeszcze bym dorzucił Pana XXXtentacion.
Mimo sporej niechęci do tej osoby wśród was, zapewne to właśnie chciałbym jego powrotu
0
@Kondziubarca Barcelona - Cadiz: Klątwa Clemąta
1
@Rourke no i Van Gaal który go sadzał ciągle na ławce oraz Mou który go skreślił zanim zobaczył
1
@Rourke powtarzam to od dawna, Depay ma w kur*e potencjał. Uważam,że w każdym klubie z topu zrobi krok, dwa do przodu i wejdzie na najwyższy poziom. 50 goli w sezonie nie strzeli, ale serio nie zdzieilbym się jakby było 20/20
0
@Lionel_Messi10 Alves też nie ma grywalnej karty
2
@kubix05 te trawniki wyryte kołami do piasku....
Dzieciństwo mi się przypomina
1
Podejrzewam, że komplet zwycięstw będzie również na koniec sezonu
0
@PatrykBarca tu chodzi o to, że Pjanic np będzie musiał zrezygnować z tych pieniędzy. Szantaż kadrą to najlepsza metoda na pozbycie się szrotu
2
Co do piłkarzy którzy muszą odejść z tego klubu. Braitwhite, Coutinho, Pjanic, Umtiti, Neto czy Firpo.
Barcą ma w końcu asa w rękawie, Mundial 2022.
O ile pierwsza trójka to kluczowe postaci swoich kadr narodowych to pozostała trójka nawet nie ma na co liczyć.
Cou, Pjanic i Braitwhite będą musieli odejść jak będą chcieli zagrać na swoich ostatnich mistrzostwach świata, Barca będzie musiała zagrać nieczysto.
O Neto się nie boję, bo na Jego kupno ktoś się znajdzie o tyle Umtiti i Firpo to mały problem, chociaż trochę na nich stracimy ale taki Arsenal chętnie by przygarnął takiego Francuza
3
@FC1899Barca za rok jest mundial. Każdy z nich chcę tam zagrać a nie zagra jak Barca nie da im grać. Będą musieli wybrać. Taki Pjanic dużo szans do takich turniejów mieć nie będzie.
1
@horang jak nie? Hakimi? Theo?
0
@Janas11224 każdego więźnia sentymentów wpieprzy katarakta jak to mówią
1
@Mixtape akurat mam nockę i tylko 11 godzin pracuję, wzór
1
@Ghotti akurat byli napastnicy BVB zawsze trzymają poziom. Lewy, Isak, Auba, Immobile, Alcacer też coś gra. Nie jest źle
0
@itmustbejoke z jednej strony tak z drugiej nie wiem czy będzie u nas ktoś gotów do takich powrotów!
1
@Coutinho007 @Rewolucja123 zwrócił na to uwagę jakiś czas temu. Często też za długo trzyma piłkę i nie oddaje jej szybko
0
@kuz dla mnie normalna cena za gwarant goli i napastnika w wieku 20 lat
0
@JimMorrisonFCB sztuka nigdy nie była dla mas
0
@Murazor była zmęczona z tego co pamiętam a RONALDO chciał zastosować indywidualny pressing xD
Myślę,że takie rzeczy się ustala przed meczem a nie....
Tak zwany przerost formy nad treścią i ta Ambicja!!!!!11!2