1

@itmustbejoke trochę prawda. Obie sytuację tak na prawdę trzeba pokazywać, trzeba rozwijać ten aspekt piłki nożnej bo będą takie kwiatki. Zachowanie Ronaldo moim zdaniem słuszne.
Czekam aż w końcu Cała drużyna zejdzie z boiska po lolkach sędziów

0

@Kubox 4x4 czy jedna oś?
Miałem przyjemność kiedyś jechać jako pasażer w 4x4 w 3.0 to była bajka i asfalt samo zrywało

0

@Khajio nie no, spoko sprawa.

0

@damianex10 ale się wyrobił od tego United

0

@Coutinho007 na pewno nie

0

@Encore mi się kompletnie nie podoba. W zasadzie żaden strój United mi się nie podoba, ich stroje dla mnie nie nadają się do piłki nożnej tylko chodzenia na co dzień
Te stroje z 09/10 mi się podobało i od tamtego czasu nic.
No dobra te z sezonu Ibry były świetne i to tyle

0

@mindbender84 poniekąd się zgadzam, tylko Cristiano takie mecze potrafił hat trickiem kończyć i to są tak zwane detale

0

@RosjaninBut gdzie on pasuję profilem do 3-5-2?

0

@Rewolucja123 to coś jak u nas Borek. Powie coś w studiu, potem to cytują w gazetach i ludzie to biorą za pewnik.
Większość to spekulacje

1

@JohnnyBarca to pewne, niedowiarki się zdziwią za jakiś czas!

0

@ShawnC i to raczej ostatnia szansa na coś większego, no i katar.
Potem niestety, młodzieży zdolnej brak a Kevin już swoje lata ma

0

@Janas11224 Frank Sinatra, Lui Armstrong, Kurt Cobain

Kurde jeszcze bym dorzucił Pana XXXtentacion.
Mimo sporej niechęci do tej osoby wśród was, zapewne to właśnie chciałbym jego powrotu

0

@Kondziubarca Barcelona - Cadiz: Klątwa Clemąta

1

@Rourke no i Van Gaal który go sadzał ciągle na ławce oraz Mou który go skreślił zanim zobaczył

1

@Rourke powtarzam to od dawna, Depay ma w kur*e potencjał. Uważam,że w każdym klubie z topu zrobi krok, dwa do przodu i wejdzie na najwyższy poziom. 50 goli w sezonie nie strzeli, ale serio nie zdzieilbym się jakby było 20/20

0

@Lionel_Messi10 Alves też nie ma grywalnej karty

2

@kubix05 te trawniki wyryte kołami do piasku....
Dzieciństwo mi się przypomina

1

Podejrzewam, że komplet zwycięstw będzie również na koniec sezonu

0

@PatrykBarca tu chodzi o to, że Pjanic np będzie musiał zrezygnować z tych pieniędzy. Szantaż kadrą to najlepsza metoda na pozbycie się szrotu

2

Co do piłkarzy którzy muszą odejść z tego klubu. Braitwhite, Coutinho, Pjanic, Umtiti, Neto czy Firpo.
Barcą ma w końcu asa w rękawie, Mundial 2022.
O ile pierwsza trójka to kluczowe postaci swoich kadr narodowych to pozostała trójka nawet nie ma na co liczyć.
Cou, Pjanic i Braitwhite będą musieli odejść jak będą chcieli zagrać na swoich ostatnich mistrzostwach świata, Barca będzie musiała zagrać nieczysto.
O Neto się nie boję, bo na Jego kupno ktoś się znajdzie o tyle Umtiti i Firpo to mały problem, chociaż trochę na nich stracimy ale taki Arsenal chętnie by przygarnął takiego Francuza

3

@FC1899Barca za rok jest mundial. Każdy z nich chcę tam zagrać a nie zagra jak Barca nie da im grać. Będą musieli wybrać. Taki Pjanic dużo szans do takich turniejów mieć nie będzie.

1

@horang jak nie? Hakimi? Theo?

0

@Janas11224 każdego więźnia sentymentów wpieprzy katarakta jak to mówią

1

@Mixtape akurat mam nockę i tylko 11 godzin pracuję, wzór

1

@Ghotti akurat byli napastnicy BVB zawsze trzymają poziom. Lewy, Isak, Auba, Immobile, Alcacer też coś gra. Nie jest źle

0

@itmustbejoke z jednej strony tak z drugiej nie wiem czy będzie u nas ktoś gotów do takich powrotów!

1

@Coutinho007 @Rewolucja123 zwrócił na to uwagę jakiś czas temu. Często też za długo trzyma piłkę i nie oddaje jej szybko

0

@kuz dla mnie normalna cena za gwarant goli i napastnika w wieku 20 lat

0

@JimMorrisonFCB sztuka nigdy nie była dla mas

0

@Murazor była zmęczona z tego co pamiętam a RONALDO chciał zastosować indywidualny pressing xD
Myślę,że takie rzeczy się ustala przed meczem a nie....
Tak zwany przerost formy nad treścią i ta Ambicja!!!!!11!2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?